Zobraziť fotky
Cena pobytu 3913.00

Dovolenka v Cornelia De Luxe

Belek, Turecko
Luxusné pobyty
7 nocí

Popis pobytu

Luxusný hotel Cornelia Deluxe Resort s atraktívnou architektúrou sa rozprestiera priamo na pláži v nádhernej vždy zelenej záhrade. Hotel disponuje vlastným golfovým ihriskom, no je známy i svojimi bohatými možnosťami zábavy a relaxu.

Belek je vychytené luxusné stredisko.  Na obrovskej ploche sa rozprestiera aj golfový klub, práve kvôli tomu golfu je Belek celoročne navštevovaný aj v zime, pretože tam chodia hrávať golf mnohí športovci z celej Európy.

Poloha:
Rezort sa nachádza v známom a vyhľadávanom stredisku Belek, ktoré sa do povedomia dostalo hlavne kvôli veľkému počtu golfových ihrísk. Centrum tohto mesta je vzdialené len 4km. Na svoje si tu prídu i milovníci nádhernej prírody, športu chtiví dovolenkári, ale aj aktívni športovci. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 35 km.

Vybavenie:
5-poschodová hlavná budova, vilky, 358 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 6 a´la carte reštaurácií (talianska, turecká, stredomorská, orientálna, francúzska, BBQ), 8 barov, 4 vonkajšie bazény, 3 vonkajšie detské bazény, vnútorný bazén, aquapark, mini klub (4 - 12r.), denný a večerný animačný program, živá hudba, 3 tenisové kurty, fitnes, stolný tenis, šípky, biliard, basketbal, plážový volejbal, turecké kúpele, sauna, parný kúpeľ. Za poplatok: SPA centrum, masáže, kaderník, osvetlenie a vybavenie tenisových kurtov, lekcie tenisu, futbalové ihrisko, golf (golfový klub, 27 jamkové golfové ihrisko), bowling, hracie automaty, internetová kaviareň, room service, babysitting, práčovňa, doktor, požičovňa áut, obchody.

Ubytovanie:
2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky (35 - 40 m2), rodinné izby (55 m2, 2 miestnosti, 2 kúpeľne, max. 4+1, bez balkóna), deluxe suity (100 m2, 2 miestnosti, jacuzzi, max. 3+1), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, mini bar (dopĺňaný denne, nealkoholické nápoje a pivo), balkón.

Stravovanie:
Deluxe all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 11:00, neskoré raňajky 10:00 – 11:00, obedy 12:30 -14:30, snack obed 12:00 – 16:00, večere 19:00 – 21:30, gozleme 12:00 – 16:00, káva, čaj, koláčiky 16:30 – 18:00, nočný bufet 00:00 – 01:30, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje a niektoré importované nápoje 24 h. denne. Za poplatok: a´la carte reštaurácie 19:00 – 22:30 (10€/os., rezervácia nutná vopred), niektoré importované nápoje, šampanské. Podrobný rozpis all inclusive stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s mólom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, plážové osušky a plážový bar 10:00 - 18:00 sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži sú k dispozícii za poplatok.

Program

Program si volí každý sám podľa svojich záujmov. Možnosť fakultatívynch výletov.

Obtiažnosť

Vhodné pre náročnejších klientov.

V cene je zahrnuté

- Základné lôžko - obsadené 2 dosp. os.

- stravovanie All Inclusive

- letecká preprava

- servisné poplatky

- palivový príplatok

- emisný príplatok

- služby delegáta

Informácie o inštruktoroch

Bez joga inštruktora. Delegát na mieste.

Príplatky k pobytu

- komplexné cestovné poistenie

- fakultatívne výlety

Storno podmienky

Vlastné. Podľa CK.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • vodné športy
  • turistika
  • tenis
V okolí
  • Perge
  • Pamukkale
  • Zelený kaňon
Služby
  • bazén

Lokalita