Zobraziť fotky
Cena pobytu 1289.00

Joga na Kanárskych ostrovoch

Fuerteventura, Španielsko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Poleťte s nami za jogou k moru. Dovolenka s jogou pre celú rodinu. Odpočinok na pláži, ranné a večerné lekcie, All inclusive a letenka v cene!

Pobyt s jogou je určený pre každého, kto by svoju dovolenku pri mori rád spojil s jogou a zároveň si užil pohodlie a komplexníých služieb – všetko pre vás zariadíme! Hotel ponúka luxusné a komfortné zázemie, kde si odpočiniete od všedných starostí. Pri lekciách jogy sa budete starať o svoje telo i dušu a novú energiiu môžete načerpať na krásnej pláži alebo v záhrade a pri bazéne.

Hotel je ideálnou voľbou pre milovníkov krásnych nekonečných dlhých piesočných pláží. Nachádza sa cca 30 min chôdze príjemnou prechádzkou popri mori od začiatku strediska Morro Jable – Jandía, kde je množstvo obchodov, reštaurácií, barov, do centra letoviska vedie krásna promenáda pozdĺž pobrežia oceánu. Krásna veľká terasa na cvičenie jogy v hoteli, doporučujeme aj pre rodiny s deťmi.

ČO VÁS ČAKÁ? 

 •             joga pobyt za skvelú cenu v luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli s  All inclusive a to vrátane letenky!
  • ubytovanie v dvojlôžkových izbách   s možnosťou prístelky v hoteli Occidental Jandía Mar 
  • stravovanie formou  All inclusive (raňajky, obedy, večere, nápoje v cene)
  • transfer z letiska do hotela a späť
  • joga program
  • cvičenie jogy na terase hotela
  • rozsiahle záhrady s bazénmi v hotelovom komplexe, kde môžete odpočívať a relaxovať
  • dovolenka s jogou a nádherná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená certifikátom Modrá vlajka
  • Wi-Fi pripojenie v areáli hotela ZDARMA

POPIS UBYTOVANIA

Komplex se nachádza v južnej časti ostrova Fuerteventura, ktorý je druhým nejväčším ostrovom z Kanárskych ostrovov. Neďaleko hotela (cca 4 km) se nachádza malá rybárska dedinka Morro Jable. Z letiska je to do hotela cca 80 km. Personál vás privíta vo vstupnej hale s recepciou, ktorá je hosťom k dispozícii 24 hodín denne. K hotelu patrí reštaurácia ponúkajúca program All inclusive, a la carte reštaurácia a 5 barov. Hotel ponúka denné i nočné animačné programy.

Hotel se nachádza cca 15 min chôdzou z kopca od prekrásnej piesočnej pláže Jandía (poznámka – hotel sa nachádza v kopci, hotel zabezpečuje transfer na pláž niekoľkokrát denne zdarma tam i späť, pre tých, čo sa nechcú príjemne prejsť).

Ponúka krásne vonkajšie bazény s priestrannou terasou (vhodnou pre joga pobyty) s ležadlami a slnečníkmi, záhradu, wellness centrum a minigolf.

VYBAVENIE IZIEB

Joga pobyt probieha v komfortne zariadených a klimatizovaných dvojlôžkových izbách. Súčasťou každého z nich je vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov.

STRAVOVANIE

Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu. Počas dňa je ďalej pripravené ľahké občerstvenie. V časovom rozmedzí od 10 hod do 23 hod sú rozlievané nealkoholické a miestne alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachádza cca 15 min z kopca od piesočnej pláže Playa de Jandía s pozvoľným vstupom. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok. Prístup na pláž areálom hotela, po ulici alebo podchodom (zdarma hotelový bus niekoľkokrát denne).

TIP PRE VÁS:

Na jogu pri mori sa môžete prihlásiť aj ak ste iba 1 osoba, doplníme vás na dvojlôžkovú izbu s ďalšou klientkou a nemusíte priplácať za jednolôžkovú izbu.

Program

JOGA LEKCIE

Joga lekcie budú 2 x denne (ráno a večer).

JOGA

V den príletu, odletu joga nie je.

Za joga lekce, ich priebeh, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu inštruktora jogy v prípadoch, keď sa z vážných dôvodov inštruktor jogy nemôže na pobyte zúčastniť.

Minimálny počet účastníkov: 12 dospelých osôb

Obtiažnosť

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, ženy aj mužov.

V cene je zahrnuté

- spiatočné letenky Praha – Fuerteventura – Praha (podľa dostupnosti leteniek je možná zmena odletového miesta)

- transfery letisko – hotel – letisko,

- informačná schôdzka s českou delegátkou,

- 7 nocí ubytovania,

- all inclusive,

- terasa na cvičenie jogy,

- lekcie jogy s joga lektorkou v hoteli alebo na pláži (v príletový a odletový deň joga nie je),

- poistenie CK proti úpadku

Cena deti:

 • do 2 rokov – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí iba 20 Eur ubytovacie taxy na mieste, DôLEŽITÉ: nesmie presiahnúť vek 2 rokov počas pobytu, potom už hradí letenku, pozri nižšie
 • 1 dieťa do 11 rokov vrátane doprovodu 2 dospelých osôb v izbe: 532 Eur / pobyt

Záloha teraz: 410 Eur / osoba (Záloha je v prípade storna zo strany klienta nevratná.)

Doplatok: 2 mesiace pred odjazdom 

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

 

Informácie o inštruktoroch

 Zuzana Šimečková

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues a jin jógy. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti osobního rozvoje a uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří jógu už nějaký ten pátek praktikují. Pozice lze modifikovat tak, abychom je mohli provádět i v případě nějakého zdravotního omezení. Lekce vedu podle aktuálního nastavení a naladění dané skupiny a věřím, že každý si z nich odnese to, co zrovna potřebuje.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

Veronika Ingrová ( 20. - 27. 10. 2024)

Kdo jsem já? Jsem další ty.

Jiný obal. Jiný obsah. Další součást celku.

Žena. Maminka.

Certifikovaná učitelka jógy.

(Hatha Yoga Teacher 200 RYT)

Vždy mě zajímala cesta k radosti.

K pocitu štěstí v přítomném okamžiku.

Dlouhému životu ve zdravém těle.

Baví mě jóga – tedy život teď a tady. Jógu vnímám především jako celistvost, cestu ke sjednocení těla-duše-mysli.

Když vdechuji, vím, že vdechuji. Když vydechuji, vím, že vydechuji.

Velkou radost mi dělá, když po společné praxi odchází lidé spokojení, v harmonii sami se sebou.

Kdo je skutečný učitel? Není to ten, kdo žáka učí, ale ten, který ho inspiruje k tomu, aby ze sebe vydal to nejlepší a objevil poznání, které si už dávno nese v srdci.

Príplatky k pobytu

- cestovné a storno poistenie v prípade storna zo zdravotných dôvodov – Union za 12 Eur / osoba / pobyt

- príplatok za osobu v jednolôžkovej izbe (156 Eur)

- príplatok za výhľad na more (66 Eur)

Storno podmienky

Vlastné - podľa organizujúcej CK.

• 50 % z ceny pri zrušení pobytu do 61. dňa vrátane pred termínom odjazdu daného pobytu.

• 80 % z ceny pobytu od 60. dňa do 31. dňa vrátane pred termínom odjazdu daného pobytu.

 • 100 % z ceny pobytu od 30. dňa vrátane pred termínom odjazdu daného pobytu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • joga
 • minigolf
V okolí
 • Morro Jable – Jandía
Služby
 • bazén
 • reštaurácia
 • wellness centrum

Lokalita