Často kladené otázky

Zákazníci
Poskytovatelia
1. Kedy príde Voucher na email?

Voucher obdržíte automaticky mailom na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke, najneskôr však do 48 hodín po pripísaní vašej platby na náš účet. Pri platbe bankovým prevodom sa môže platba zo strany banky omeškať o jeden pracovný deň. Registrovaný používateľ si môže Voucher nájsť aj vo svojom Profile. Ak vám Voucher neprišiel do 48 hodín a nenájdete ho ani v spamovom koši, kontaktujte nás na support@rebornea.com alebo telefonicky na t. č. 00421907933453. Do emailu uveďte vaše identifikačné údaje platby (VS, dátum a čas platby).

Omylom som zaslal/a inú sumu. Čo teraz?

Sumu, ktorú uhrádzate, si vždy prekontrolujte, pretože musí byť zhodná so sumou v objednávke. Ak ste zaslali vyššiu sumu, napíšte nám na support@rebornea.com a vrátime Vám preplatok. Ak ste uhradili nižšiu sumu, budeme vás kontaktovať. Váš Voucher obdržíte až po dorovnaní celej sumy.

Ako mám postupovať, ak nie som spokojný s využitou ponukou?

Keďže Rebornea je iba sprostredkovateľom, reklamáciu je vždy potrebné podať priamo u samotného poskytovateľa služby. Kontakt na poskytovateľa je vždy uvedený aj na Voucheri. V prípade, že nebudete spokojný s vybavením reklamácie, kontaktujte nás. Preveríme celú situáciu a priebeh reklamácie.

Bude mi vrátená celá platba, ak stornujem pobyt?

Ak zrušíte svoju rezerváciu, bude Vám vrátená suma platby  podľa pravidiel pre zrušenie vášho poskytovateľa a podľa toho, ako blízko ste k vášmu pobytu  v čase jeho zrušenia. Odporúčame Vám sledovať jednotlivé storno podmienky, ktoré sú vždy uvedené pri každej ponuke. Pokiaľ ide o zájazdy CK, storno podmienky sú aj súčasťou dokumentov, ktoré vám zasielame pri podpise Zmluvy o zájazde.

Aké platobné metódy Rebornea akceptuje?

Platbu za svoj pobyt môžete na rebornea.com uskutočniť prostredníctvom svojho Pay Pal účtu, kartou alebo prevodom na účet.

Chcel by som cestovať sám/sama, ponúkate aj jednolôžkové izby?

Vo väčšine hotelov vám vieme ponúknuť ubytovanie aj v jednolôžkových izbách, väčšinou je však za príplatok. V prípade, že v ponuke neviete nájsť možnosť ubytovania v jednolôžkovej izbe, kontaktujte nás, radi vám cenu vypočítame.

Môžem na pobyt využiť rekreačný poukaz, resp. príspevok zámestnavateľa na rekreáciu?

Rekračný poukaz je možné použiť pri všetkých pobytoch s ubytovaním na Slovensku na minimálne 2 noci. Už pri objednávke pobytu vám vystavíme faktúru, ktorú priložíte ku žiadosti o príspevok na rekreáciu svojmu zamestnávateľovi, ak tento príspevok poskytuje.

1. Prečo cez www.rebornea.com?

Vytvárame bezpečný priestor na predaj aj nákup vašich služieb. Takisto investujeme do marketingu a zákazníckeho servisu, takže vás u nás vaši kupujúci nájdu skôr ako napríklad na vlastnej webovej či Facebookovej stránke.

2. Ako môžem na stránke predávať pobyty?

Podľa zákona Zákon č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch môže pobyty organizovať iba cestovná kancelária. Ak ste inštruktor, ktorý má svoj pobyt, kontaktujte nás. Spojíme vás s cestovnou kanceláriou a pomôžeme vám nájsť riešenie.

3. Môžem svoje ponuky po zverejnení ešte upravovať?

Rebornea si vyhradzuje právo editácie každej ponuky, aby spĺňala jednotné kritéria portálu. Nebude však zasahovať do obsahu ponuky. Aj po zverejnení a editácii si naďalej môžete svoje ponuky upravovať. Môžete dokonca meniť počet voucherov, ktoré ponúkate.

4. Ako môžem po zverejnení upraviť svoju ponuku?

Po zverejnení môžete upravovať svoju ponuku zaslaním emailu nášmu podpornému tímu. V emaile uveďte všetky zmeny, ktoré si želáte vykonať a náš tím zedituje ponuku za vás.

