Zobraziť fotky
Cena pobytu 839.00

Ajurvéda na krásu

Počátky, ČR
Joga a ajurvéda
3 noci

Popis pobytu

Oddýchnete si, naučíte sa správne jesť, starať sa o svoje telo, ducha i myseľ. To všetko aj s prispením ajurvédy. Ajurvéda je ucelený holistický systém, ktorý má odlišný prístup k liečeniu než západná medicína. Nerozlišuje medzi prevenciou a liečením. Berie do úvahy všetko, čo človeka ovplyvňuje: životné prostredie, zdravá strava, pohyb, duševný i duchovný život. To všetko pomáha na ceste k dosiahnutiu vnútornej rovnováhy.

Na pobyte sa vám budú venovať ajurvédski lekári, terapeuti a kuchári, ktorí prichádzajú z ďalekej Kéraly, aby vám poskytli prírodnú medicínu v jej pravej podobe.

Pobyt sa uskutoční v rezorte Sv. Kateřina. Jeho súčasťou je aj špeciálny Ajurvédsky pavilón. Jeho prvá časť je venovaná výhradne ajurvéde a ajurvédskym terapiám, druhá časť je wellness & spa. V pavilóne bolo vybudovaných šesť špecializovaných terapeutických miestností, ktorých súčaťou sú parné kabíny pre intenzívne vstrebávanie liečebných olejov po ajurvédskych terapiách. Miestnosti sú vybavené originálnymi masérskými stolmi vyrobenými v indickej Kerale z mahagónového dreva. 

Ubytovanie si môžete vybrať v troch budovách, ktoré sú súčasťou areálu. Buď v hlavnej budove - v hoteli sv. Kateřina alebo v 70 m vzdialenom hoteli Garnison či v 150 m vzdialenom hoteli Gymnasion. Všetky izby sú zariadené moderným a vkusným nábytkom. Kúpeľňa s WC je vybavená s umývadlom, sprchovým kútom a fénom. Samozrejmosťou sú župany a froté papučky.

O vaše ajurvédske menu sa postará Rahul Gopalakrishnan - Rodák z indickej Keraly pre vás pripravuje ajurvédske pokrmy. Je certifikovaným odborníkom na ajurvédsku stravu. Pred príchodem do Svaté Kateřiny varil v päťhviezdičkových resortoch v Indii, Ománe či Dubaji. 

Pokoj a relax bude podporený aj samotným prostredím, v ktorom sa ocitnete. Malebná príroda Vysočiny je balzamom na dušu. Ticho, kvalitné jedlo, čistý vzduch, harmonický pohyb... to všetko vám pomôže získať energiu a novú radosť do života. Poďte sa presvedčiť.

Pobyt si môžete predĺžiť aj na 6 alebo 8 dní. Ak vám nevyhovujú termíny z našej ponuky, kontaktujte nás a pripravíme vám ponuku na mieru.

Program

Program je individuálny podľa obsahu balíčka a vlastných záujmov.

Obtiažnosť

Pobyt je vhodný pre tých, ktorých trápia problémy s pleťou, chcú sa naučiť správne stravovať, oddychovať a starať sa o seba podľa ajurvédy. Pre všetkých, ktorí túžia po ničím nerušenom relaxe.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 3 noci

- pitný režim (voda z Kateřinského prameňa počas dňa)

- neobmedzený vstup do WELLNESS & SPA v  AJURVÉDSKOM PAVILÓNE (Vyhrievaný bazén s niekoľkými hydromasážnymi ležadlami, dva moderné whirpooly, sauna s panoramatickým výhľadom do prírody, para a Kneippov chodník 

- 2x 60' Ajurvédska masáž Abhyanga

- 1x 60' Njavara scrub

- 1x 60' Njavara Facial

- vstupná konzultácia s ajurvédskym lekárom v angličtine (45 min)

- výstupná konzultácia s ajurvédskym lekárom v angličtine (30 min)

- 60 min lekcia cvičenia (joga, pranajáma alebo terapeutická lekcia podľa dennej ponuky)

- NEOBMEZENÝ VSTUP DO WELLNESS & SPA HOTEL SVATÁ KATEŘINA (sauny, pary, vírivka a relaxačná miestnosť)

- doprava (Hotelovým shuttle busom: Transfer z oploteného nestráženého hotelového parkoviska v Počátkách do rezortu a späť.)

Berte prosím na vedomie, že po ájurvédských masážach a terapiích se nedoporučuje pobyt ve wellness & spa, a to minimálne počas 2 hodín.

Výsledná cena závisí od vybraného typu izby a bude vždy potvrdená pri nezáväznej rezervácii.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- preklad z angličtiny konzultáciách (13 Eur/30 min, 17 Eur/45 min)

- poplatok za psa

- všetko, čo nie je uvedené v cena zahŕňa

Storno podmienky

Storno poplatok:

0 - 21 dní pred príchodom: 0 % z celkovej čiastky

20 - 14 dní  pred príchodom: 20% z celkovej čiastky

13 - 7 dní pred príchodom: 30% z celkovej čiastky

6 - 2 dni pred príchodom: 50% z celkovej čiastky

48 hodín a menej pred príchodom: 100% z celkovej čiastky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • prechádzky
 • ajurvédske terapie
V okolí
 • Českomoravská Vysočina
 • Telč
 • Pelhřimov
Služby
 • ajurvédske terapie
 • wellness
 • cvičebné lekcie
 • reštaurácie
 • požičovňa športového vybavenia
 • stajne
 • športoviská

Lokalita