Zobraziť fotky
Cena pobytu 1399.00

Madeira - ostrov večnej jari

Madeira
Za poznaním
4 noci

Popis pobytu

Ste pripravení na dovolenku, ktorá vám vezme dych a zanechá nezabudnuteľné spomienky? Predstavujeme vám Madeiru, perlu Atlantiku, ktorá vás očarí svojou krásou a pohostinnosťou.

 Kvetinový raj ????

Madeira je známa ako ostrov večnej jari, kde kvitnúce záhrady a farebné kvetinové záhony zdobia každý kút. Navštívte botanické záhrady, kde sa prechádzate medzi exotickými rastlinami a rozmanitými druhmi orchideí.

???? Nekonečné dobrodružstvá ????

Od malebných horských túr po dychberúce pohľady na útesy a vodopády, až po osviežujúce kúpanie v prírodných bazénoch – Madeira je raj pre milovníkov prírody a dobrodruhov. 

???? Gastronomické zážitky ????

Ochutnajte lahodné madeirské vína a pochutnajte si na miestnych špecialitách. Tradičné jedlá ako Espetada (grilované mäso na špajdli) a čerstvé morské plody vás zavedú na gastronomickú cestu, na ktorú nezabudnete.

????️ Kulturné poklady ????️

Preskúmajte historické uličky hlavného mesta Funchal, navštívte miestne trhy plné farieb a vôní a ponorte sa do bohatého kultúrneho dedičstva ostrova. Múzeá, historické kostoly a tradičné festivaly vám priblížia bohatú históriu a kultúru Madeiry.

Vyrazte na cestu plnú zážitkov, krás a relaxu. Madeira vás očakáva!

PS: A viete, že Madeira je i rodisko Cristiana Ronalda? 

Odlet z Viedne/Budapešti.

Program

Obtiažnosť

V cene je zahrnuté

Informácie o inštruktoroch

Príplatky k pobytu

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
V okolí
Služby

Lokalita