Zobraziť fotky
Cena pobytu 199.00

Kondično-zdravotný fitness víkend s Andreou

Balatonfüred, Maďarsko
Šport - BEH
2 noci

Popis pobytu

 

Hľadáte efektívny životný štýl, ktorý by spravil pohyb a cvičenie súčasťou vašich dní tak, aby ste neboli nútení za ním zbytočne cestovať? Preferujete pohyb v domácich podmienkach alebo vonku na čerstvom vzduchu?

Poďte s nami na zdravotný kondičný fitness pobyt  zameraný na tréningy, ktoré vás naučia, ako si zakomponovať cvičenie aj do svojich domácich podmienok a priniesť si tak koncept FIT-NESS kdekoľvek sa momentálne nachádzate.

Uchmatnite si už z prvých slnečných lúčov a načerpajte energiu do zásoby. Zistite, že zdravý životný štýl nie sú len slová. A tiež zabojujte proti stresu. Venovať sa budeme plnohodnotným tréningom všetkých častí tela, ako aj ľahším nenáročným a uvoľňujúcim cvičeniam.

Kondične-zdravotné fitness je funkčná forma fitness tréningu, ktorá prepája fyzioterapeutické metódy a kvalitu pohybu s fitness tréningom. Tréningy tohto konceptu sú zamerané na posilňovacie a kondičné cvičenie s vlastnou váhou, expandermi, TRX a voľnými váhami. Je to koncept, ktorý berie ohľad na rôzne pohybovo-zdravotné defekty modernej doby (sedavý životný štýl, nedostatok mobility) a kladie dôraz na vyrovnávanie pohybových nerovnováh, spôsobenými inými športovými činnosťami či nesprávnymi pohybovými návykmi. Tento prístup efektívne prepája rekondičné aktivity s tými rehabilitačnými.

Víkendový pobyt s Andreou vám prinesie možnosť naučiť sa ako si tento druh cvičenia môžete priniesť domov a to predovšetkým prostredníctvom práce s gumenými expandermi a so svojou váhou. Počas doobedných tréningov sa naučíte techniku a získate zásobu vhodne zvolených posilňovacích a kondičných cvikov pre celé telo, ktoré budete môcť skúšať ako doma tak aj vonku v parku či na ihrisku.

Večerná časť cvičenia sa bude zameriavať na mobilitu, motoriku a relaxáciu s cieľom aktivizácie a mobilizácie = obnovu pohyblivosti kĺbov a svalov.

Čo získate?

 • Motiváciu na pravidelné cvičenie (určíte si svoje tréningové méty).
 • Prekonáte prekážky, ktoré často bránia so samotným pravidelným pohybom vôbec začať.
 • Tipy, ako začleniť pohyb do bežného života.
 • Naučíte sa  techniky pohybu vhodné aj do domáceho prostredia.
 • Rozhýbanie tela a pohyb na čerstvom vzduchu pod odborným vedením inštruktora.
 • Vyformujete si postavu.
 • Návod na to, ako ľahko sa dá žiť aktívne a zdravo.
 • Oddych vo wellness.
 • Pozitívnu energiu z okolia Balatonu.
 • Spoznáte nových rovnako naladených ľudí.
 • Možnosť osobných konzultácií a individuálnych tréningov s odborníkom.

POPIS UBYTOVANIA

Pobyt sa uskutoční v jednom z najluxusnejších stredísk na severnom pobreží Balatonu v meste Balatonfüred. Ubytovanie je v hoteli  Annabella, ktorý má vlastnú hotelovú pláž prístupnú len pre ubytovaných hostí. Nachádza sa na konci promenády Tagore (Tagore sétány),  s bazénmi, možnosťami športových aktivít, detskými programami, so službami na vysokej úrovni a so skúseným personálom.

Cez deň si môžete vychutnať chladivé vlny Balatonu na vlastnom kúpalisku hotela, ale zaujímavý zážitok sľubuje aj prechádzka do prístavu plachetníc a k niekdajším vilám  Móra Jókaiho alebo Lujzy Blaha. Večer na korze Tagore lákajú príjemné reštaurácie, obchody, kaviarne, cez deň sa nechajte zviesť na príjemnú prechádzku peknými turistickými trasami.

Odporúčame Vám pridlho neváhať a prihlásiť sa čím skôr, aby sa kapacita pobytu nenaplnila skôr než sa odhodláte. Tešíme sa na Vás. 

