Zobraziť fotky
Cena pobytu 770.00

Leto na Sardínii

Odporúčané Zľava
Sardínia, Taliansko
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Karibik nájdete aj v Európe. Stačí sa vybrať na taliansky ostrov Sardínia. Čakajú vás  snehobiele pláže s pieskom jemným ako práškový cukor, tyrkysovomodrá voda, záhadná história. Pláže Sardínie patria k najkrajším v Európe. Obmývané priezračnou vodou sú často úplne nedotknuté, obklopené horami a neraz prístupné iba od mora. Biele dedinky učupené na tých najneuveriteľnejších miestach strmých svahov pripomínajú dračie hniezda. Jednou z miestnych rarít sú stáda divokých koní, žijúcich voľne v prírode.

Prežijete neopakovateľné dovolenkové chvíle vo fantastickom prázdninovom rezorte Palmasera Village, ktorý vám ponúkame ako absolútny dovolenkový hit. Tento očarujúci hotelový komplex čaká na svojich hostí v hotelovom areáli kráľovských rozmerov, ktorý pozostáva z viacerých budov situovaných priamo nad nádhernou hotelovovu plážou s ružovým hrubozrnným pieskom, v zálive Orosei, s tyrkysovo priezračnou vodou, ktorá umocní váš pocit nezabudnuteľnej ultra all inclusive dovolenky. Atraktivitu celého prostredia dotvára pobrežná promenáda, ktorá vás priamo dovedie do malebného mestečka Cala Gonone s atraktívnym prístavom. Rezort je situovaný medzi horami a morom v blízkosti jednej z najkrajších pláží Sardínie, Cala Luna.

V rezorte prežijete dovolenku s množstvom  aktivít. Pre deti aj dospelých sú pripravené (najmä v mesiacoch júl a august), za asistencie slovensky hovoriacich animátorov, bohaté športové aj zábavné aktivity. Na deti čaká maskot tučniak  “Pink Hero”, aby ich zabavili zábavnými aktivitami, umeleckými a športovými aktivitami a zvýšili povedomie o témach ekológie. 

Ubytovanie: 2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1, resp. 2 prísteliek v hlavnej hotelovej budove alebo v hotelových vilkách umiestnených v rozľahlej záhrade). Vo šetkých izbách je klimatizácia, trezor, vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC a sušič na vlasy), balkón alebo terasa s posedením

Stravovanie: Formou all inclusive - raňajky, obedy, večere formou bohatých švédskych stolov v hotelovej reštaurácii (voda, biele víno, červené víno, čapované pivo, čapované soft nealkoholické nápoje, podávané počas obedov a večerí) • voda, čapované nealkoholické napoje, červené víno, biele víno, čapované pivo, 1 druh vodky, 1 druh rumu, 1 druh ginu, 1 druh whisky, limoncello podávané v bare pri bazéne v čase od 10:00 - 23:00 hod. (počas dňa 2x 45 min. prestávka) • káva, kapučíno, čaj s citrónom podávané v bare • ľahšie občerstvenie v čase od 16:00-18:00 hod • slnečníky, ležadlá a plážové kreslá pri bazéne a na pláži zdarma • hotelové medzinárodné animácie a detský miniklub aj v slovenskom jazyku

 Hlavná hotelová reštaurácia vás privíta s kvalitnou all inclusive ponukou jedál sardskej i medzinárodnej kuchyne. 

Pláže: nádherná hotelová pláž premiešaná drobnými kamienkami s ružovým sfarbením • slnečníky, ležadlá a plážové kreslá zdarma • plážové osušky (za poplatok)

V ponuke sú 8 a 15 dňové pobyty s odletom z Bratislavy a Košíc. Pre konkrétnu cenovú ponuku (v závislosti od termínu, izby, počtu osôb - dospelí a deti, aktuálnej zľavy...) nás kontaktujte.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich záujmov.

 

Obtiažnosť

Dovolenku odporúčame najmä rodinám s deťmi a post kovidovým klientom.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie

- stravovanie formou All inclusive

- letenka (Odlety z Bratislavy aj Košíc.)

- letiskové poplatky

- Mimoriadny poplatok za zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia

- poistenie CK proti insolvenstnosti

 

Všetci klienti, ktorí si zájazd zakúpia majú garanciu vrátenia peňazí v prípade, že sa epidemiologická situácia zhorší a nedovolí zrealizovať plánované lety. Títo klienti dostanú späť peniaze a nie náhradný termín, resp. oznámenie o náhradnom zájazde.

