Zobraziť fotky
Cena pobytu 1139.00

Joga pobyt na Srí Lanke

Zľava
Gandara, Srí Lanka
Joga a ajurvéda
9 nocí

Popis pobytu

ZĽAVA platí iba pri prihlásení sa a uhradení zálohy do 31. 12. 2021. Následne bude cena 1239 Eur.

Uniknite do malého raja v luxusnom plážovom rezerte na juhu Srí Lanky. Užite si dokonalú dovolenku na pláži s panoramatickým výhľadom na modrý oceán s tyrkysovou vodou, prírodným morským vánkom a nádherným výhľadom na západ slnka. Doprajte si s nami relaxačný a príjemný pobyt a užite si naše priestranné vily na pláži, vonkajší bazén, reštauráciu pod holým nebom s barom a kúpele all-star. Okrem toho sa budete, samozrejme, venovať aj cvičeniu jogy. Dosiahnite rovnováhu tela a mysle.

Pripojte sa k nám na jogový pobyt, ktorý okrerm cvičenia jogy obsahuje ubytovanie, súkromnú dopravu a rôzne výlety a aktivity, ktoré vám umožnia jedinečný pohľad na srílanskú prírodu a kultúru. Všade prítomná zeleň na Srí Lanke je už sama osebe zárukou ozajstného resetu. Poskytuje vám priestor i čas venovať sa samému sebe. Hľadať odpovede vo svojom vnútri. Aby si oddýchlo aj telo, sú súčasťou pobytu masáže.

Celý pobyt sa odohráva v Talalla retreat rezorte, ktorý sa špecializuje na jogové a surfové pobyty a zároveň poskytuje aj wellness. Rezort sa nachádza v dedinke Gandara. Súčasťou rezortu je vonkajší bazén, joga shala a wellness a spa centrum. Vo wellness centre nájdete kvalifikovaný tím masérov a širokú škálu kúpeľných procedúr. Hodiny jogy si vychutnáte s pohľadom na oceán za zvukov morských vĺn.

Medzi nesporné benefity joga pobytu na Bali patrí i zdravé jedlo, noví ľudia, ktorých na pobyte spoznáte a zároveň objavíte aj krásnu a pohostinnú destináciu.

Hodinami jogy vás povedie skúsená inštruktorka Petra Kozejová. Jogový pobyt v eko rezorte bude zameraný na vinyasa flow jogu. Počas lekcií jogy budeme pracovať na prepojení našej mysle, tela a srdca. Každý z nás v určitých okamihoch svojho života prežíva rôzne emócie, ktoré buď naplno prežije alebo prežije a uloží hlboko do svojho tela. Pravidelným praktizovaním jogy tieto neprežité emócie odkrývame, učíme sa prijímať ich, pracovať s nimi a týmto spoločne naše telo aj s našou mysľou postupne oslobodzujeme. Náš jogový pobyt na Srí Lanke bude zameraný práve na prijatie samých seba takých, akí naozaj sme. Pravidelným praktizovaním jogy v spojení s vybranými jogovými pozíciami sa budeme učiť naše emócie prijímať.

Ranná joga bude zameraná na pravidelnú rannú relaxáciu v spojení s dychovými technikami a následné prebudenie tela formou vinyasa jogy. Večerná joga bude formou intenzívnej flow jogy zameraná vždy na inú časť tela, pričom kombináciou jogových pozícií bude zamerané na posilnenie a flexibilitu tela. 

Program

1. deň:

Odlet z Budapešti/Viedne.

2. deň:

Prílet na Srí Lanku a transfer do rezortu.

3. deň:

Cvičenie jogy ráno a večer. Masáž hlbokých tkanív (30 minút). Relax v rezorte. Možný fakultatívny výlet - safari so národného parku Yala (za príplatok).

4. deň:

Cvičenie jogy ráno a večer. Reflexná masáž chodidiel. Relax v rezorte.

5. deň:

Cvičenie jogy ráno a večer.  Relax v rezorte. Možný fakultatívny výlet - trek do dažďového pralesa Sinharaja (za príplatok).

6. deň:

Cvičenie jogy ráno a večer.  Relax v rezorte.

7. deň:

Cvičenie jogy ráno a večer.  Relax v rezorte. 60 min celotelová masáž.

8. deň:

Transfer na letisko.

9. deň:

Prílet Budapešť/Viedeň.