Program

PIATOK 22.5.

14.00                          CHECK-IN               

16.00 – 17.00           ZOZNÁMENIE / PREDSTAVENIE SA

17.00 – 18.00           CVIČENIE: MOBILITA & DYNAMICKÝ STREČING

18.30                         VEČERA, osobné voľno

 

SOBOTA 23. 5.

7.30 – 9.00                RAŇAJKY

10.00 – 11.30           TRÉNING: ZDRAVOTNE-KONDIČNÝ & POSILŇOVACÍ TRÉNING s EXPANDERMI  (Outdoor alebo Indoor (podľa  počasia))

12.00 – 16.00           OSOBNÉ VOĽNO (obed / spoločná turistika alebo možnosť fakultatívnych výletov podľa záujmu účastníkov a počasia, relax na pláži, wellness)

16.00 – 17.00           CVIČENIE: MOBILITA & UVOĽNENIE

17.30                          VEČERA / WELLNESS, osobné voľno

 

NEDEĽA 26.5.

7.30 – 8.30                TRÉNING: ZDRAVOTNE-KONDIČNÝ & POSILŇOVACÍ TRÉNING s EXPANDERMI (Outdoor alebo Indoor (podľa počasia))

9.00                            RAŇAJKY

10.00                          CHECK-OUT

 

Zmena programu vyhradená.

Pobyt sa uskutoční pri naplnení minimálnej kapacity (10 zúčastnených).

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých aj pre začiatočníkov. Vďaka malej skupine je zaručený individuálny prístup ku každému cvičiacemu.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie s polpenziou (večera, raňajky) vo wellness hoteli

- 1 - 2x denne fitness trénig s Andreou Spišiakovou

- využívanie športovísk 

- wellness a saunový svet 

- darček pri príchode

- wifi

- poistenie CK proti úpadku

Informácie o inštruktoroch

Andrea Spišiaková – Anywhere Workouts

Som certifikovanou inštruktorkou zdravotne-kondičného Fitness I. stupňa, inštruktorkou Power Jogy I. stupňa a zároveň plne sa venujúca mama malej slečny.

Šport a životný štýl s tým spätý bol vždy mojím koníčkom a stal sa ním až natoľko, že je posledných pár rokov mojou súčasťou a životnou vášňou.

Po narodení dcérky som sa stala veľkým podporovateľom cvičenia v domácich a outdoorových podmienkach. Na získanie svojej vlastnej formy som nikdy nepotrebovala navštevovať fitness centrum či špeciálne skupinové cvičenia. Všetko, čo som vždy mala k dispozícií, je môj vlastný priestor v byte alebo vonku v parku. S trénovaním v domácich podmienkach mám preto dnes už niekoľkoročné skúsenosti.

Venujem sa individuálnym tréningom jednotlivcov ako aj malým skupinám, vypracovávam individuálne tréningové plány podľa možností a zdravotnej úrovne cvičenca a to pre rôzne prostredia (doma / outdoor / gym).

Verím, že naše telo je vzácnym darom, schopným nástrojom určeným na pohyb. Pohyb by nemal mať žiadny konečný cieľ, je to neustála cesta, na ktorej je možné dokonale precítiť svoje vlastné pohybové schopnosti. Odmenou môže byť získanie fyzickej a psychickej sily a radosti z vlastného tela.

Viac info na: www.anywhereworkouts.sk

 

 

Príplatky k pobytu

- doprava

- jednolôžková izba (50 Eur)

- obedy

- osobné konzultácia a tréningy v prípade záujmu

- relaxačné masáže, zábaly, rehabilitačné procedúry (podľa cenníka wellness)

- fakultatívne výlety (Tihány - maďarské Provensálsko, degustačný výlet v priľahlých viniciach a vinárstvach)

 

Storno podmienky

prísne

Zrušenie pobytu -  Storno poplatok

60 – viac dní pred nástupom 0% z ceny pobytu

30 – 59 dní pred nástupom 50 %z ceny pobytu

0 – 29 dní pred nástupom 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • kondičné a zdravotné fitness
 • plávanie
 • turistika
 • bowling
 • cyklistika
 • plavba výletnou loďou
V okolí
 • Pamätný dom Móra Jókaiho
 • Tihanyi - maďarské Provensálsko
 • Zoologická záhrada Veszprém
Služby
 • wellness
 • osobné tréningy

Lokalita