Zobraziť fotky
Cena pobytu 1199.00

Joga zájazd na Santorini

Santorini, Grécko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Hostina pre vaše srdce, rozletová dráha pre vašu dušu, oáza pre vaše telo … to je Santorini.

Pridajte sa k nám na cestu, kde sa sny stávajú skutočnosťou.

Už druhýkrát odletíme na tento kykladský ostrov. Sprievodkyňou jogou bude Zuzana Šimečková. Spoločne s jogou sa necháme rozmaznávať.

Santorini je ostrov, ktorý útočí na našu predstavivosť, jeho dychberúca krása pohladí dušu.

Prírodné krásy, neskutočná architektúra, svetoznáme západy, ale i východy slnka, priezračné Egejské more, čierné, biele i červené pláže a vynikajúca grécka kuchyňa.

To všetko a oveľa viac nám ponúka tento ostrov. Akonáhle sa s ním zoznámite o trochu viac, úplne sa do tohto ostrova zamilujete.

Koho z vás láká návšteva ostrova Santorini, naviac v spojení s jogovou praxou, máte jedinečnú príležitosť pridať sa k nám.

Aktívny oddych, krásne prostredie a milá spoločnosť.

Tak nejako by mala vyzerať ideálna dovolenka.

A práve takú  sa vám pokúsime ponúknuť.

ČO VÁS ČAKÁ?

 • joga zájazd za skvelú cenu v krásnom hoteli na Santorini a to vrátane letenky v cene pobytu!
 • ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Makarios***
 • stravovanie formou bufetových raňajok v cene s možnosťou stravovať sa v okolí pláže Kamari, pri ktorej sa hotel nachádza
 • transfer z letiska do hotela a späť na letisko po skončení pobytu
 • joga program s lektorkami Martinou Ježkovou a Simonou Josefovou
 • český servis na mieste

Ide o pobytový zájazd s cvičením jogy, prípadne s ďalšími aktivitami podľa vášho záujmu.

Naspäť sa vrátite nielen opálení a nadopovaní stredomorským slunkom a gréckymi úsmevmi, ale vrátite sa sami ako rozžiarené slnko a s prebudeným vedomím, že každý okamih za to stojí, a že je len na vás, aký si ho urobíte a ako veľmi sa v živote budete smiať a žiariť.

Ak už teraz po prečítaní týchto riadkov cítite, že to potrebujete - urobte to.  

POPIS UBYTOVANIA

Hotel sa nachádza 4 minúty od pláže Kamari v juhovýchodnej časti ostrova Santorini. Ubytovanie ponúka oázu pokoja, ale zároveň skvelú dostupnosť do letoviska Kamari – nachádza sa iba pár krokov od obchodíkov a taverničiek.

Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén a vonkajší whirpool.

Atraktívna promenáda strediska Kamari vedie súbežne medzi obchodmi na pobreží a dlhou plážou z tmavého piesku a pozýva na príjemnú romantickú prechádzku v žiare zapadajúceho slnka.

IZBY

Pre joga pobyt máme rezervované dvojlôžkové izby. K dispozícii sú individuálne klimatizované izby, ktoré majú telefón, SAT/TV, trezor, rádio, fén na vlasy, kúpeľňu s WC.

STRAVOVANIE

Cena zahŕňa bufetové raňajky.

PLÁŽ

Hotel stojí zhruba 150 metrov od pláže Kamari. Pláž má tvar ppolmesiaca a vďaka tomu je z oboch strán chránaná pred veľkými vlnami skalou z temnej sopečnej horniny.

Program

Počas pobytu si společne užijeme lekcie hatha nebo jin jógy a meditace na pláži. Lekce budou probíhat 2x denně – ráno před snídaní a večer před večeří (konkrétní čas domluvíme na místě). V případě, že podnikneme společný výlet, program upravíme.

Mé lekce jsou pomalejší s důrazem na dech a prožití všech vjemů, které nám praxe jógových ásan nabízí. Lekce vedu s respektem k dané skupině a tak, abychom mohli načerpat přesně to, co aktuálně potřebujeme na všech úrovních našeho bytí.

Dopřejme si možnost ponořit se do sebe, naladit se na své tělo a nechme se vést tím, co si v danou chvíli žádá. Pojďme si uvědomit, že jsme celek, který je dokonalý takový, jaký právě teď je. Pojďme prostě jen chvíli být. Teď a tady. Na břehu moře. Sami se sebou a přece společně.

Společně poputujeme ostrovem dle nabídky fakultativních výletů.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Obtiažnosť

Nemáte skúsenosti s jogou alebo ste začiatočník? To vôbec neprekáža!

Ide o zájazd pre aktivnych jedincov i pre tých, ktorí si len chcú predĺžiť leto.

Zájazd je vhodný pre každého – bez rozdielu veku. 

Minimálny počet účastníkov: 14 klientov

V cene je zahrnuté

- spiatočné letenky Praha-Santorini-Praha

- transfery letisko-hotel-letisko

- ubytovanie na 7 nocí na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- raňajky

- jogový program

- služby českého delegáta

- poistenie CK voči úpadku

Informácie o inštruktoroch

Zuzana Šimečková

 

 

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues a jin jógy. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti osobního rozvoje a uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří jógu už nějaký ten pátek praktikují. Pozice lze modifikovat tak, abychom je mohli provádět i v případě nějakého zdravotního omezení. Lekce vedu podle aktuálního nastavení a naladění dané skupiny a věřím, že každý si z nich odnese to, co zrovna potřebuje.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

Príplatky k pobytu

- príplatok za jednolôžkovú izbu (291 Eur)

- cestovné a storno poistenie v prípade poistenia storna zo zdravotných dôvodov

- pobytová taxa (1,50 Eur/izba/noc)

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Storno podmienky

Vlastné

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • Fira
 • Oia
 • Imerovigli
 • Akrotiri
Služby
 • reštaurácia
 • delegát
 • transfery
 • vonkajší bazén

Lokalita