5. Aké sú možnosti platby?

Rebornea preberá a administruje všetky platby od kupujúcich. Následne ich po odrátaní svojej provízie posiela poskytovateľovi. Spôsob platby si vyberá poskytovateľ- PayPal, platba kartou, prevod na účet. My odporúčame PayPal. Takto máte svoje peniaze najskôr.

6. Ako funguje predaj na www.rebornea.com?

Poskytovateľ  pridá na portál ponuku na pobyt.

Kupujúci si vyberie ponuku, ktorú si chce kúpiť (klikne na tlačidlo „OBJEDNAŤ“). Na uľahčenie hľadania sú naše pobyty zoradené podľa kategórií.

Následne sa objaví košík – samozrejme, je tu možnosť zvoliť množstvo a spôsob platby (platobnou kartou, prostredníctvom PayPal, prevodom na účet).

Kupujúci platí za objednané pobyty vždy VOPRED a na účet rebornea.com.

V momente pripísania peňazí na účet rebornea.com za objednávku, systém pošle Poskytovateľovi email s informáciou o NOVEJ OBJEDNÁVKE.

V momente pripísania peňazí na účet rebornea.com za objednávku, systém odošle Kupujúcemu Voucher na ním zakúpený pobyt.

Prečítaj si viac na Všeobecné obchodné podmienky TU.

7. Ako dlho bude moja ponuka platná?

Platnosť ponuky si nastavíte sami vo svojom profile. Ponuka bude teda platná do dňa, ktorý si vy sami zvolíte ako dátum ukončenia zverejnenia ponuky. Máte však právo pozastaviť/zrušiť svoju ponuku z akéhokoľvek dôvodu. Taktiež môžete svoju ponuku dopĺňať a meniť jej popis, ale tieto zmeny podliehajú schváleniu. Avšak v prípade, ak už bol na základe vašej ponuky uskutočnený predaj pobytu, musí byť plnenie ponuky uskutočnené.

8. Prečo si účtuje Rebornea províziu?

V rámci tejto provízie sú zahrnuté komplexné náklady na fungovanie stránky. Napr. technické zabezpečenie prevádzky systému, prácu našich IT-čkárov, nášho zákazníckeho servisu, ktorý prechádza všetky ponuky, pripomienkuje ich, komunikuje prostredníctvom správ a emailov v prípade vzniknutých problémov. Zabezpečujeme vám technickú, či konzultačnú podporu. Daná suma takisto zahrňuje aj náklady na marketing a promo stránky, a teda aj vás našich predajcov (Google, FB, Instagram, PR – aktivity a mnohé ďalšie promo aktivity), tak aby sme zabezpečili relevantnú návštevnosť a takisto získali čo najviac kupujúcich pre vaše služby, či produkty. Do danej sumy takisto musíme počítať náklady na nášho účtovníka, ktorý zúčtováva denno-denne množstvo zálohových faktúr, páruje ich s realizačnými faktúrami. V danej sume je aj hosting, všetky grafické návrhy stránky, zlepšenia komunikácie, updaty. Zahrňuje sumu človeka, ktorý obhospodaruje jednotlivé platby, posiela ich ako zárobky poskytovateľom, ktorý hľadá v internetbankingu platby, ak niekto zabudne variabilný symbol a pod. Zahrňuje človeka, ktorý komunikuje v rámci sociálnych médií, píše blogy, posty a copywriting a stará sa o obsah. Zahrňuje nájom, administratívne a ďalšie operatívne náklady, rovnako aj poplatky pre jednotlivé platobné brány.

9. Som zo zahraničia a chcem predávať na rebornea.com, je to možné?

Áno, na rebornea.com môžeš predávať aj pokiaľ bývate či už trvalo, alebo dočasne v inej krajine. Bydlisko nie je rozhodujúce. V tom prípade odporúčame vytvoriť si Paypal konto, na ktoré vám budú prevádzané zárobky, nakoľko medzištátne bankové prevody rebornea.com v súčasnosti nevykonáva (neplatí to pre ČR, tu je možný aj bankový prevod).

10. Kam sa mám obrátiť, keď potrebujem pomoc?

Systém fungovania rebornea.com je veľmi jednoduchý a intuitívny. Ak by ste aj napriek tomu potrebovali pomôcť, alebo poradiť, prosím,  kontaktujte naše zákaznícke centrum na kontakt info@rebornea.com. Na všetky emaily odpovedáme do 24 hodín. 
Prípadne nám zavolajte na t. č. 00421907933453.