Zobraziť fotky
Cena pobytu 1023.00

Joga vo Vietname

Odporúčané
Hue, Vietnam
Joga a ajurvéda
13 nocí

Popis pobytu

Pobyt je pripravený, no do Vietnamu sa ešte stále nedá vycestovať. Termín pobytu bude upravený na základe podmienok vo Vietname.

Poďte si zacvičiť jogu do jednej z najfascinujúcejších krajín juhovýchodnej Ázie, do Vietnamu. Vietnam je krajinou mnohých prírodných krás a úkazov.

ČO VÁS ČAKÁ? 

 • kombinácia pobytu na dvoch krásnych miestach vo Vietname
 • 6 dní/5 nocí v krásnom 5* rezorte Vedana Lagoon umiestnenom v lagúne v oblasti neďaleko mesta Hue
  • luxusný rezort ponúkajúci maximálny pokoj na oddych a odpútanie sa od všedného zhonu
  • ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a terasou / balkónom s výhľadom na lagúnu
  • reštaurácia ponúkajúca raňajky (v cene) a obedy + večere ala carte
  • nekonečný bazén s výhľadom na zátoku
  • luxusné SPA s veľkým množstvom procedúr
  • yoga shala pre ranné a večerné lekcie s Petrou Pikkelovou
  • v prípade nepriaznivého počasia možnosť lekcíi v krytej miestnosti miestnej galérie
  • zdarma zapožičanie bicyklov ku každej izbe
  • hosťom je k dispozícii tiež posilňovňa, športoviská, knižnica
  • shuttle bus zdarma na pláž (cca 20 min) a do mesta Hue (cca 1 hod)

POPIS UBYTOVANIA

VEDANA LAGOON RESORT

5* rezort sa nachádza pozdĺž pokojnej lagúny medzi mestami Hue a Hoi An. Ponúka luxusné vily umiestnené priamo nad lagúnou alebo izby s krásnym výhľadom na lagúnu. K dispozícii je bezplatná Wi-Fi, vonkajší bazén a naozaj špičkové zázemie SPA.

Priestranné a moderne zariadené vily a bungalovy v rezortu majú tradičné vietnamské detaily, k dispozícii je satelitná TV s plochou obrazovkou a minibar. V kúpeľni nájdete sprchu a toaletné potreby zdarma. Izbová služba je k dispozícii 24 hodín denne.

Vo wellness centre si môžete dopriať masáž a kozmetické procedúry. Môžete vyskúšať i taiči. Súčasťou rezortu je i prepážka s turistickými informáciami a zázemie pre vodné športy (zdarma požičanie kajakov).

Reštaurácia s fantastickým výhľadom podává (nielen) čerstvé morské plody. V reštaurácii sa dá na požiadanie usporiadať lekcia varenia. Rezort leží 38 km od mesta Hue a 25 km od miestneho letiska.

Celkom 10 izieb LAGOON VIEW DELUXE, ktoré Vám počas pobytu ponúkame sú umiestnené v budove  s výhľadom na lagúnu a okolité hory. Niektoré izby majú balkón, iné terasu, z ktorých môžete nerušene pozorovať západ slnka. Izby majú rozlohu 48 m2,  ponúkajú jednu king size posteľ. V kúpeľni sa nachádza sprcha i vaňa zároveň. Maximálne obsadenie sú 2 dospelé osoby.

Každá osoba má zdarma k dispozícii bicykel počas celého pobytu.

POPIS UBYTOVANIA

SÚKROMÁ VILA HOI AN

Umiestnená je na brehu rieky Co Co, vila ponúka ubytovanie v pokojnej tropickej oáze v krásnom Hoi An. Ak hľadáte miesto, kde ľahko zabudnete na všedné starosti v pokojnom a prirodzenom prostredí, potom je táto vila ideálnou voľbou. Vila ponúka otvorené a vzdušné priestory, pokojnú prírodu, umelecké detaily a snaží sa o vytváranie ekologicky udržateľných cestovných zážitkov.

Vila se nachádza kúsokk od centra mesta Hoi An, ktoré je známe krajčírstvom, hodvábom, ulicami, ktoré zdobia lampióny a prechádzkami po rieke.

Vila, kteorá je obklopená palmami a sviežimi záhradami, opierajúca sa o pírrodné rybníky a sústredená okolo chladiaceho bazénu, je ideálnym miestom pre joga dovolenku.

Nachádza sa uprostred cesty medzi plážou Cua Dai a starobylým mestom Hoi An, zapísaným do zoznamu svetového dedičstva.

V každom jedinečne zariadenom štúdiu alebo vile nájdete súkromnú záhradu alebo terasu a dobre vybavenú kuchyňu, vrátane zariadenia na prípravu čaju a kávy a súkromné posedenie. V žiadnej z vil nie sú televízory a to z nášho vlastného rozhodnutia, ponúkame vám však silné Wi-Fi pripojenie a množstvo kníh alebo spoločenských hier.

Väčšina našich zamestnancov žije v priestoroch vil a chceme vás vždy privítať ako našich ctených hostí. Každé stretnutie s našimi hosťami je jedinečné a my sme tu, aby sme vám poslúžili a aby sme zabezpečili, že si domov odveziete krásne spomienky a budete sa tu cítiť ako doma.

