Zobraziť fotky
Cena pobytu 1500.00

Vila na Bali

Bali, Indonézia
Slnko a more
10 nocí

Popis pobytu

Bali je ostrov na juhu Indonézie, ktorý je obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. Turisti tu môžu očakávať nádherné pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom, krásne vodopády, ryžové polia a fascinujúcu kultúru. Okrem toho je Bali známe aj pre svoje umenie, ručne vyrábané remeslá a tradičné tanečné predstavenia. Turisti si môžu tiež vychutnať tradičné jedlá a miestne ovocie. Bali má mnoho chrámov a svätých miest, kde môžete spoznať miestnu náboženskú kultúru. Bali je ideálnym miestom pre dovolenku plnú zážitkov a relaxu.

Ubytujte sa v miestnej vile a užite si Bali. Krásná vila 204 m2, má 3 klimatizované izby, každá má vonkajšiu kúpeľňu, je plne vybavená -  personál, internet 3G, súkromné parkovisko, krásný bazén 9/4 m, tropickou zahradu na pozemku 1000 m2.

V blízkosti centra mesta Ungasan, 5 minút autom/motorkou od najbližšej nádhernej pláže na kúpanie či surfing jménem Greenball a Pandawa. Pár minut autem od obchodů a restaurací. Do pár minut jste u dalších pláží jako je Uluwatu, Padang Padang, Nusa Dua…..K dispozici je paní na úklid, zahradník, čistič bazénu. Do 20 minut od mezinárodního letiště a 5 minut od golfového hřiště, 15 minut od Jimbaran pláže a rybích trhů, Kuta a hlavní nákupní centrum je 20 minut.

V ceně ubytování je každodenní úklid vily, ručníky, povlečení, wifi.

Zajistíme Vám zpáteční letenky na Bali, privátní transfery letiště – vila – letiště, v místě máme výborný český servis a delegáty, kteří Vám zajistí v místě 24 hodinovou VIP asistenci. Zajištění výletů po ostrově a okolí, pronájem auta, skútru, rezervace golfu, zajištění svatby nebo svatební cesty na Bali v češtině, lekce surfování, gastronomické výlety po ostrově, kurzy jógy, balijské masáže, návštěva rýžových polí a balijských chrámů a spoustu dalšího.

Pobyt je možné ľubovoľne skrátiť alebo predĺžiť podľa Vašej požiadavky.

Pobyt vo vile je možný celoročne, napíšte nám, kedy máte záujem cestovať a vytvoríme Vám individuálnu ponuku.

Program

Obtiažnosť

V cene je zahrnuté

Informácie o inštruktoroch

Príplatky k pobytu

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
V okolí
Služby

Lokalita