Zobraziť fotky
Cena pobytu 1324.00

Joga pod sardínskym slnkom

Sardínia, Taliansko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Smaragdový klenot Stredomoria – tak sa ostrovu Sardínia hovorí.

Kvitnúci ostrov, druhý najväčší v tejto oblasti a napriek tomu s mnohými neturistickými miestami, kde sa stretnete nielen s krásnou prírodou – tyrkysovým morom a plážami s bielym pieskom – ale aj s pohostinnosťou miestnych obyvateľov.

Kvalitný hotel so zázemím pre jogové pobyty, ktorý se nachádza neďaleko od pláže Torre di Bare, vám naviac zaručí nielen maximálny oddych a zážitky, ale aj pokoj pre vašu jogovú prax a to vďaka yoga shale priamo v hoteli.

Na tomto pobyte si každý príde na svoje – či už pri plávaní v priezračnom mori, oddychu s knihou pri bazéne s výhľadom na more, ochutnávaní miestnych špecialít alebo práve pri jogovej praxi.

ČO VÁS ČAKÁ?

 • týždenný joga zájazd na krásnom ostrove Sardínia
 • ubytovanie v 4* hoteli
 • dvojlôžkové izby alebo na vyžiadanie možnosť jednolôžkovej izby
 • polopenzia v cene pobytu s možnosťou obedov ala carte priamo v hotelovej reštaurácii
 • jogový program s Danou Beierovou
 • poistenie CK proti úpadku

POPIS UBYTOVANIA

Hotel se nachádza v oblasti, kde príroda a more vytvorili scenériu nedotknutej krásy. Hotel je vybudovaný v niekoľkých štruktúrach na rôznych úrovniach zvažujúcich sa do záhrady a k malebnému bazénu obklopenému palmami a olivovníkmi. Design je tradičný sardínsky, s nábytkom a látkami od kvalifikovaných remeslníkov z Ogliastra. Reštaurácia ponúka okrem národnej kuchyne i chutné tradičné jedlá pripraven= z miestnej produkcie.

IZBY

Každá izba má vlastný vchod, kúpeľňu so sprchou, fén, toaletné potreby, centralizovanú klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibar, rýchlovarnú konvicu a trezor.

STRAVOVANIE

Polopenzia formou bufetu so širokým výberom. Hotel je známy svojou gastronómiou a kulinárskými zážitkami. Zameriava sa na stredomorskú kuchyňu s použitím čerstvých surovín vrátane množstva miestnych špecialít.

Reštaurácia sa nachádza v hlavnej budove hotela a má vnútornú miestnosť a vonkajšiu terasu pri bazéne, ideálnu na príjemné večery a sladké prebudenia. Začnite deň bohatými medzinárodnými raňajkami formou bufetu! V čase obeda sa občerstvíte ľahkým obedom à la carte.

A na záver dňa – večera – skutočný kulinárský zážitok! Tradičné špeciality, morské plody a čerstvá zelenina i ovocie z miestnej produkcie. Predjedlo, 2 hlavné chody, 2 prílohy a vegetariánská ponuka. Hotel je pripravený aj na hostí s obmedzeniami v strave – prosím, nahláste nám v prípade záujmu dopredu.

Večer môžete zakončiť pohárom vína a posedením pri bazéne.

PLÁŽ

Hotel se nachádza cca 700 metrov (10 minút pešo) od krásnej pláže Torre di Bari.

Program

V deň príletu, odletu joga nie je.

Zmeny v programu vyhradené.

Za joga lekcie, ich vedenie, časové rozvrhnutie počs pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.

Obtiažnosť

Pobyt s jogou na talianskom ostrove Sardínia je určený pre všetkých, ktorí milujú spojenie jogy a cestovania. Vďaka skvelej vybavenosti hotela a jeho umiestnenia sa na mieste nemusíte starať o nič iné, ako o svoj odpočinok a prehĺbenie praxe jogy.

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, ženy aj mužov.

V cene je zahrnuté

- letenky Praha – Cagliari – Praha

- skupinové transfery letisko - hotel - letisko

- ubytovanie na 7 nocí

- polpenzia

- jogový program s Danou Beierovou

- využitie yoga shaly a pomôcok na jogu

- Wi-Fi v spoločných priestoroch

- požičanie uteráka na pláž

- poistenie CK proti úpadku

Informácie o inštruktoroch

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Príplatky k pobytu

- cestovné a storno poistenie v prípade storna zo zdravotných dôvodov  (cca 23 Eur/osoba)

- príplatok za jednolôžkovú izbu (390 Eur)

Minimálny počet účastníkov: 15 dospelých osôb

Záloha teraz: 200 Eur / osoba

Zaplatená záloha je v prípade storna zo strany klienta nevratná. V prípade, že se osoba sa nemôže na zakúpenom zájazde zúčastniť, môže si za seba nájsť náhradníka, na ktorého bude pobyt prepísaný (iba do času, než sú vystavené letenky, potom môžu byť účtované extra poplatky za novú letenku).

Doplatok: 2 mesiace pred odjazdom (do 19. 4. 2022), potom se pri rezervácii hradí celková čiastka pobytu.

Storno podmienky

• 50 % z ceny pri zrušení zájazdu do 61. dňa vrátane pred termínom odjazdu.

• 80 % z ceny od 60. dňa do 31. dňa vrátane pred termínom odjazdu.

• 100 % z ceny zájazdu od 30. dňa do dňa odjazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • jaskyňa del Bue Marino
 • Berchida
 • Národný park Golfo di Orosei a Gennargentu
Služby
 • reštaurácia

Lokalita