Zobraziť fotky
Cena pobytu 516.00

Jaz Makadina v Egypte

Hurgada, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Hotel priamo na pláži, štýlové prostredie a bezproblémové služby, JAZ MAKADINA je ideálna pre tých, ktorí hľadajú luxusný zážitok v Makadi v blízkosti mesta Hurgada v Egypte. Hotel s veľkou palmovou záhradou je vhodný pre rodiny s deťmi ale aj pre seniorov. Deti sa vybláznia v aquaparku s 50 tobogánmi.

Široká a piesočnatá pláž je s pozvoľným vstupom do mora a v jej blízkosti sa nachádzajú koraly. Všetky izby sú vybavené moderným nábytkom a majú výhľad na Červené more, bazén alebo okolité upravené záhrady.

Stravovanie formou All inclusive. Veľký výber teplých jedál, studených predkrmov, šalátov, dezertov a ovocia.

Hotel patrí dlhodobo medzi obľúbené a klientami pozitívne hodnotené hotely.

POLOHA:  Hotel sa rozprezstiera v záhrade, ktorá je upravená ako park. Umelecky zastrihnuté kríky a stromky , lavičky a umelá riečka pretekajúca parkom vytvárajú veľmi príjemné prostredie. Krásna, široká a piesočnatá pláž leží priamo pri hoteli, v blízkosti sa nachádzajú koraly. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza novootvorený aquapark.

VYBAVENIE: Hotel je veľmi pohodlný a ponúka od športov až po večernú zábavu všetko, čo klient potrebuje na svojej  dovolenke. Jaz Makadina je súčasťou väčšieho celku -  Madinet Makadi. Celá oáza je vystavaná ako malé mestečko. Má svoju vnútornú promenádu s obchodmi, reštauráciami. Hosťom je k dispozícii, lobby bar, zmenáreň, snack bar pri bazéne, bar na pláži, hlavná reštaurácia, a' la carte reštaurácia s egyptskou, talianskou, orientálnou kuchyňou a grilovanými špecialitami, diskotéka, čistiareň, kaderníctvo, obchody so suvenírmi a obchodná pasáž. Súčasťou vybavenia je vonkajší bazén a samostatný bazén pre deti.

UBYTOVANIE: V dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC, fén na vlasy). Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, televízorom so satelitným príjmom a chladničkou. K izbe patrí balkón alebo terasa.

STRAVA: All inclusive - veľký výber teplých jedál, studených predkrmov, šalátov, dezertov a ovocia. Program zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v neobmedzenom množstve (10:00-24:00), súčasťou je konzumácia v bare alebo pri bazéne, poobedňajší snack, zmrzlina, káva a čaj.

SLUŽBY: Nájdete tu tenisové kurty, stolný tenis, biliard, volejbal, vodné pólo, šípky, squash, fitness centrum, sauna, masáže, jacuzzi, wellness centrum, vodné športy na pláži, potápačské centrum, animačné programy. Deťom sa ponúka miniklub (od 3 do 12 rokov) a detské ihrisko. Za poplatok hotel poskytuje možnosť stráženia detí. Ležadlá, slnečníky a osušky je možné využívať pri bazéne aj na pláži bezplatne.

PLÁŽ: Piesočnatá pláž s výskytom koralov sa nachádza priamo pri hoteli. 

Naša ponuka je na 7 nocí bez letenky. Letenku si klient zabezpečuje sám. Je možné letieť z Bratislavy, Budapešti, Viedne, Katovíc, Prahy. S výberom či kúpou letenky vám radi pomôžeme. Ponuku je možné variovať rôznymi spôsobmi. To znamená, že je možné zvoliť si ľubovoľný počet dní a pobyt si tak predĺžiť pokojne i na dva týždne. Počet dní bude treba prispôsobiť aj letovému poriadku na základe odletového miesta, ktoré si vyberiete. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich záujmov. Možnosť zabezpečiť fakultatívne výlety.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- stravovanie formou All Inclusive

- transfer letisko-hotel-letisko

- český servis na mieste

Platba: 50% po potvrdení objednávky, doplatok do 25 dní pred nástupom.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- letenka (od 239 Eur) 

- víza (25 USD/osoba)

- PCR test v Egypte (30 USD)

- cestovné poistenie

- fakultatívne výlety

Storno podmienky

11 dní a viac pred začiatkom pobytu - 0% z ceny pobytu (bezplatné storno)

10 -  6 dní pred príchodom je to 50% z ceny pobytu

5 dní a menej je storno poplatok vo výške 100% ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • šnorchlovanie
 • potápanie
V okolí
 • Giftun
 • Káhira
 • El Dahar
 • Luxor
Služby
 • lobby bar
 • 7 a la carte reštaurácií
 • fitness
 • tenisový kurt
 • 3 vonkajšie bazény
 • wellness centrum
 • wifi
 • SAT TV
 • aquapark s 50 tobogánmi
 • stolný tenis

Lokalita