Často kladené otázky

Zákazníci
Destinácie
1. Kedy príde Voucher na email?

Voucher obdržíte automaticky mailom na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke, najneskôr však do 48 hodín po pripísaní vašej platby na náš účet. Pri platbe bankovým prevodom sa môže platba zo strany banky omeškať o jeden pracovný deň. Registrovaný používateľ si môže Voucher nájsť aj vo svojom Profile. Ak vám Voucher neprišiel do 48 hodín a nenájdete ho ani v spamovom koši, kontaktujte nás na support@rebornea.com alebo telefonicky na t. č. 00421907933453. Do emailu uveďte vaše identifikačné údaje platby (VS, dátum a čas platby).

Omylom som zaslal/a inú sumu. Čo teraz?

Sumu, ktorú uhrádzate, si vždy prekontrolujte, pretože musí byť zhodná so sumou v objednávke. Ak ste zaslali vyššiu sumu, napíšte nám na support@rebornea.com a vrátime Vám preplatok. Ak ste uhradili nižšiu sumu, budeme vás kontaktovať. Váš Voucher obdržíte až po dorovnaní celej sumy.

Ako mám postupovať, ak nie som spokojný s využitou ponukou?

Keďže Rebornea je iba sprostredkovateľom, reklamáciu je vždy potrebné podať priamo u samotného poskytovateľa služby. Kontakt na poskytovateľa je vždy uvedený aj na Voucheri. V prípade, že nebudete spokojný s vybavením reklamácie, kontaktujte nás. Preveríme celú situáciu a priebeh reklamácie.

Bude mi vrátená celá platba, ak stornujem pobyt?

Ak zrušíte svoju rezerváciu, bude Vám vrátená suma platby  podľa VOP organizátora zájazdu. Pokiaľ ide o zájazdy CK, storno podmienky sú aj súčasťou dokumentov, ktoré vám zasielame pri podpise Zmluvy o zájazde.

Aké platobné metódy Rebornea akceptuje?

Platbu za svoj pobyt môžete na rebornea.com uskutočniť prostredníctvom svojho Pay Pal účtu, kartou alebo prevodom na účet.

Chcel by som cestovať sám/sama, ponúkate aj jednolôžkové izby?

Vo väčšine hotelov vám vieme ponúknuť ubytovanie aj v jednolôžkových izbách, väčšinou je však za príplatok. V prípade, že v ponuke neviete nájsť možnosť ubytovania v jednolôžkovej izbe, kontaktujte nás, radi vám cenu vypočítame.

Môžem na pobyt využiť rekreačný poukaz, resp. príspevok zámestnavateľa na rekreáciu?

Rekračný poukaz je možné použiť pri všetkých pobytoch s ubytovaním na Slovensku na minimálne 2 noci. Už pri objednávke pobytu vám vystavíme faktúru, ktorú priložíte ku žiadosti o príspevok na rekreáciu svojmu zamestnávateľovi, ak tento príspevok poskytuje.

Čo sa bude diať po zadaní nezáväznej rezervácie?

Odoslanie nezáväznej rezervácie je len prvným krôčikom na ceste k Vášmu vytúženému pobytu a
môžete od nej kedykoľvek odstúpiť. Náš tím, Vám ako ďalší krok, po odoslaní požiadavky, preverí
dostupnosť a Vaše špecifické požiadavky a do 24 hodín Vás bude kontaktovať s podrobnosťami a
ďalším postupom. Pri kúpe zájazdu je vždy nutné uzatvoriť zmluvu o zájazde. Až po podpise zmluvy sa Vaša rezervácia stáva záväznou.

Aké počasie je na Bali počas roka?

Na Bali je stabilná teplota okolo 30 - 32ºC. Teplota vody v mori je 26ºC až 29ºC. Najlepší čas na dovolenku je v rozmedzí mesiacov máj až október, kedy tu je hlavná sezóna.