Zobraziť fotky
Cena pobytu 520.80

Hotel pre rodiny v Chorvátsku

Zľava
Mali Lošinj, Chorvátsko
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Rodinný hotel Vespera je rajom pre rodičov a deti všetkých vekových skupín. Hotel Vespera je vybavený všetkým, čo ste si kedy priali pri plánovaní svojej ideálnej rodinnej dovolenky. Hotel leží v zátoke Sunčana uvala, 2 km od centra mesta Mali Lošinj. Všetkými službami aj zariadením je prispôsobený pobytom pre rodiny s deťmi, ich pohodliu, zdraviu, bezpečnosti a aktívnemu využitiu voľného času podľa vekových kategórií od najmenších až po teenagerov. Štrková pláž obklopená starými borovicami je 50 m od hotela, neďaleko je aj naturistická pláž, plážový servis v cene.

V blízkosti hotela (3 km) je prvý vodný park na ostrove, Waterpark Čikat. 

VYBAVENIE:
á la carte reštaurácia Veľký Zal, Borik a Lanterna pri hoteli neďaleko od mora, aperitív bar, bar s veľkou terasou, konferenčná sála, predajňa so suvenírmi, zmenáreň, WiFi zdarma, detský kútik, služby pre deti zadarmo - prenájom kočíkov, ohrievačov dojčenských fliaš, detských varičov, detských stoličiek... parkovanie zdarma

UBYTOVANIE:
priestranné moderne zariadené izby s balkónom s výhľadom do parku alebo na more majú klimatizáciu, Wi fi zdarma, telefón, TV-SAT, mini bar, trezor, kúpeľňu so sušičom na vlasy, k dispozícii je plážová taška a uterák.

2-lôžkové izby standard s možnosťou jednej prístelky pre dieťa do 12 rokov, balkón, výhľad park alebo morská strana

rodinné izby – 2 prepojené dvojlôžkové izby pre 2 dospelých a 2 deti do 16 rokov,  možnosť prístelky pre dieťa do 12 rokov v každej izbe (60x200 cm).


STRAVOVANIE:

All Inclusive Light, ktorý zahŕňa bohaté raňajky a večere formou bufetu, ľahký obedový bufet, popoludňajšie občerstvenie + vodu a džúsy v kluboch Baby, Mini a Teen (v pracovných dňoch klubov), nápoje s jedlom (točené pivo, víno, sýtené a nesýtené šťavy, voda)

V termínoch 30.5.-17.6. a 29.8.-9.10. raňajky a večere švédske stoly, nápoj k večeri - voda a džús, ukážky varenia, tematické večery. Pre deti v baby klube a mini klube ľahký obed a popoludňajšie občerstvenie s nápojom (okrem soboty a pondelka). Pre osoby s alergiami možnosť prípravy vhodnej stravy na vyžiadanie.

ŠPORT A ZÁBAVA:
bazénový areál Aqua Fun na 3 úrovniach s rozlohou 3 000 m2, 25 m bazén s hydromasážami a vodopádmi, protiprúdom, vírivka s výhľadom na more, plocha na opaľovanie v tvare lodnej paluby, 2 bazény pre deti s vodopádmi a toboganom, bezbariérový prístup pre telesne postihnutých. 8 tenisových kurtov, 2 z nich osvetlené, tenisová škola, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, vodné športy od konca júna do začiatku septembra, požičovňa bicyklov, vychádzkové chodníky a turistické trasy v blízkosti hotela, nordic walking. Detské herne s hračkami pre najmenších, trampolínami, až po playstation pre tínedžerov, detské kluby s občerstvením a nápojom - baby klub (2-5 r.), mini klub (5-12 r.), teen klub (12 r. a viac) so zábavnými, športovými a výchovnými programami s profesionálnym vedením. Denná a večerná zábava, v sezóne špeciálne denné a večerné programy pre deti a dospelých, kvízy, voľby Miss a Mister, mini olympiády, mini disko, vodný aerobik.

Pobyt je možný aj v 6 dňovej verzii, pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich záujmov.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - špeciálne pre rodiny s deťmi. Hotel je výborne vybavený potrebami pre deti. 

V cene je zahrnuté

- ubytovanie dosp.osoby na 7 nocí s all inclusive light, s nápojmi (točené pivo, víno, nealko nápoje, čaj, káva),
popoľudňajší bufet s nápojmi pre deti do 16 r. v Baby, Mini, Junior a Teen klube,

- detské kluby a animácie,

- vstup do fitnes centra, bazénového sveta
- Family Aqua Fun, ležadlá a slnečníky pri bazénoch a na pláži,

- WiFi


Pre osoby s alergiami možnosť objednať špeciálnu stravu

Zľavy: dieťa do 5r.na 3.lôžku v Standard izbe-100%, 5-12 r.-60%,prvé a druhé dieťado 12r.na 3.a 4.lôžku v rodinnej izbe s 2 dospelými-100%, 3. a
4.dieťa na 5. a 6.lôžku-80%

Rozpis platieb:
záloha 50% pri kúpe zájazdu viac ako 40 dní pred nástupom na zájazd
doplatok 100% pri kúpe zájazdu menej ako 40 dní pred nástupom na zájazd

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- detská postieľka8 €/noc
Povinné príplatky /noc na mieste: prihlásenie25 HRK / osoba +taxa10 HRK/noc(osoba od 18r.),5 HRK/noc(dieťa 12-18r.)

Storno podmienky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • turistika
  • tenis
  • vodné športy
V okolí
  • archeologické múzeá
  • Aquapark Cikat
Služby
  • tenisový kurt
  • požičovňa bicyklov
  • reštaurácia

Lokalita