Často kladené otázky

Zákazníci
Poskytovatelia
1. Kedy príde Voucher na email?

Voucher obdržíte automaticky mailom na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke, najneskôr však do 48 hodín po pripísaní vašej platby na náš účet. Pri platbe bankovým prevodom sa môže platba zo strany banky omeškať o jeden pracovný deň. Registrovaný používateľ si môže Voucher nájsť aj vo svojom Profile. Ak vám Voucher neprišiel do 48 hodín a nenájdete ho ani v spamovom koši, kontaktujte nás na support@rebornea.com alebo telefonicky na t. č. 00421907933453. Do emailu uveďte vaše identifikačné údaje platby (VS, dátum a čas platby).

Omylom som zaslal/a inú sumu. Čo teraz?

Sumu, ktorú uhrádzate, si vždy prekontrolujte, pretože musí byť zhodná so sumou v objednávke. Ak ste zaslali vyššiu sumu, napíšte nám na support@rebornea.com a vrátime Vám preplatok. Ak ste uhradili nižšiu sumu, budeme vás kontaktovať. Váš Voucher obdržíte až po dorovnaní celej sumy.

Ako mám postupovať, ak nie som spokojný s využitou ponukou?

Keďže Rebornea je iba sprostredkovateľom, reklamáciu je vždy potrebné podať priamo u samotného poskytovateľa služby. Kontakt na poskytovateľa je vždy uvedený aj na Voucheri. V prípade, že nebudete spokojný s vybavením reklamácie, kontaktujte nás. Preveríme celú situáciu a priebeh reklamácie.

Bude mi vrátená celá platba, ak stornujem pobyt?

Ak zrušíte svoju rezerváciu, bude Vám vrátená suma platby  podľa pravidiel pre zrušenie vášho poskytovateľa a podľa toho, ako blízko ste k vášmu pobytu  v čase jeho zrušenia. Odporúčame Vám sledovať jednotlivé storno podmienky, ktoré sú vždy uvedené pri každej ponuke. Pokiaľ ide o zájazdy CK, storno podmienky sú aj súčasťou dokumentov, ktoré vám zasielame pri podpise Zmluvy o zájazde.

Aké platobné metódy Rebornea akceptuje?

Platbu za svoj pobyt môžete na rebornea.com uskutočniť prostredníctvom svojho Pay Pal účtu, kartou alebo prevodom na účet.

Chcel by som cestovať sám/sama, ponúkate aj jednolôžkové izby?

Vo väčšine hotelov vám vieme ponúknuť ubytovanie aj v jednolôžkových izbách, väčšinou je však za príplatok. V prípade, že v ponuke neviete nájsť možnosť ubytovania v jednolôžkovej izbe, kontaktujte nás, radi vám cenu vypočítame.

Môžem na pobyt využiť rekreačný poukaz, resp. príspevok zámestnavateľa na rekreáciu?

Rekračný poukaz je možné použiť pri všetkých pobytoch s ubytovaním na Slovensku na minimálne 2 noci. Už pri objednávke pobytu vám vystavíme faktúru, ktorú priložíte ku žiadosti o príspevok na rekreáciu svojmu zamestnávateľovi, ak tento príspevok poskytuje.

1. Prečo cez www.rebornea.com?

Vytvárame bezpečný priestor na predaj aj nákup vašich služieb. Takisto investujeme do marketingu a zákazníckeho servisu, takže vás u nás vaši kupujúci nájdu skôr ako napríklad na vlastnej webovej či Facebookovej stránke.

2. Ako môžem na stránke predávať pobyty?

Podľa zákona Zákon č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch môže pobyty organizovať iba cestovná kancelária. Ak ste inštruktor, ktorý má svoj pobyt, kontaktujte nás. Spojíme vás s cestovnou kanceláriou a pomôžeme vám nájsť riešenie.