Zobraziť fotky
Cena pobytu 355.00

Joga víkend v hoteli Borovica

Odporúčané
Štrbské Pleso, Slovensko
Joga a ajurvéda
2 noci

Popis pobytu

Obmedzená kapacita pobytu.

Jeden z najlepších wellness hotelov na Slovensku - Borovica, otvorí svoje brány aj nám na špeciálny joga víkend. Bude to zážitok od prvého momentu.

WELLNESS HOTEL BOROVICA**** ponúka vysoký štandard služieb, luxusné zariadenie, útulné wellness a chutné gastro. Absolútny odpočinok, ticho, luxus, jogové cvičenia a wellness - to budú hlavné body nášho pobytu. 

J

ogu si zacvičíme 2x denne - ráno i večer. Jogové pozície budú zamerané predovšetkým na to, aby ste si aj cestou jógovej praxe oddýchli od každodenného zhonunačerpali novú energiu a to aj pomocou  meditácií a dychových cvičení. Po skončení pobytu budete schopní sami si doma zacvičiť jednoduchú jógovú  zostavu. Pobyt je vhodný aj ako prevencia proti stresu.  Jógovú prax  naplníme viacerými aspektami a to jemnosťou a zároveň dynamikou, budeme relaxovať a budeme aj aktívne plynúť z pozície do pozície, kedy nám bude najlepším pomocníkom náš vlastný dych. Prejdeme pozíciami, ktoré nám  vykúzlia úsmev na tvári a s ním dobrú náladu a bezstarostnosť. Ponoríme sa naplno do prítomného okamžiku a naše telo určite pookreje.

Po príjemnej joge sa môžete uvoľniť vo wellness.  Súčasťou saunového sveta je fínska, bylinková, eukalyptová, turecká sauna a infrasauna. Užiť si naplno môžete aj tradičný saunový rituál Hammam v spojení s jemným pílingom a celotelovou masážou mydlovými bublinami.  

Vodný svet má pre vás zas k dispozícii plavecký 20 m bazén,  jacuzzi či hydromasážnu vaňu. Ak túžite po niečom výnimočnom, na terase hotela nájdete vírivý bazén pod holým nebom s výhľadom na krásnu tatranskú prírodu.

Chuťové poháriky dostanú zabrať v reštaurácii. Tradičná slovenská a európska kuchyňa s dôrazom na sezónnosť, lokálnosť a tradície sú základom gastronómie v hoteli. Tím špičkových odborníkov vám pripraví gurmánsky zážitok. Skladba jedál a večerných menu je pestrá a pripravovaná s ohľadom na koncepciu wellness a well-being služieb hotela.

Na pobyt je možné využiť príspevok od zamestnávateľa na rekreáciu (rekreačný poukaz).

Program

PIATOK

od 14.00: check in

16.30 - 16.45: úvodné stretnutie, inštrukcie

16.45 - 18.15: jemná YIN joga a vedená relaxácia

19.30- 20.30: večera

20. 30: spoločné posedenie, zoznámenie

SOBOTA

7.30 - 8. 45: ranná dynamická joga

9.00 - 10. 00: raňajky

10.00 - 16.45: voľný program, wellness, možnosť spoločného programu, výletu podľa dohody na mieste

16.45: večerná  joga prepojená s prvkami fyziojógy a YOGA NIDRA ( jogový spánok )

NEDEĽA

7.30 - 8. 45: ranná dynamická joga

9.00 - 10. 00: raňajky

10.00: check out

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov: 12

Zavedenie a prevedenie lekcií jogy je zodpovedný lektor jogy.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu  lektora v prípadoch, keď sa z vážnych dôvodov (zdravotných) lektor nemôže na pobyte zúčastniť.

 

Obtiažnosť

Pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí majú skúsenosti s jogou, alebo sú aj začiatočníci so záujmom o jogu. Deti 15+ so záujmom o jogu sú vrúcne vítané.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe clasic

- uvítací nápoj

- raňajky formou bufetu

- večere formou servírovaného 4-chodového menu (pričom hlavný chod je výberom z troch hlavných jedál)

- neobmedzený vstup do wellness a fitness

- parkovanie monitorované kamerovým systémom

-wifi pripojenie na internet

- 4x cvičenie jogy podľa programu

Minimálny počet účastníkov: 11

Informácie o inštruktoroch

 

Eva Olajošová

S jogou som sa prvýkrát stretla v roku 2013 na hodine aštánga jógy. Aj keď som mala v praktizovaní jogy v priebehu rokov určité prestávky, vždy som sa k nej opakovane vrátila, pretože pozitívne pocity, ktoré som po praxi na sebe vnímala, boli veľmi intenzívne, a to nielen na fyzickej, ale primárne na mentálnej úrovni.

V roku 2019 som absolvovala prvý kurz inštruktora jógy v Medical Yoga Institute v metóde Zdravý chrbát – Bloky ® a v roku 2020 ďalší kurz v Power Yoga Akademie, s.r.o., Praha. Na začiatku som kurzy neabsolvovala s ambíciou viesť hodiny jogy, ale z dôvodu sa aspoň trochu priblížiť k pochopeniu filozofie jógy, anatómie a k hlbšiemu poznaniu asán. Lektorský
certifikát mi otvoril dvere a umožnil mi následne viesť hodiny jogy, avšak jogová prax a vedenie ľudí je jednoznačne celoživotným vzdelávaním. Neustále rozvíjam svoje znalosti na
rôznych workshopoch za účelom hlbšieho poznania jógy v jej celistvosti, aby som mohla
získané vedomosti spoločne s Vami zdieľať.
Verím, že počas spoločného víkendu si oddýchnete, načerpáte novú energiu pomocou
jógovej praxe v spojení s krásnym a nezameniteľným prostredím.
Teším sa na Vás,
Eva

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- miestny poplatok

- jednolôžková izba (príplatok 124 Eur/pobyt) - Ak sa chcete prihlásiť na pobyt sama, môžeme vás ubytovať v izbe spolu s inou samostatne cestujúcou klientkou a nemusíte tak uhrádzať príplatok za jednolôžko.

- príplatok za izbu vyššieho štandardu (v prípade voľnej kapacity)

- obed 

Na pobyt sa môžete prihlásiť aj samostatne a ubytujeme vás spolu s ďalšou účastníčkou, ktorá pricestuje samostane. Nemusíte tak uhrádzať príplatok za jednolôžko.

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • joga
 • wellness
 • turistika
V okolí
 • vodopád Skok
 • Štrbské pleso
 • Symbolický cintorín pri Popradskom plese
 • Predné Solisko
Služby
 • reštaurácia
 • wellness
 • fitness

Lokalita