Zobraziť fotky
Cena pobytu 320.00

Pyramisa Sahl Hasheesh

Sahl Hasheesh, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Zátoka Sahl Hasheesh je domovom množstva ostrovov a koralových útesov s možnosťou potápania a šnorchlovania. Predstavujeme vám hotel Pyramisa v tejto lokalite, ktorý je zo dňa na deň krajší a krajší. Hotel prešiel rekonštrukciou a vylepšil svoje služby. Nájdete tu autentickú egyptskú pohostinnosť. O profesionalite sa môžete napokon presvedčiť sami.

V okolí je okrem možnosti vodných športov a šnorchlovania aj možnosť prenájmu elektrických kolobežiek a ďalších športov.

Poloha:
Hotelový komplex niekoľkých budov v pokojnej oblasti Sahl Hasheesh, priamo pri krásnej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Z pláže vedie mólo, na konci ktorého je krásny koral a za šnorchlovaním tak nemusíte chodiť ďaleko.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, niekoľko barov a reštaurácií (Hlavná reštaurácia + 3 a lá carte reštaurácie (aj na pláži) + 5 barov), konferenčná miestnosť, nákupná pasáž, salón krásy, diskotéka, šmykľavky a tobogany.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Premium (DRPR): kúpeľňa / WC (sušič vlasov), telefón, TV / sat., Klimatizácia, minibar, trezor, balkón alebo terasa.
Dvojlôžková izba Sea View (DRSV0): pozri DRPR, výhľad more.

Zábava:
Denné a večerné animačné programy

Strava:
Pozri program all inclusive.

Pláž:
Piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo. Promenáda cca 6 km pozdĺž celej zátoky Sahl Hasheesh s možnosťou požičať si golfový vozík.


Šport:
Zadarmo: plážový volejbal, stolný tenis, šípky.
Za poplatok: biliard, potápanie, vodné športy.

All Inclusive:
Raňajky, obed a večera formou bufetu
Popoludňajší snack, káva, čaj a zákusok
Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje

Platobné karty:
VISA, EC/MC.

Internet:
Zadarmo: WiFi v lobby.
Za poplatok: internetový kútik.

Poznámka:

Oficiálne trieda: *****
Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných zdravotných alebo protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Maximálna obsadenosť:
Dvojlôžková izba Premium, výhľad more (DRPR / DRSV0): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý
Dieťa do 14 rokov

Doba transferu:
30 min

Na požiadanie Vám spracujeme cenovú ponuku pre akýkoľvek termín a počet dní.

Doprajte si výnimočné služby za výnimočnú cenu.

 

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií. Možnosť zúčastniť sa na fakultatívnych výletoch (safari do púšte, plavba loďou na ostrov Giftun, Káhira, plávanie s divokými delfínmi...)

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých. Zvlášť pre milovníkov šnorchlovania.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- letenka

- stravovanie formou All Inclusive

- transfer letisko-hotel-letisko

- delegát na mieste pobytu

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora. Po česky hovoriaci delegát na mieste pobytu.

 

Príplatky k pobytu

- komplexné cestovné poistenie

- príplatok za izbu vyššieho štandardu

 

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • vodné športy
 • večerný program
V okolí
 • piesočnatá pláž
 • jogová plocha
Služby
 • klimatizácia
 • tobogány
 • nákupná pasáž
 • fitnescentrum
 • 2 bazény
 • aquapark
 • bankomat
 • Wifi (v cene v lobby bare a verejných miestach)

Lokalita