Zobraziť fotky
Cena pobytu 319.00

Víkendový joga pobyt v Tatrách

Odporúčané Zľava
Tatranská Lomnica, Slovensko
Joga a ajurvéda
2 noci

Popis pobytu

First moment zľava 319 Eur namiesto 349 Eur  pri objednávke pobytu do 25. 3. 2023.

Nájdite si víkend pre seba a poďte si s nami užiť pohodu a luxus do hotela, ktorý svoju prepychovú históriu píše už od roku 1905. Hotel postavený v nádhernom secesnom štýle vás prenesie do rozprávkových čias Tatier.  Pozývame vás na príjemné tri jogové dni do hotela Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici. Budete mať Tatry ako na dlani.

Oddýchnete si od svojich každodenných povinností. Počas víkendu s Janette Hrnko vás čakajú nielen dni plné jogy (jogových pozícií, dychových technik aj meditácie), ale tiež víkend plný odpočinku a relaxácie. Cieľom pobytu je spojiť príjemné s užitočným. A teda dopriať si relax v exkluzívnom prostredí s maximálne kvalitnými službami a urobiť niečo aj pre svoje telo či dušu. Aj vďaka luxusnému spa a príjemným prechádzkám po okolí, alebo relaxu v unikátnom vonkajšom vyhrievanom bazéne s výhľadom na Vysoké Tatry vás čaká víkend, na ktorom uvoľníte svoju myseľ, oddýchnite si, ale aj rozprúdite energiu a odkryjete svoju skrytú silu. 

Počas víkendu sa môžete tešiť na 4 lekcie jogy, ale i na vedenú relaxáciu spojenú s liečivým kúpeľom vibrácii tibetských misiek a Koshi zvonkohier.

Po príjemnom cvičení a prechádzkach v tatranskej prírode si doprajte relax, masáže a ošetrenia s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov v jedinečnom hotelovom wellness. Jeho exteriérová časť  je výnimočná jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách. Hlavnou inšpiráciou filozofie miestneho Spa sa stalo tradičné miestne kúpeľníctvo spolu s liečivými účinkami tatranskej prírody. Koncept založený na zdravotných benefitoch typických ihličnanov ako borovica či kosodrevina, liečivých horských byliniek, sladučkých lesných plodov, mede, ale aj podzemných darov, akými sú soľ či drahé kamene je tým, čím sa toto Spa odlišuje od iných.

V Grandhoteli Praha okrem znovunadobudnutej rovnováhy doprajete aj svojim chuťovým pohárikom. Naservírujeme vám lahodné špeciality pripravené z produktov od slovenských farmárov, dochutené tatranským korením a vlastnými bylinkami. Zabudnete na všednosť každodenného života.

A naviac sa zaradíte k slávnym osobám, ktoré už v hoteli nocovali pred vami. :-) V Grandhoteli Praha bol ubytovaný
prezident Masaryk, Eduard Beneš, hudobný skladateľ Béla Bártok, či spisovateľ Karol Čapek, ktorý vo svojich listoch Oľge Scheinpflugovej opísal atmosféru hotela – „Je to tu luxusné…“. Neopomenuteľným hosťom z oblasti športu bola Sonja Henie, prvá olympijská víťazka v krasokorčuľovaní, ktorá bývala v hoteli v roku 1936. V prvý júlový víkend 2012 hotel navštívila hviezda svetového formátu Jean Claude Van Damme. Tak čo, ešte váhate? :-)

Na pobyt je možné využiť aj príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa (rekreačný poukaz).

Program

Piatok

od 15.00: príchod

16.45 - 18.30: privítanie a prvá lekcia jogy 

19.00 - 20.00: večera

20.00: spoločné posedenie prípadne wellness

 

Sobota

7.30 - 8.30: ranná joga

9.00 - 10.00: raňajky

10.30 - 18.00: voľno, relax, turistika, wellness

18.00 - 19.00: večera

19.30 - 20.30: relaxačná YIN joga a vedená relaxácia na záver, spojená s liečivým kúpeľom vibrácii tibetských misiek a Koshi zvonkohier

20.30: voľný program, posedenie prípadne wellness

 

Nedeľa

7.30 - 8.30: ranná dynamická joga

8.45 - 10.00: raňajky

11.00: ukončenie pobytu

 

Minimálny počet účastníkov: 12

Usporiadateľ si vyhradzuje právu na zmenu inštruktora, ak sa ten nemôže z vážnych (najmä zdravotných) dôvodov na pobyte zúčastniť.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - mužov i ženy, začiatočníkov i pokročilých. Venovať sa budeme všetkým.

