Zobraziť fotky
Cena pobytu 2668.00

Zážitkový Vietnam

Vietnam
Za poznaním
13 nocí

Popis pobytu

Vychutnajte si fantastické prírodné scenérie, architektonické skvosty, rušný a stále pulzující Hanoj, Hochiminh, plavbu kajutovou loďou, horskú oblasť SAPA s výletom lanovkou na Fansipan – najvyšší vrchol Indočíny, záhrady orchideí, tradičné dediny  i impozantnú deltu Mekongu.

S naším vietnamským partnerom sme pripravili úžasnú poznávaciu cestu, pri ktorej vám predstavíme dychberúce miesta, miestne zvyky a skvelú kuchyňu.

Aby sme vám priniesli maximum navštívených miest od juhu na sever krajiny, dlhšie prejazdy sú realizované miestnou leteckou dopravou.

Zájazd je doprovázen už z Prahy českým průvodcem znalým místních poměrů, ke kterému se ve Vietnamu přidá lokální kolega (povinný doprovod). Ubytování jsme volili se snídaní, abyste měli možnost ochutnat nepřeberné množství místních specialit za velmi dostupné ceny.

Program

Deň 01

Odlet z Prahy s Emirates

Odlet z Prahy s jedným prestupom v Dubaji  do Ho Chi Minh (Saigon)

Deň 02

Prílet do HO CHI MINH

Náš sprievodca a vodič vás privíta na letisku a potom se presuniete ve 20 h místního času do hotelu. Pro zájemce večerní procházka městem.

Stravování: v letadle

Den 03

MY THO  – DELTA MEKONGU – BEN TRE –  CANTHO

Ráno odjezd do My Tho a delty řeky Mekongu – výlet lodí na ostrůvky plné bonsají a ovocných zahrad, řemeslné dílny. Místní obyvatele ve skromných obydlích z kokosových palem vás pohostí medovým čajem a sezónním ovocem. Při procházce můžete vnímat každodenní život lidí, které živí převážně zemědělství a rukodělná výroba. Užijete si nenáročnou jízdu na kole (nebo moto rikšou) po vesnických stezkách a prohlédněte si poklidnou krajinu na venkově Ben Tre.

Transfer do Cantho, ubytování.

Stravování: snídaně, oběd

Den 04

HO CHI MINH – DANANG – HOI AN

Návrat do Ho Chi Minh  a prohlídka  města s návštěvou Paláce znovusjednocení, katedrály Notre Dame postavené v letech 1877 až 1883 Francouzi, dále uvidíte budovu generální pošty a tržnici Ben Thanh – velmi obdivovanou pro svou francouzskou koloniální architekturu. V podvečer odlet do Danangu a transfer do Hoi An.

Stravování: snídaně

Den 05

HOI AN

Prohlídka jednoho z nejkrásnějších vietnamských  měst s kouzelnou přímořskou atmosférou , kterou  si užijete při procházce úzkými klidnými uličkami či při večerní plavbě lodí městem plným lampionů.

Navštívíte  Palác kongregace Fujian, dále uvidíte  400 let starý japonský krytý most, historické domy a rybí trh.  Čeká vás další výlet lodí po řece Thu Bon s návštěvou tradiční vesnice s výrobou keramiky a lodí.

Hoi An – 2. noc

Stravování: snídaně

Den 06

HOI AN – volný den

Pro  radost a odpočinek na  pláži,   na romantickou večerní projížďku,  ochutnávku místní kuchyně  v čele s čerstvými mořskými specialitami, nákupy  nebo čas zajít ke švadleně pro ušití hedvábných šatů na míru i na  skvělou masáž za výborné ceny. Hoi An – 3. noc

Odpočíváte, ochutnáváte, užíváte si !

Stravování: snídaně

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

- Letenka Praha – Hochiming a  Hanoi – Praha s Emirates (prípadne Qatar airway (1 přestup, menu a nápoje v letadle, zavazadla 30 kg) 

- dvakrát miestny prelet

- vietnamské víza

Informácie o inštruktoroch

Bez joga inštruktora.

Príplatky k pobytu

- cestovné poistenie

- jednolôžková izba (342 Eur)

- bakšiš (60 USD)

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • turistika
  • jazda na bicykli
  • plavba loďou
V okolí
  • Mekong
  • Ho Chi Minh
  • Mramorové hory
  • Hanoi
Služby
  • ubytovanie
  • sprievodca
  • transfery

Lokalita