Zobraziť fotky
Cena pobytu 355.00

Dovolenka na Liptove

Zľava
Jasná, SR
Aktívna dovolenka
4 noci

Popis pobytu

Hotel priamo na svahu.

Dovolenka na Liptove je zásahom do čierneho. Liptov patrí medzi najnavštevovanejšie regióny na Slovensku. Ponúka jedinečné prírodné i historické krásy a nezaostáva ani v kultúrnom programe.

Ak chcete stráviť aktívnu dovolenku bez ohľadu na ročné obdobie, vyskúšajte pobyt v hoteli Jasná. Nachádza sa priamo vo vrchnej časti zjazdovky Biela Púť ukrytý medzi stromami, ktoré každý rok pravidelne vysádzajú. Vďaka tomu tam nájdete súkromie a v letných mesiacoch veľmi príjemné ochladenie. Veríme, že pohľad do korún stromov oceníte viac ako výhľad na kovové stĺpy lanovky. 

Hotel Jasná je rodinným hotelom, ktorý bol dokončený koncom roka 2018. Izby sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a funkčnosť. Čisté línie, jednoduché geometrické tvary sú prítomné v celom hoteli a izby nie sú výnimkou. Každá izba je doladená detailom – veľkou fotografiou na plátne. Všetky fotografie sú priamo z Demänovskej Doliny a zobrazujú rôzne miesta a výhľady, ktoré môže človek v Demänovskej doline zažiť. V každej izbe je fotografia z iného miesta. Fotografie odfotil na svojich potulkách Dolinou Jakub, jeden z majiteľov hotela.

Príjemné wellness Vám pomôže uvoľniť sa po náročnom dni v horách a zrelaxovať sa po vašom dobrodružstve. Nastavená obsadenosť  vo wellness je maximálne šesť osôb súčasne. Wellness je vybavené zabudovanou masážnou vírivkou, infra saunou a kombinovanou saunou, ktorú je možné nastaviť ako bio alebo klasickú suchú saunu. Na schladenie slúži masážna sprcha. Wellness je možné si objednať aj súkromne na presnú hodinu a môžete ho mať celé pre seba, záleží od aktuálneho vyťaženia.

V hotelovej  reštaurácii záleží na surovinách, ich kvalite a chuti. Nekomplikované menu je kľúčom, aby suroviny boli čerstvé. Menu je pravidelne obmieňané, aby aj stáli hostia mali tú možnosť objavovať nové chute. V cene ubytovania sú raňajky formou švédskych stolov. Nájdete tu i exkluzívnu ponuku rumov a whisky z malých kvalitných destilérok, ktoré sú veľmi výnimočné a neobjavíte ich len tak bežne. Je možné si doobjednať i polpenziu alebo si vybrať na večeru niečo z  Á la carte menu.

Ak vás zaujíma, kam na výlet, prechádzku, túru, v hoteli vám s radosťou  poradia alebo pomôžu s tým, ako si užiť vašu dovolenku naplno. V Jasnej sa môžete venovať množstvu športov - od letnej turistiky až po zimnú lyžovačku. Na mieste sa dá zapožičať športového vybavenie - lyže, snowboard, bicykel, stan dup paddle board. Či už potrebujete inštruktora na lyže alebo snowboard alebo sprievodcu na horské výlety, neváhajte sa spýtať na recepcii, kde vám veľmi radi poradia.

Na požiadanie je pohodlný transfer pre potreby klientov. K dispozícii je pohodlná dobre vybavená dodávka pre 6 pasažierov.

Cena za pobyt je od 35 Eur/osoba. Celková cena závisí od počtu osôb, typu izby, sezóny a počtu dní. V ponuke je 5 dňový pobyt/4 noci, ale vybrať si môžete dlhší i kratší. Kontaktujte nás nezáväznou rezerváciou a my vám vytvoríme ponuku na mieru aj s presnou cenovou ponukou. Na pobyt je možné využiť aj príspevok od zamestnávateľa na dovolenku (rekreačný poukaz).

 

Program

Každý účastník si ho volí podľa svojich preferencií.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie v izbe Štandard

- polpenzia

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- štandardná izba s balkónom (2 Eur/osoba/noc)

- izba superior (2 Eur/osoba/noc)

- izba superior s balkónom (4 Eur/osoba/noc)

- suita (8 Eur/osoba/noc)

- príplatok za plne neobsadenú izbu

- miestny poplatok (1 Eur/osoba/noc)

Storno podmienky

Storno podmienky - vlastné podľa hotela

30% z ceny ubytovania 30-15 dní pred nástupom

100% z ceny ubytovania 14 dní pred nástupom  

Záloha: 100% bez príplatkových služieb bude zaúčtovaných po vytvorení rezervácie.   Dane sú zahrnuté v cene za izbu Sales tax / VAT : 10,00% z celkovej registračnej sumy  

Miestny poplatok 1,00 € za osobu za noc bude účtovaný pri príchode

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • turistika
 • cyklistika
 • lyžovanie
V okolí
 • Kaďa v Liptovskom Jáne
 • Demänovská jaskyňa
 • Liptovský Mikuláš
 • partizánske bunkre v Demänovskej doline
 • Vrbické pleso
 • Chopok
 • Vajskovský vodopád
Služby
 • wellness
 • wifi
 • požičovňa športového vybavenia

Lokalita