Zobraziť fotky
Cena pobytu 881.00

Joga pobyt na Kanárskych ostrovoch so Šárkou

Tenerife
Yoga
7 nocí

Popis pobytu

Poleťte s nami za jogou k moru. Dovolenka s jogou pre celú rodinu. Odpočinok na pláži, ranné a večerné lekcie, možnosť All inclusive a letenka v cene!

ČO VÁS ČAKÁ? 

 •             joga pobyt za skvelú cenu v luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli s polopenziou alebo All inclusive a to vrátane letenky!
  • ubytovanie v dvojlôžkových izbách  v Gran hotel Turquesa Playa
  • stravovanie formou polopenzie – v cene (raňajky a večera) alebo za príplatok All inclusive (raňajky, obedy, večere, nápoje v cene)
  • transfer z letiska do hotela a späť
  • joga program
  • cvičenie jogy v parku alebo na pláži
  • rozsiahle záhrady s bazénmi v hotelovom komplexe, kde môžete odpočívať a relaxovať
  • dovolenka s jogou a nádherná piesočnatá pláž Playa Jardin prímo pod hotelom
  • informačná schôdzka s českou delegátkou

POPIS UBYTOVANIA

Hotel se nachádza v severnej časti ostrova, vo vzdialenosti cca 25 km od letiska „Los Rodeos“ a 40 km od hlavného mesta Santa Cruz de Tenerife.Južné letisko „Reina Sofia“ je vzdialené 100 km. Najbližšie nákupné možnosti a reštaurácie majú hostia v bezprostrednej vzdialenosti od hotela. Centrum letoviska s mnohými reštauráciami, kaviarňami, obchodmi a barmi je v dosahu 1 km od hotela. Tmavá vulkanická pláž Playa Jardín, ktorá je najznámejšou plážou letoviska, je vzdialená iba 150 m od hotela.

VYBAVENIE IZIEB

V izbách pre yoga retreat se nachádza klimatizácia, ventilátor, obývacia časť, kuchyňa a kúpeľňa. Väčšina izieb má balkón s krásnym výhľadom. V izbách  je rozkládacia pohovka. Je možné rezervovať si oddelené spálne. Tiež je tu k dispozicii trezor a minibar. K základnému vybaveniu patrí pripojenie k internetu, telefón, televizia a WiFi (za poplatok). V kúpeľniach je sprchovací kút, sušič vlasov.

STRAVOVANIE

Pre joga pobyt ponúkame polopenziu, ktorá zahŕňa raňajky a večere podávané formou bufetu. Po predchádzajúcej rezervácii majú hostia možnosť večerať i v jednej z reštaurácii a la carte. Za príplatok (117 EUR / osoba / pobyt) je možné objednať si program all inclusive, ktorý zahŕňa plnú penziu formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšiu kávu, čaj, zákusky a zmrzlinu pre deti, polnočné občerstvenieí a nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby počas dňa.

PLÁŽ

Pláž s tmavým pieskom Playa Jardín sa rozkladá vo vzdialenosti iba 150 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sa poskytujú za poplatok.

TIP PRE VÁS:

Na jogu pri mori sa môžete prihlásiť aj ak ste iba 1 osoba, doplníme vás na dvojlôžkovú izbu s ďalšou klientkou a nemusíte priplácať za jednolôžkovú izbu.

 

 

Program

Joga lekcie budú  2 x denne (ráno a večer). Zvyšok dňa sa môžete venovať tomu, čo Vás baví - kúpanie, objavovanie okolia, aktivity, ktoré ponúka hotel.

V deň príletu, odletu joga nie je.

Program pobytu s Martinou: jogové lekcie s prvkami ashtangy s relaxáciou, meditacie na brehu oceánu.

AKTIVITY:

Počas letných dní sa môžu hostia ochladiť a zaplávať si v krytom alebo vonkajšom bazéne. Možnosť relaxovať na slnečnej terase, kde sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Pri bazéne je vírivka. V komplexu je možné venovať sa mnohým športovým aktivitám – tenis, minigolf, golf, paddle tenis alebo lukostreľba. Pre fanúšikov vodných športov je v ponuke možnosť potápania. Komplex ponúka aj indoorové športové aktivity – fitness štúdio, stolný tenis, šípky, jogu a gymnastiku, za poplatok gulečník a squash. Tiež wellness a relaxačné programy – SPA a solárium, za poplatok môžu hostia využít saunu, kozmetický salón a masáže. V ponuke je animačný program, živá hudba, diskotéka, miniklub a kasíno.

Za joga lekcie, ich vedenie, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu inštruktora jogy v prípadoch, keď sa z vážnych dovodovů inštruktor jogy nemôže na pobyte zúčastniť.

Obtiažnosť

Pobyt s jogou na Tenerife je určený pre každého, kto by svoju dovolenku pri mori rád spojil s jogou a zároveň si užil pohodlie a komplexné služby – všetko pre vás zariadime! Hotel ponúka luxusné a komfortné zázemie, kde si oddýchnete od všedných starostí. Pri lekciách jogy sa budete starať o svoje telo i dušu a novú energiu môžete načerpať na krásnej pláži alebo v záhrade a pri bazéne.

