Zobraziť fotky
Cena pobytu 1296.00

Joga na Bali

Ubud, Bali
Joga a ajurvéda
12 nocí

Popis pobytu

10 dňový intenzívny joga pobyt v nádhernom hoteli Puri Gangga v Ubudu a v luxusní vile pěšky od pláže u vyhlášeného surf spotu na Bingin pláži. Za těchto 10 dní zažijete kromě cvičení s Verčou, divoké vodopády, očistné prameny, chrámy bez davu turistů, procházky v rýžových terasách, surfování na nejlepších spotech na Bali, neskutečné jídlo, večeře při sunsetu, shopping i surfové párty.

ČO VÁS ČAKÁ?
 • yoga retreat na ostrove Bohov
 • kombinácia ubytovania: 4 noci v krásnom rezorte v Puri Gangga v Ubudu s výhľadom do džungle, ďalších 6 nocí vo vile na pobreží v balijskom dizajne
 • v rezorte vám ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, k dispozíciii je yoga shala a bazén s ležadlami
 • welcome drink pri príchode do rezortu
 • v druhej časti pobytu vo vile ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením
 • výborné raňajky priamo v ubytovaní, dlhý privátny bazén
 • 2 celodenné výlety po Bali v cene pobytu s česky hovoriacim balijcom
 • v Ubude možnosť návštěvy tradičných tancov kecak dance
 • transfery z letiska na ubytovanie a späť
 • jogový program s lektorkou 
 • cvičenie jogy v yoga shale priamo v záhrade vedľa vily
 • vila se nachádza cca 10 minút pešo od pláže Bingin Beach (přístup po schodech)
 • v okolí další nádherné pláže, kterými je oblast jižní části Bali – Bukit proslulá
 • Wi-Fi připojení ve vile i na hotelu ZDARMA
 • v místě Vám doporučujeme nejlepší obchody a restaurace dle našich zkušeností
POPIS UBYTOVÁNÍ
RESORT PURI GANGGA UBUD – 3 NOCI UBYTOVÁNÍ

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

VILA U MOŘE – 7 NOCÍ UBYTOVÁNÍ

Po 3 nocích v Ubudu se přejíždí na jih Bali, do vily na pláži Bingin Beach, kde jste ubytování ve vile ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vila má 25 m privátní bazén a vlastní yoga shalu na zahradě.

Ráno po jóga praxi s Verčou si dáme snídani, kterou nám připraví personál ve vile a domluvíme si program na zbytek dne.

Na jihu jsou ty nejkrásnější pláže z celého Bali a přímo pěšky z vily je několik surfových spotů Bingin Beach nebo Dreamland. Vila se nachází cca 5 minut pěšky od pláže Bingin Beach (přístup je po schodech). 

Pěšky z vily máte nejen pláže, ale i spousta kaváren a butiků a skvělých restaurací na večeři např. Cashew Tree nebo Laggas.

Jeden večer si zajedeme na sunset na tradiční tance Kecak Dance do Uluwatu chrámu na útesu nebo se půjdeme podívat na vyhlášený surfový spot Uluwatu na západ slunce do krásné Terrazza restaurace či Single Fin, kde se můžete i vykoupat v plunge poolu s drinkem v ruce.

Během pobytu na jihu máte další celodenní výlet, který se většinou vymýšlí na místě dle dohody.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně podávaná z čerstvých surovin přímo v ubytování. Další stravování je možné zajistit v pěší vzdálenosti v okolí a to buď v tradičních warungách (levnější forma stravování s tradičními pokrmy) nebo v restauracích a kavárnách v západním stylu.

PLÁŽ

Vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin beach, na kterou je přístup po schodech. Pláž je kromě koupání proslulá také bistry a warungy, které ji lemují a ze kterých můžete sledovat západy slunce nad mořem.

Další písečné pláže se nachází v různých vzdálenostech od vily.

 

Program

Na retreate budeme vhodně kombinovat různé jógové techniky a jejich intenzitu tak, abychom se postupně ponořili do houbky jógové praxe a efektivně posílili a protáhli celé tělo.

Čeká nás hatha, vinjása a jin jóga, pranajáma (dechové techniky), techniky zvládání stresu a vedené meditace. Praxe je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti, včetně úplných začátečníků.

Lekce jógy 1-2x denně

V den příletu, odletu jóga a ve dnech výletů jóga není.

Obtiažnosť

Pobyt je určený pre každého, kto sní o návštěvě tohoto magického ostrova a rád by svůj pobyt spojil s jógou. Resort i vila nabízí komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši, prohloubíte svou praxi a novou energii můžete načerpat také na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénu.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 10 nocí s raňajkami

- 2 x denne cvičenie jogy vo vile (v príletový, odletový deň a počas dní výletov joga nie je),

- transfery letisko – vila – letisko, po česky hovoriaca delegátka počas pobytu, 2 x celodenný výlet po Bali, poistenie CK proti úpadku.

Záloha nyní: 300 EUR/ osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do vystavení letenek, poté již změna jména na letenkách není možná).

Doplatek: 3 měsíce před odletem,  poté se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu.

Nákup letenek: po naplnění min. počtu účastníků

Informácie o inštruktoroch

Kateřina Stuart (Dymáková)

Kateřina si jógu zamilovala už v roce 2000 v Londýně, nyní jako lektorka již 6. rokem vede lekce jógy pro skupiny i jednotlivce, specializované semináře a jógové pobyty v ČR i v zahraničí. Svůj první lektorský výcvik absolvovala v posvátném indickém Rishikeshi a následný pokročilý výcvik v americkém Austinu. Vyučuje vinjásu, hatha jógu, jin a restorativní jógu. Věnuje se dechovým a meditativním technikám a také face workoutu. Kateřina v roce 2023 získala nejvyšší mezinárodní certifikaci E-RYT 500. V současné době je také ve výcviku lektora prenatální a postnatální jógy.

Príplatky k pobytu

- spiatočné letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, cena zpáteční letenky cca 1100 Eur / osoba)

- cestovné poistenie 

Storno podmienky

Vlastné podľa CK.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • turistika
 • joga
 • vodné športy
V okolí
 • Ubud
 • Bukit
Služby
 • transfery
 • bazén
 • wifi

Lokalita