Zobraziť fotky
Cena pobytu 363.00

Harmónia vo všedný deň

Sárvar, Maďarsko
Wellness & spa
3 noci

Popis pobytu

Maďarsko je známe množstvom termálnych prameňov na svojom území ako aj kvalitnými službami a to nie len v kúpeľníctve či wellness. Poďte sa presvedčiť na vlastné oči do mestečka Sárvar. Je to kúpeľné mesto bohaté nielen  na blahodarné termálne pramene, ale i na kultúrne a historické pamiatky. Tunajšia termálna vodou je primárne určená na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva a reumatizmu. V 5 hviezdičkovom hoteli Spirit si však môžete užiť ďaleko viac.

Hotel Spirit patrí medzi najkvalitnejšie wellness hotely v Maďarsku. A nie je to iba 5 hviezdičiek, čo robí hotel Spirit  luxusným rezortom. Luxus prichádza v službách poskytovaných výnimočnými, nadšenými a oddanými zamestnancami.

Vrcholným zážitkom v hoteli sú kúpele Oasis s podlahovou plochou takmer 10 000 m2 vrátane 22 nádherných bazénov a víriviek aj saunový svet s 9 saunami. Jedinečný a originálny TURKISH HAMMAM a ticho a pokoj SAUNOVÉHO SVETA slúžia ako dokonalý spôsob očisty a oživenia. Zabudnite na každodenný stres a doprajte si zážitok pohody v podobe wellness procedúry – rôzneh masáže, bylinkové a aromatické olejové kúpele, pleťové masky, exotické rituály a rôzne športové programy, to všetko v hoteli nájdete.

Hotelová reštaurácia a bary vždy vítajú  hostí s čerstvými, ľahkými, krásnymi a chutnými jedlami a nebeskými dezertmi.

Pobyt si môžete dopriať v hociktorý pracovný deň s príchodom v nedeľu, pondelok alebo utorok. Ak máte záujem o konkrétny termín a nenašli ste ho v našej ponuke, kontaktujte nás.

Program

Program si volí každý sám podľa svojich záujmov a obsahu balíčka.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých, zvlášť ako relaxačný pobyt.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 3 noci v izbe Premium s terasou alebo balkónom (plne obsadená dvojlôžková izba)

- privítací prípitok

- bohaté zdravé bufetové raňajky

- večera pri sviečkach v štýlovej reštaurácii Onyx

- vstup do wellness a spa 

– neobmedzené využívanie 10 000 m2 veľkého wellness a spa areálu Oasis (vnútorné a vonkajšie termálne bazény, twister bazén, obrovská vírivka, vnútorná a vonkajšia termálna vírivka, Kneippov bazén, vnútorný a vonkajší detský bazén, bazén 25x12m)
– neobmedzené využívanie saunového ostrova (parná komora, ružová sauna, bio sauna, aromakomora, fínska sauna, infra sauna, laconium, frigidárium, stollen sauna, tropická zábavná sprcha)

- využitie posilňovne

- možnosť zúčastniť sa každodenných športových a kultúrnych programov

- používanie županu Spirit, spa taštičky Spirit a papúč Spirit počas celého pobytu, toaletné potreby, smart TV, trezor na izbe, WiFi v celom hoteli

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- masáže a procedúry podľa cenníka

- stravovanie, ktoré nie je súčasťou balíka

Storno podmienky

Vlastné podľa hotela - bezplatné zrušenie rezervácie do 3 dní pred príchodom.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • wellness
 • relax
 • turistika
V okolí
 • hrad Nadasdy
 • jazero Csónakázó
 • Arboretum Sárvár
Služby
 • reštaurácia, bar, bistro
 • wellness
 • bazény
 • športové programy
 • salón krásy

Lokalita