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, ženy, mužov rôznych vekových kategórií. Na pobyte sa môžu zúčastniť aj deti do 2 rokov.

V cene je zahrnuté

 • letenky Praha – Tenerife – Praha
 • transfery letisko-hotel-letisko
 • 7 nocí ubytovania
 • polpenzia
 • cvičenie jogyv parku alebo na pláži (okrem pobytu 14. - 21. 10, v danom termíne je cvičenie jogy za príplatok)
 • poistenie CK proti úpadku

Cenu za pobyt je možné uhradiť v dvoch splátkach (záloha a doplatok splatný 2 mesiace pred odjazdom).

Informácie o inštruktoroch

Śárka Majdová (14. - 21. 10.)

Moje meno je Šárka Majdová, som absolventkou lekarskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne a už od malička sú s mojím životom späté rôzne formy športu, tanca a pohybových aktivít.

Už viac ako 20 rokov se môžeme společne stretávať na mojich lekciách v pohybovom štúdiu MAJDA AGENCY v centre Brna, kde vediem predovšetkým lekcie rôznych foriem jogy, body and mind a tanca. 

Tiež sa so mnou môžete vydať na zaujímavé jogové pobyty doma, v zahraničí i do ďalekej exotiky, kde poznávanie nových krajov a kultúr vždy spájame s radosťou z jogy, pohybu či tanca. Vždy vyladíme našu fyzickú kondíciu, sílu i flexibilitu dynamickými formami, ale súčasne si doprajeme upokojenie a umožníme navodiť harmóniu telesna i duševna relaxačnými či meditačnými technikami.

Som absolventkou celého radu rekvalifikačných školení, seminárov a workshopov v oblasti jogy (power yoga, ashtanga vinyasa, hathajoga, jogová terapie, detská joga si, jin yoga a mnoho ďalších foriem), som aj inštruktorkou  lektorkou body and  mind, SM systému, pilates, aerobiku, body stylingu, zumby a ďalších foriem. V minulosti som reprezentovala brnenský klub Starlet na mnohých medzinárodných súťažiach v spoločenském tanci párov i skupín 

V ostatných rokoch mám tu česť predávať svoje skúsenosti novým inštruktoromm jogy v rámci rekvalifikačných školení Inštruktor jogy akreditovaných MŠMRT, kde vyučujem jogovú teóriu i prax a súčasne anatómiu i fyziológiu, ktorých znalosť je predpokladom odbornosti každého lektora.

Mojím prianím a cieľom je vyčarovať úsmev na tvári, iskru v oku a radosť v srdci každého, kto si príde zacvičiť. 

Preferujem vo svojej praxi predevšetýmm princípy zdravého pohybu, jogovej terapie a zdravého životného štýlu. 

Vykročiť na cestu zdravia a radosti z pohybu môžete s jogou kdekoľvek, kedykoľvek

i v akejkoľvek životnej etape, napríklad práve tu na tomto čarovnom jogovom pobyte.

 

Martina Masopustová (7. -14. 10.)

Mám 44 rokov, dvoch synov a jedného manžela.

Jogu cvičím asi 12 rokov, posledných 5 rkov ako lektorka. Zároveň mám svoju psychoterapeutickú prax.

Absolvovala som 200 hodinový výcvik v Astangha Vinjása joge pod vedením izraelského lektora Dorona Hanocha v Prahe. v Dome jogy Anděl, kde som získala osvedčenie ako lektor jogy. Navštevovala som prednášky a semináre v programe Joga a jogová terapie na FTVS UK Praha. Veľmi ma zaujala lektorka Lenka Oravcová.

 

Príplatky k pobytu

 • cestovné a storno poistenie v prípade storna zo zdravotných dôvodov – Union za 12 Eur/ osoba / pobyt
 • cvičebný program v celkovom rozsahu 15 lekcií (hathayoga, ashtanga vinyasa yoga, power yoga,  jogová terapia, jin yoga a let draka, body toning, pránájáma a meditácia, v prípade záujmu i latino dance ) pod vedením MUDr. Šárky Majdové CENA 47 Eur, (31 Eur/dieťa 8-14 rokov).

Jednolôžková izba za príplatok 196 Eur/ osoba

All inclusive príplatok 118 Eur/ osoba

Deti do 8 rokov na prístelke v izbe: platia iba letenku 352 Eur

9-12 rokov na prístelke: 50% z ceny

Dospelá osoba na prístelke v izbe – zľava 47 Eur / pobyt

Detská cena: 

 • do 2 rokov – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí iba 20 Eur ubytovacie taxy na mieste, Dôležité: nesmie presiahnuť vek 2 rokov počas pobytu, poom už hradí letenku pozri nižšie
 • do 8 rokov – zdarma, dieťa platí iba letenku
 • 9-12 rokov – 50% z ceny

Minimálny počet účastníkov: 12 dospelých osôb

Storno podmienky

Vlastné - podľa organizátora.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • joga
 • plávanie
 • potápanie
 • fitness
 • golf
V okolí
 • ZOO
Služby
 • wellness a spa

Lokalita