Budeme rešpektovať vaše súkromie, ale i tak sme vždy k dispozíci na rozhovor, úsmevy a zdieľanie našich tradičných vietnamských rodinných hodnôt, keď vás to bude zaujímať.

Vzdialenosť na bicykli do centra – cca 3 km

Vzdialenosť na pláž – cca 2,5 km

TYPY IZIEB

Vila je malý butikový rezort so šiestimi jedinečnými obytnými priestormi vrátane 4 štúdií, 1 dvojizbovej vily a 1 trojizbovej vily.

Priestory navrhol známý miestny francúzsko-vietnamský architekt Helena Tran Quang Man, ktorý ju aj vkusne zariadil vo vietnamskom štýle, každá vilka má obývací priestor, kuchynský kút, vonkajšie posedenie a je doplnená o výrazné umelecké diela a fotografie a knihy pre vaše potešenie z čítania.

Program

- 2 x denne cvičenie jogy s Petrou Pikkelovou,

- v deň príletu, odletu a v deň prejazdu na iné ubytovanie joga nie je

Obtiažnosť

Pobyt doporučujeme všetkým, ktorí túžia po spoznaní Vietnamu a zároveň maximálnom oddychu. Lekcie jogy vás navrátia do toľko potrebnej rovnováhy, pochutnáte si na skvelom jedle a preskúmate s nami spoločne kus tejto nádhernej krajiny. Zázemie nám budú poskytovať dve veľmi kvalitné ubytovania so službami na vysokej úrovni.

V cene je zahrnuté

 • 11 nocí ubytovanie (5 nocí v rezorte, 6 nocí vo vile)
 • raňajky
 • cvičenie jogy s Petrou Pikkelovou
 • transfery na mieste
 • poistenie CK proti úpadku

Pre záväznú rezerváciu se hradí záloha pri podpise zmluvy o zájazde 400 Eur / osoba

Zaplatená záloha je nevratná. V prípade, že sa osoba nemôže na zakúpenom zájazde zúčastniť, môže si za seba nájsť náhradníka, na ktorého bude pobyt presunutý.

Doplatek do 3 měsíců před odjezdem – do 10. 12. 2021

Omezený počet 16 míst!

Doprava: letecky – Nabídky na letenky budeme zasílat všem nahlášeným klientům po naplnění min. počtu účastníkůPoté se můžete rozhodnout, zda si letenky necháte zajistit přes naši cestovní kancelář, nebo si je zajistíte po vlastní ose (pokud si budete chtít např. pobyt individuálně prodloužit – v případě odlišných itinerářů příletu / odletu je však nutné počítat s příplatkem za privátní transfer, případně možnost si transfer zajistit také po vlastní ose).

Informácie o inštruktoroch

Petra Pikkelová

Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před jógou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům jógy. Jógy jako jedním z filozofických směrů.

Věřím, že skrze praktikování jógových asán můžeme změnit  pohled nejen na naše těla a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Můžeme změnit naše denní vnímání a tím i konání. Konání, které se stává vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější.

Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu (vinjásu), při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.

Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..

Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a West Boston Vinyasa Yogy.

Príplatky k pobytu

 • letenky (v prípade záujmu vám letenky zabezpečíme)
 • cestovné + storno poistenie – ponúkamee v balíčku od poisťovne Union za 39 Eur / osoba / pobyt
 • vízum 25 USD, ktoré si zabezpečíte sami cez tento link:
 • https://immigration.gov.vn/web/guest/khai-thi-thuc-dien-tu/cap-thi-thuc-dien-tuJ eho vybavenie trvá cca 3 pracovné dni, takže si ho môžete zabezpečiť aj neskôr. Na portáli vložíte fotografiu svojho pasu podľa návodu, doplníte meno podľa pasu, budete presmerovaný  na platobnú bránu, kde uhradíte 25 USD. Po zaplatení vám bude vygenerovaný kód, ktorý si uložte. Za 3 dni budú vaše víza schválené a vy sa na portáli prihlásíte pomocou tohto kódu a schválené víza si vytlačíte.

V prípade odlišného letového poriadku, než má skupina, treba zaplatiť za privátny transfer. (Skupinový je v cene iba v prípade skupinového letu).

Transfer letisko – Vedana resort = 27 Eur / auto pro 1-3 os. (v prípade príletu v časoch od 22:00-6:00 príplatok 20%)

Transfer vila – letisko = 16 Eur / auto pro 1-3 os.

Informácie o poistení: ponúkame cestovné a storno poistenieí zo zdravotných dôvodov A60 Pandemic od Union za 71 Eur / os. / pobyt

Storno podmienky

• 50 % z ceny pri zrušení zájazdu do 61. dňa vrátane pred termínom odjazdu.

• 80 % z ceny od 60. dňa do 31. dňa vrátane pred termínom odjazdu.

• 100 % z ceny zájazdu od 30. dňa do dňa odjazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • cvičenie jogy
 • relax
 • cyklistika
V okolí
 • mesto Hue
 • budhistické kláštory a pagody
 • Most Tianh Toán
 • kráľovské hrobky
Služby
 • bazén
 • yoga shala
 • požičovňa bicyklov
 • fitnes
 • shuttle bus

Lokalita