GARANCIA LETO 2021
1. ZNÍŽENÁ ZÁLOHA

-  len 200 €/os. 

Po zaplatení zníženej zálohy je objednávateľ povinný uhradiť zvyšok celkovej ceny zájazdu najneskôr do 30 dní pred odchodom zájazdu.

2. GARANCIA PRED ZÁJAZDOM

Možnosť bezplatnej výmeny zájazdu (destinácie, hotela, termínu) do 14 dní pred odchodom zájazdu po dohode s cestovnou kanceláriou, bez udania dôvodu. 

3. GARANCIA ZRUŠENIA ZÁJAZDU BEZ POPLATKU

Bezplatné storno zájazdu do 30 dní pred odchodom zájazdu, bez udania dôvodu. 

4. COVID TEST

Krytie nákladov na testovanie, ak bude test povinne požadovaný pred vstupom do krajiny – krytie až do sumy 30 € na osobu. 

5. GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

100% garancia vrátenia peňazí v prípade pozitívneho výsledku PCR testovania uskutočneného 0 až 13 dní pred termínom odchodu zájazdu, týka sa i spolu prihlásených osôb. 

6. GARANCIA VYPLATENIA PEŇAZÍ

Okamžité vrátenie peňazí v prípade zrušenia zájazdu zo strany CK. 

7. GARANCIA NÁVRATU

V prípade predĺženia pobytu z dôvodu povinnej karantény garantujeme spoluúčasť na cestovných nákladoch len vo výške 100 €. 

 

 

Informácie o inštruktoroch

V spolupráci s Champion Club.

Príplatky k pobytu

- cestovné poistenie

- Fakultatívne výlety - V ponuke napríklad:

Barbagia & Orgosolo: Hlboko v sardinských horách Barbagia, cca 18 km južne od dedinky Oliena sa nachádza originálne mestečko Orgosolo, ktoré je známe z histórie ako stredisko banditov na ostrove. (Orientačná cena: 60 EUR/dospelý, 50 EUR/dieťa do 12 rokov, do 4.r. zdarma
Cena zahňuje : dopravu, sprievodcu, obed s pastiermi
Cena nezahrňuje : vstup do múzea v mestečku Orgosolo (cca 5 euro – prehliadka múzea, jednoduché občerstvenie – sladký zákusok, ochutnávka miestnych likérov: grappa , mirto , limoncello, voda))

Ostrov Korzika- Bonifacio: Korzika je štvrtým najväčším ostrovom v Stredomorí. Svojím tvarom pripomína zaťatú päsť so vztýčeným palcom. (Orientačná cena: 85 €/ dosp. os.)

Najkrajšie pláže Sardínie - pláže Sisine & Cala Luna s návštevou jaskýň Blue Marina, Catedrale, Azzurra , Fiordo & Cormorani - lodný výlet (Orientačná cena : 34 EUR/osoba/čln (deti do 2r. zdarma)

Storno podmienky

Vlastné - podľa organizujúcej CK.

- odstúpenie od zmluvy 46 dní a viac - skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 30% z ceny zájazdu a poistenia

- odstúpenie od zmluvy 45 dní  - 31 dní - skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40% z ceny zájazdu a poistenia

- odstúpenie od zmluvy 30 dní - 21 dní - skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 50% z ceny zájazdu a poistenia

- odstúpenie od zmluvy 20 dní - 15 dní - skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80% z ceny zájazdu a poistenia

- odstúpenie od zmluvy 14 dní - 6 dní - skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 90% z ceny zájazdu a poistenia

- odstúpenie od zmluvy 5 dní a menej -  100% z ceny zájazdu a poistenia

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • vodné športy na pláži (za poplatok)
 • hotelové animácie a miniklub
V okolí
 • Costa Smeralda
 • Olbia
 • Neptúnova jaskyňa
 • Castelsardo
Služby
 • klimatizácia
 • bar pri bazéne
 • detský bazén
 • minimarket
 • požičovňa áut
 • pravidelný zvoz na pláž hotelovým minibusom
 • tenisové kurty
 • basketbalové ihrisko

Lokalita