Zobraziť fotky
Cena pobytu 1316.00

Joga zájazd na Santorini

Santorini, Grécko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Hostina pre vaše srdce, rozletová dráha pre vašu dušu, oáza pre vaše telo … to je Santorini.

Pridajte sa k nám na cestu, kde sa sny stávajú skutočnosťou.

Už druhýkrát odletíme na tento kykladský ostrov. Sprievodkyňou jogou bude Jitka Janešová. Spoločne s jogou sa necháme rozmaznávať. Pobyt je zameraný na omladenie , hormonálnu jogu a tvárovú jogu.

Santorini je ostrov, ktorý útočí na našu predstavivosť, jeho dychberúca krása pohladí dušu.

Prírodné krásy, neskutočná architektúra, svetoznáme západy, ale i východy slnka, priezračné Egejské more, čierné, biele i červené pláže a vynikajúca grécka kuchyňa.

To všetko a oveľa viac nám ponúka tento ostrov. Akonáhle sa s ním zoznámite o trochu viac, úplne sa do tohto ostrova zamilujete.

Koho z vás láká návšteva ostrova Santorini, naviac v spojení s jogovou praxou, máte jedinečnú príležitosť pridať sa k nám.

Aktívny oddych, krásne prostredie a milá spoločnosť.

Tak nejako by mala vyzerať ideálna dovolenka.

A práve takú  sa vám pokúsime ponúknuť.

ČO VÁS ČAKÁ?

 • joga zájazd za skvelú cenu v krásnom hoteli na Santorini a to vrátane letenky v cene pobytu!
 • ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Makarios***
 • stravovanie formou bufetových raňajok v cene s možnosťou stravovať sa v okolí pláže Kamari, pri ktorej sa hotel nachádza
 • transfer z letiska do hotela a späť na letisko po skončení pobytu
 • joga program s lektorkami Martinou Ježkovou a Simonou Josefovou
 • český servis na mieste

Ide o pobytový zájazd s cvičením jogy, prípadne s ďalšími aktivitami podľa vášho záujmu.

Naspäť sa vrátite nielen opálení a nadopovaní stredomorským slunkom a gréckymi úsmevmi, ale vrátite sa sami ako rozžiarené slnko a s prebudeným vedomím, že každý okamih za to stojí, a že je len na vás, aký si ho urobíte a ako veľmi sa v živote budete smiať a žiariť.

Ak už teraz po prečítaní týchto riadkov cítite, že to potrebujete - urobte to.  

POPIS UBYTOVANIA

Hotel sa nachádza 4 minúty od pláže Kamari v juhovýchodnej časti ostrova Santorini. Ubytovanie ponúka oázu pokoja, ale zároveň skvelú dostupnosť do letoviska Kamari – nachádza sa iba pár krokov od obchodíkov a taverničiek.

Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén a vonkajší whirpool.

Atraktívna promenáda strediska Kamari vedie súbežne medzi obchodmi na pobreží a dlhou plážou z tmavého piesku a pozýva na príjemnú romantickú prechádzku v žiare zapadajúceho slnka.

IZBY

Pre joga pobyt máme rezervované dvojlôžkové izby. K dispozícii sú individuálne klimatizované izby, ktoré majú telefón, SAT/TV, trezor, rádio, fén na vlasy, kúpeľňu s WC.

STRAVOVANIE

Cena zahŕňa bufetové raňajky.

PLÁŽ

Hotel stojí zhruba 150 metrov od pláže Kamari. Pláž má tvar ppolmesiaca a vďaka tomu je z oboch strán chránaná pred veľkými vlnami skalou z temnej sopečnej horniny.

Program

Počas pobytu si společne užijeme lekcie hatha nebo jin jógy a meditace na pláži. Lekce budou probíhat 2x denně – ráno před snídaní a večer před večeří (konkrétní čas domluvíme na místě). V případě, že podnikneme společný výlet, program upravíme.

Mé lekce jsou pomalejší s důrazem na dech a prožití všech vjemů, které nám praxe jógových ásan nabízí. Lekce vedu s respektem k dané skupině a tak, abychom mohli načerpat přesně to, co aktuálně potřebujeme na všech úrovních našeho bytí.

Dopřejme si možnost ponořit se do sebe, naladit se na své tělo a nechme se vést tím, co si v danou chvíli žádá. Pojďme si uvědomit, že jsme celek, který je dokonalý takový, jaký právě teď je. Pojďme prostě jen chvíli být. Teď a tady. Na břehu moře. Sami se sebou a přece společně.

Společně poputujeme ostrovem dle nabídky fakultativních výletů.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Obtiažnosť

Nemáte skúsenosti s jogou alebo ste začiatočník? To vôbec neprekáža!

Ide o zájazd pre aktivnych jedincov i pre tých, ktorí si len chcú predĺžiť leto.

Zájazd je vhodný pre každého – bez rozdielu veku. 

Minimálny počet účastníkov: 14 klientov

V cene je zahrnuté

- spiatočné letenky Praha-Santorini-Praha

- transfery letisko-hotel-letisko

- ubytovanie na 7 nocí na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- raňajky

- jogový program

- služby českého delegáta

- poistenie CK voči úpadku

Informácie o inštruktoroch

Jitka Janešová

Jsem certifikovanou lektorkou hormonální jógy a dalších forem jógy – Obličejová jóga, Vinyasa jóga, Yin jóga, Onko jóga, Dětská jóga.

Jóga mě uchvátila a je součástí mého života. Pomáhá mi najít rovnováhu, klid. Naplňuje srdce a zároveň je mou obrovskou inspirací a výzvou.

Jsem ráda, že můj životní průvodce, přesvědčení, láska a koníček je dnes zároveň mým povoláním. Skrze jógou praxi pomáhám ostatním ženám najít  jejich vnitřní energii a životní harmonii.

Jsem nadšená jogínka s hlavou a srdcem otevřeným učit se novým věcem. Mou velkou vášní je i cestování po světě a Čechách, zajímám se o zdravou stravu, miluji malování, květiny a přírodu ve všech jejich podobách.

Těším se na náš společný jógový pobyt u moře.

Jitka

 

 

Príplatky k pobytu

- príplatok za jednolôžkovú izbu (236 Eur)

- cestovné a storno poistenie v prípade poistenia storna zo zdravotných dôvodov

- pobytová taxa (1,50 Eur/izba/noc)

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Storno podmienky

Vlastné

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • Fira
 • Oia
 • Imerovigli
 • Akrotiri
Služby
 • reštaurácia
 • delegát
 • transfery
 • vonkajší bazén

Lokalita