Odporúčané pre tých, ktorí chcú svoju jogovú prax posunúť na ďalšiu úroveň. Prípadne skúsiť niečo nové.

 

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- papuče a župan v izbe

- raňajky formou bufetu (možnosť dokúpenia polpenzie)

- 4 x cvičenie jogy podľa programu

- priestory na cvičenie

- 3-hodinový vstup do wellness a fitness centra 1 –krát za pobytový deň (infra a bio sauna, ochladzovací bazén, 2x vírivá vaňa, vonkajšia sauna...)

- wifi

- miestny poplatok

- parkovanie

Informácie o inštruktoroch

Janette Hrnko

Certifikovaná učiteľka jogy E-RYT 200 a RYT 500 (Registered Yoga Teacher), Yoga Alliance, lektorovala viac ako 3.000 hodín jogy.

Vyštudovala zdravotnícku školu a roky sa venuje práci s ľudským telom. Absolvovala učiteľský kurz YIN jogy (100 hodín) u Sebastiana Pucelleho a Murielle Burellier v Prahe a následne aj 500 hodinový učiteľský tréning Hatha jogy, Vinyasa jogy, Restoratívnej jogy v Thajsku a tiež Indii. Je tiež lektorkou Power jogy (80 hodín). Absolvovala 7-mesačný kurz jogovej terapie a následne ďalšie dva stupne jogovej terapie na FTVŠ v Bratislave. Založila Viloma Yoga štúdio.

V súčasnej dobe študuje na filozofickej fakulte v Prahe jogovú filozofiu a etiku v spolupráci s Českou Akadémiou jogy.
Praktizuje rôzne štýly jogy – hlavne Yin, Hatha jogu, ale aj Osho meditácie a v ostatnej dobe sa zameriava na relaxačné techniky cez ktoré dokážeme hlbšie vnímať svoje telo, dych a myseľ a ponoriť sa do hlbokého pokoja.
Sama organizuje niekoľkokrát do roka školenia YIN jogy, ktoré spája s jogovou masážou a partnerskou asistovanou jogou. Viac ako 17 rokov sa venuje rôznym druhom masáži, pri ktorých kladie dôraz na ich terapeutické a relaxačné účinky, aj preto využíva účinky tibetských misiek, koshi a rôznych iných nástrojov ako súčasť masáži, ale aj jogy.

Je vášnivou cestovateľkou, viedla Yoga pobyty v zahraničí:
Bali (2016)
Maldivy (2016 a 2019)
Srí Lanka (2017)
Zanzibar (2018)
Grécko (2018 a 2019)
Cyprus (2019)
Malorka (2019)

Barcelona (2022)

A taktiež niekoľko joga pobytov na Slovensku: Tatranská Lomnica, Orava, Nízke Tatry, Vysoké Tatry...

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- príplatok za jednolôžko (95 Eur)

- príplatok za večere (50 Eur, 2x servírovaná 3chodová večera)

- obed v sobotu (individuálne)

- masáže (podľa cenníka hotela)

- požičanie bicykla

- všetko, čo nie je špecifikované v ,,cena zaŕňa"

Storno podmienky

Vlastné

40 dní a viac pred nástupom - bezplatné storno

39 - 30 dní pred nástupom - 10% z ceny pobytu

29 - 20 dní pred pobytom - 30% z ceny pobytu

19 - 10 dní pred pobytom - 70% z ceny pobytu

9 - 0 dní pred pobytom - 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • Hrebienok
 • Múzeum TANAP
 • Skalnaté pleso
 • Bilíkova chata
Služby
 • wifi
 • reštaurácia
 • wellness
 • vonkajší bazén
 • požičiavanie bicyklov
 • knižnica a požičovňa spoločenských hier

Lokalita