Zobraziť fotky
Cena pobytu 700.00

Zlatý wellness

Turčianske Teplice
Wellness & spa
7 nocí

Popis pobytu

Trápia Vás zdravotné problémy? Príďte sa k nám zotaviť. Čaká tu na Vás skúsený tím odborníkov, ktorí urobia pre Vaše zdravie maximum. Komplexný kúpeľný liečebný pobyt spojený s wellness. Odporúčaná dĺžka pobytu je 2 – 3 týždne.

Pobytom prispejete nielen k svojej pohode, ale urobíte veľa aj pre svoje zdravie. Tomu všetkému bude napomáhať termálna liečivá minerálna voda, ktorá  sa používa k čiastočným i celkovým kúpeľom, ale aj k pitným kúram pri určitých druhoch ochorení. Termálna liečivá minerálna voda napomáha zlepšeniu cirkulácie krvi a lymfy. Aj to je dôvod, prečo sú kupelne pobyty také vyhľadávané.

Pobyt sa uskutoční v LIEČEBNOM DOME VEĽKÁ FATRA ****, ktorý predstavuje moderné a luxusné ubytovanie v Zlatých kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach. Centrálnu zónu areálu kúpeľov tvoria aj liečebné domy Veľká Fatra Superior**** a Veľká Fatra Štandard***, v ktorých sa nachádzajú aj kúpeľno-rehabilitačné priestory na procedúry a masáže. Tradičnou súčasťou kúpeľného areálu sú aj pitné pramene.  Miestna voda lieči choroby pohybového ústrojenstva (všetky štádiá skoliózy), choroby obličiek a močových ciest (stavy po operácii obličiek), nervové choroby (roztrúsená skleróza), choroby tráviaceho ústrojenstva (chronické ochorenie žlčníka), ženské choroby, onkologické choroby, choroby z povolania (ochorenia kostí).

Dôkazom blahodarných účinkov kúpeľov na ženské pohlavie je krásna grófka Mária Sečianska. Pre jej nesmiernu krásu, ktorej muži nedokázali odolať, ju nikto nenazval inak ako Muránska Venuša.

Nechajte sa zdravo rozmaznávať. Súčasťou pobytového balíka je 21 procedúr na základe odporučenia lekára, chutné a kvalitné jedlo. Všetky jedlá sa v hoteli pripravujú z tých najkvalitnejších surovín rukami a srdcom šéfkuchára a jeho tímu.

Myslieť dopredu je lacnejšie až o 20%! Objednajte si pobyt u nás 2 mesiace vopred a ušetrite takmer štvrtinu. Starať sa o svoje zdravie sa jednoducho oplatí.

 

Program

Klient si program tvorí na základe vlastných preferencií podľa obsahu balíčka a ďalších ponúkaných aktivít.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - aj ako seniorský pobyt.

V cene je zahrnuté

- Ubytovanie

- Plnú penziu

- Vstupné vyšetrenie u lekára

- PROCEDÚRY POCAS POBYTU Individuálny liečebný program (21 liečebných procedúr na základe odporučenia lekára – termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné)

- 2x 3- hodinový vstup do SPA&AQUAPARKU

- GRÁTIS Voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do Fitness počas prevádzkových hodín

- GOLD BONUSY ZAHRNUTÉ V POBYTE ZLATÝ WELLNESS 7 nocí +

Ovocný košík plný vitamínov a fľaša sektu na privítanie

Kvalitné nápoje z GOLD nápojového lístka vo vybraných prevádzkach

Raňajky na izbu podľa Vášho výberu – francúzske, anglické, racio, slovenské

GOLD zóna pre Vaše ničím nerušené stolovanie

 

Nárok na Zľavu za skorý nákup (ZSN) vzniká za podmienky, že pobyt je objednaný a uhradený v 100% výške najneskôr 2 mesiace pred nástupom na pobyt. Pod úhradou rozumieme dátum pripísania finančných prostriedkov na účet Rebornea. Pre priznanie výšky zľavy ZSN je rozhodujúcim dátum nástupu na pobyt. Výška ZSN je určená celoročne vo výške 20 % okrem termínov cez Veľkú noc. Minimálna dĺžka pobytu 5 nocí.

 

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- jednolôžková izba (175 EUR/pobyt)

- doprava

- fakultatívne pobyty

Storno podmienky

Vlastné podľa VOP hotela.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • Nordic walking a bežecké trate v kúpeľnom parku a lesoparku Bôr
 • Jazda na koňoch (ranch Amadeus, Valentová, cca 12 km od liečebného domu Veľká Fatra***)
V okolí
 • Martin
 • PAMIATKY A MINERÁLNE PRAMENE TURCA – návšteva a ochutnávka minerálnych prameňov v Dubovom a Budiši
 • VÝSTUP NA TLSTÚ – vrchol najvyššej hory v blízkom bočnom hrebeni Veľkej Fatry
 • lyžiarske strediská (Krahule...)
Služby
 • SPA&AQUAPARK
 • kultúrne a fakultatívne výlety
 • pohybové aktivity (joga, zumba, kurzy orientálnych a country tancov)
 • Umelý tenisový kurt
 • detský kútik
 • balneoprevádzka
 • bazén Olympic
 • reštaurácia
 • kozmetika
 • internet

Lokalita