Zobraziť fotky
Cena pobytu 1645.00

Joga pobyt na Sardínii

Sardínia, Taliansko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Tyrkysové more, pláže s bielym pieskom, butikový hotel obklopený palmami a olivovníkmi a dve lekcie jogy denne s obľúbenou učiteľkou Petrou Ďurica. Poďte si vychutnať krásy kvitnúceho ostrova Sardínia, ktorý je známy tiež jako Smaragdový klenot Stredomoria.

ČO VÁS ČAKÁ?

 • týždenný joga zájazd na krásnom ostrove Sardínia
 • ubytovanie v 4* hoteli
 • dvojlôžkové izby alebo na vyžádání možnost pokoje jednolůžkového
 • polopenze v ceně pobytu s možností využívat obědů ala carte přímo v hotelové restauraci
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v oblasti, kde příroda a moře vytvořily scenérii nedotčené krásy. Hotel je vybudován v několika strukturách na různých úrovních svažujících se do zahrady a k malebnému bazénu obklopenému palmami a olivovníky. Design je tradičně sardinský, s nábytkem a látkami od kvalifikovaných řemeslníků z Ogliastra. Restaurace nabízí kromě národní kuchyně i chutná tradiční jídla připravená z místní produkce.

POKOJE

Každý pokoj má vlastní vchod, koupelnu se sprchou, fén, toaletní potřeby, centralizovanou klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar, rychlovarnou konvici a trezor.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou bufetu se širokým výběrem. Hotel je vyhlášen svou gastronomií a kulinářskými zážitky. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni za použití čerstvých surovin vč. mnoha místních specialit.

Restaurace se nachází v hlavní budově hotelu a má vnitřní místnost a venkovní terasu u bazénu, ideální pro příjemné večery a sladká probuzení. Začněte den bohatou mezinárodní snídaní formou bufetu! V době oběda se občerstvěte lehkým obědem à la carte.

A na závěr dne – večeře – opravdový kulinářský zážitek! Tradiční speciality, mořské plody a čerstvá zelenina i ovoce z místní produkce. Předkrm, 2 hlavní chody, 2 přílohy a vegetariánská nabídka. Hotel je připraven také na hosty s omezeními ve stravě – prosím, nahlaste nám v případě zájmu předem.

Večer pak můžete zakončit sklenkou vína a posezením u bazénu.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 700 metrů (10 minut pěšky) od krásné pláže Torre di Bari.

Program

Petra je známá svojím osobným prístupom ku každému jednému praktizujúcemu. Počas lekcí do pozic dopomáhá a nabízí různé varianty pozic tak, aby lekce byla přístupná každému.

Čekají vás dvě lekce jógy denně, ranní a večerní praxe, které budou obsahovat jak praxi asánovou (síla, flexibilita, mobilita, dynamika, ale také zpomalení a tutoriály na vybrané jógové pozice), tak pranayamu a vedené relaxace a meditace, které Vám pomohou na Vaší cestě sebepoznání.

Každá lekce bude mít vybrané téma s rozsahem také mimo Vaši podložku, abyste, to co se v průběhu praxe naučíte, mohli aplikovat také do běžného života.

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

Obtiažnosť

Pobyt s jogou na talianskom ostrove Sardinie je určen pro všechny, kteří milují spojení jógy a cestování. Díky skvělé vybavenosti hotelu i jeho umístění se na místě nemusíte starat o nic jiného, než o Váš odpočinek a prohloubení praxe jógy.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

V cene je zahrnuté

- letenky z Prahy alebo Viedne

- transfery letisko - hotel - letisko

- 7 nocí ubytovania v dvojlôžkovej izbe obsadenej dvoma osobami

- polopenzia,

- využitie yoga shaly a pomůcek na jógu,

lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), Wi-Fi ve společných prostorách, zapůjčení ručníku na pláž, pojištění CK proti úpadku

Informácie o inštruktoroch

Petra Ďurica

Petra je uznávanou lektorkou jógy se zaměřením především na Vinyasa Flow Yogu v kombinaci s Hatha Yogou, kterou učí nejen na svých pravidelných lekcích, ale také na pobytech po celém světě. Je známá tím, že praktikujícím pomáhá objevovat a prohlubovat rozsah jejich schopností a znalostí v oblasti jógy a integrovat propojení těla, mysli a srdce do každodenního života. Ráda propojuje jednotlivé jógové pozice s dechem a vytváří výjimečné jógové sekvence, které obohatí Vaši jógovou praxi o nové přechody a pozice, v průběhu svých lekcí se však také ráda soustředí na prohloubení znalostí jógy a studia sebe sama, které následně praktikující dokáží využít během svých běžných dní.

Zda jste zvědavý začátečník nebo pokročilý jogín, rozmanitost Petřiných lekcí zajisté uspokojí každého z Vás. Během lekce Vás vyzve k tomu, abyste překonali sebe samého, naučili se něco nového a naplní Vás energií a silou.

Díky její cestovatelské vášni svou jógovou praxi prohlubuje během svých cest po celém světě, mezi destinace, které navštívila, patří např. Bali, Thajsko, Vietnam, Mexiko anebo Sri Lanka, kde úspěšně absolvovala svůj další učitelský kurz. Pravidelně také navštěvuje workshopy a semináře se zahraničními lektory a své nabyté zkušenosti následně předává dále na svých lekcích jógy. Petra se rozhodla šířit jógu také online. Společně s ní tak můžete praktikovat jógu online na její Patreon stránce https://www.patreon.com/petradurica anebo na jejím IG účtu https://www.instagram.com/petra_durica, kde najdete spousty, jak jógových, tak cestovatelských inspirací.

Príplatky k pobytu

- cestovné poistenie

-príplatok za jednolôžkovú izbu

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • pláž Torre di Bari
 • Cagliari
 • Costa Smeralda
Služby
 • cvičenie jogy
 • relax
 • turistika

Lokalita