JOGA LEKCIE

Joga lekcie budú 2 x denne (ráno a večer).

JOGA

V deň príletu, odletu joga nie je.

Za joga lekcie, ich priebeh, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu inštruktora jogy v prípadoch, keď sa z vážnych dôvodov inštruktor jogy nemôže na pobyte zúčastniť.

Minimálny počet účastníkov: 10 dospelých osôb

Obtiažnosť

Vhodné pre začiatočníkov i pokročilých. Individuálny prístup ku každému klientovi.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí v plneobsadenej dvojlôžkovej izbe

- polpenzia

- transfer z letiska a na letisko na Srí Lanke

- privítanie s garlandami

- cvičenie jogy 2x denne (v deň príletu a odletu, ako aj počas dní výletov joga nie je)

- poistenie CK proti úpadku

- darček pri príchode

- 30 min masáž hlbokých tkanív

- reflexná masáž chodidiel

- 60 min celotelová masáž

- profesionálne foto/video z aktivít pobytu a samotnej Srí Lanky

 

Platba: 50% z ceny pobytu sa uhrádza do 3 dní po potvrdení nezáväznej rezervácie. Doplatok je nutné uhradiť najneskôr 1 mesiac pred začiatkom pobytu (28. 01. 2022)

Informácie o inštruktoroch

Petra Kozejová

Petra je aktívnou lektorkou jogy so zameraním na flow jogu a vinyasa jogu, počas ktorej prepája jednotlivé jogové pozície s dychom a plynulým prechodom medzi nimi. 

Na jej lekciách sa môžete tešiť nielen na intenzívne zahriatie celého tela a zapojenie svalov, ale tiež na príjemný strečing a vedenú relaxáciu. Vďaka nej si uvoľníte nielen telo, ale aj myseľ. Petra na svojich lekciách rada praktikujúcim pomáha objavovať a prehlbovať rozsach ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve na to, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko alebo Vietnam. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Petra sa rozhodla šíriť jogu i online. Spoločne s ňou tak môžete praktizovať jogu online tu,  na YT kanáli Joga s Češkou alebo na jej IG účte.

"Joga pre mňa nie je len o jednotlivých jogových pozíciach, ale aj o prechode medzi nimi, ktorý v spojení s nimi vytvárá jedno krásne flow, flow, vďaka ktorému vytvoríte energiu od stredu svojho tela až po končeky svojich prstov."  

Príplatky k pobytu

- letenka (momentálne cca 600 Eur) - s vybavením letenky vám pomôžeme, po uzatvorení skupiny je možná aj spoločná skupinová letenka

- víza

- komplexné cestovné poistenie

- samostatné ubytovanie v plne neobsadenej dvojlôžkovej izbe 

- obedy

- 2x PCR test, ktorý sa robí na Srí Lanke (80 USD)

-  poistenie kovid na Srí Lanke (12 USD)

- Let it flow workshop (27 Eur/2 hod): cvičenie jogy mimo stanovený program

Tešiť sa môžete na dynamický štýl jogy, pri ktorom sa nielen zapotíte, ale pomocou ktorého svoje telo pravidelným praktizovaním tiež spevníte a vytvoríte si vo svojom tele energiu, ktorá vaše telo prebudí a rozprúdi. Čakajú vás 2 hodiny lekcií jogy naviac s:

- vysvetlením správnosti prevedenia pozícií a ukážkami zapojenia správnych partí nášho tela,

- ukážkami prechodu medzi jednotlivými pozíciami tak, aby ste mohliflow jogu praktizovať tiež sami doma,

- ale predovšetkým intenzívne zapojenie svalov, o ktorých ste možno ani netušili.

 

- fakultatívne výlety podľa ponuky:

Poldenný safari výlet do národného parku Yala (55 USD - vstup + jeep).

Trek do dažďového pralesa (25 USD - trek + vstup)

Storno podmienky

prísne

Zrušenie pobytu

Storno poplatok

60 – viac dní pred nástupom

0% z ceny pobytu

30 – 59 dní pred nástupom

50 %z ceny pobytu

0 – 29 dní pred nástupom

100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • cvičenie jogy
  • wellness - masáže
V okolí
  • Sigirija
  • národné parky (Udawalawe, Yala)
  • dažďový prales
  • Ella - vhodné na turistiku
  • Mirissa
Služby
  • wifi

Lokalita