Zobraziť fotky
Cena pobytu 1020.00

Joga na Sicílii

Sicília, Taliansko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Život na talianskych ostrovoch je taký inšpirujúci. Ľudia tu žijú prítomným okamihomm, vychutnávajú si každú minútu svojho života. Mnohí z nich sú väčšími jogínmi, než my, pomyslela som si. 

Pohodová atmosféra mestečka Cefalú, slnečnou energiou nabité čerstvé jedlo, bezkonkurenčný servis hotela Kalura a k tomu nádherné jógové shaly nám budou úžasným zázemím pro náš další společný pobyt. 

Odpočinek u bazénu, poznávání okolních pláží (některé jsou dostupné pěšky, jiné autem nebo pouze lodí – můžeme se na ně vypravit společným výletem), půjčit si můžeme i pár aut nebo skútr, abychom je mohli prozkoumat více.

Ranní a večerní praxe jógy s meditacemi a relaxacemi, které nám pomohou vstřebat každodenní zážitky a ukotvit se v přítomném okamžiku. Hotel se nachází ve velmi klidné části, daleko od přeplněných turistických míst a pláží. Můžete si tu opravdu naplno vychutnat klid, pohodu a nechat o sebe pečovat. Dopřejte si čas pro sebe, posun v jógové praxi, dobití baterek pod sicilským sluncem, poznání nových míst i nových bytostí.

Největší ostrov Itálie i Středomoří. Nádherné pláže, koupání od května do října. Velké množství kulturních a historických památek. Divoká a neporušená příroda.

 

CO VÁS ČEKÁ?

  • týdenní jóga zájezd na krásném ostrově Sicílie
  • ubytování ve 4* hotelu se skvělým hodnocením
  • dvoulůžkové pokoje nebo na vyžádání možnost pokoje jednolůžkového
  • snídaně v ceně pobytu s možností příplatku za polopenzi
  • možnost stravování přes obědy v hotelu, případně v restauracích v okolí
  • jógový program
  • pojištění CK proti úpadku

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel s překrásným výhledem na Tyrhenské pobřeží.

POKOJE

Dvoulůžkové pokoje mají rozměr cca 22-24 m2, mají balkon s posezením a každý má individuální design. Jsou orientovány na horu Cefalú – the Rocca, do zahrady a několik pokojů má výhled na moře (za příplatek). Pokoje jsou vybavené – Wi-Fi zdarma, klimatizace / topení, LCD TV, trezor, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, pantofle, ručníky

STRAVOVÁNÍ

Čerstvé a regionální chutě.

Šéfkuchař Vincenzo Antista, který se narodil v Castelbuono přináší do menu lehké rybí pokrmy a typickou místní kuchyni. Ala carte menu je vždy přizpůsobeno sezoně tak, abyste si mohli vybrat z několika druhů nejčerstvější zeleniny, bylinek a ryb.

Pokud máte zájem o přizpůsobení menu – šéfkuchař Vám rád jídla na Vaší žádost pozmění.

Snídaně formou bufetu se širokým výběrem.

Polopenze (snídaně + večeře) – večeře se skládá z předkrmu, prvního chodu, druhého chodu a dezertu. U prvního a druhého chodu je vždy na výběr ze dvou jídel, které se každý den mění.

V případě příznivého počasí si můžete užít Vaše jídlo na panoramatické terase s výhledem na pobřeží a moře. Nechte se rozmazlovat Sicilskými specialitami s širokou nabídkou místních vín.

Hotel je připraven na možná omezení ve stravě, prosím, informujte nás s předstihem.

Snídaně 7:30 – 10

Obědy 12:30 – 14:30

Večeře 19:00 – 21:30

Můžete si zvolit pobyt se snídaní či s polopenzí (snídaně + 4chodové menu večeře). Přes obědy je možné se stravovat v hotelu, případně v okolních restauracích.

Nejste si jistí jakou stravu zvolit? Pokud nemáte zájem o večeře v hotelu, je možné se stravovat v okolních restauracích.

PLÁŽ

Hotel se nachází jen pár metrů od soukromé pláže. Další pláže jsou v okolí.

DALŠÍ INFORMACE:

Počasí – Na konci května jsou teploty na Sicílii okolo 25 stupňů. Vše je zavlažené po zimních přeháňkách, vše se zelená a nádherně kvete. Teplota moře je v této době okolo 20 stupňů.

Přibližná délka letu – okolo 2 hodin (přímý let se WizzAir Praha – Catania).

Východ slunce v červnu je okolo 6. hod ranní a západ okolo 20.30 hod večerní.

Cca týden před odletem bude založena WhatsApp skupinka, abychom se dopředu pozdravili a poznali, případně mohli ladit jakékoliv dotazy a přípravy před odletem.

V případě zájmu bude dopředu domluven také sraz na letišti, abychom celý proces odbavení a letu mohli absolvovat společně. Pokud nemáte dobrou angličtinu, nemusíte mít strach – navzájem si pomůžeme a navíc cestování na Sicílii je velmi jednoduché.

Na místě pro nás již bude připraven transfer, který nás odveze až do hotelu.

Jsou na místě k dispozici jógové pomůcky? Ano, jógová shala je plně vybavená podložkami, bločky, pásky a dekami. Pokud jste ale zvyklí na vlastní podložku, přibalte pro jistotu svou.

Cestuji sama, musím připlácet za jednolůžkový pokoj? Nemusíte – pokud Vám nevadí sdílení pokoje s další ženou, seženeme Vám na Vaší cestu parťačku.

Možnosť výberu odletového miesta.

Program

Obtiažnosť

V cene je zahrnuté

- ubytovanie

Informácie o inštruktoroch

Príplatky k pobytu

- letenka

 

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
V okolí
Služby

Lokalita