Zobraziť fotky
Cena pobytu 1448.00

Dovolenka na Kube

Varadero, Kuba
Slnko a more
8 nocí

Popis pobytu

Viete, že najväčšie turistické letovisko na Kube bolo pôvodne malou dedinkou, kde sa vyrábala len soľ? Dnes sa vyznačuje modernými hotelmi, kvalitným servisom, úchvatnou cca 20 km dlhou plážou s bielym jemným pieskom  a priezračne čistým Karibským morom. Nájdete tu všetko potrebné na svoju vysnívanú dovolenku.

Poďte si užiť západ slnka na pláži s tradičným Mojitom v ruke v hoteli Iberostar Tainos    priamo na pláži. Hotel bol postavený v štýle karibskej dediny

Popis:
hotel s tropickou záhradou sa nachádza v hotelovej zóne cca 13 km od centra Varadera.

Vybavenie:
hotelový komplex v karibskom štýle s 272 izbami je ako stvorený pre páry ale aj rodiny. Skladá sa z hlavnej budovy a niekoľko dvojposchodových bungalovow. Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie A la carte (japonská a medzinárodná), 5 barov, detské ihrisko, obchod so suvenírmi, diskotéka, internet (za poplatok).

Pláž:
rozľahlá, biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Zábava a šport:
3 bazény, detský bazén. All Inclusive program zahŕňa: fitness, saunu, tenis, futbal, basketbal, bowling, plážový volejbal, aerobik, biliard, stolný tenis, lukostreľba, centrum vodných športov: katamarán, kajak, windsurfing, vodné bicykle. Animačné programy - večerné show. Za poplatok: masáže. V blízkosti je 18 - jamkové golfové ihrisko.

Stravovanie:
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických 24 hodín. Možnosť večere v A la carte reštaurácii - nutná rezervácia vopred.

Vybavenie izieb:
kúpeľňa, WC, fén, klimatizácia, SAT-TV, telefón, minibar, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. V základnej cena izba Standard. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - Bungalow a Bungalow with Pool View.

Program

1: ODLET DO HAVANY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

2 - 7: VARADERO
Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

8: VARADERO - VIEDEŇ
Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých. I potápači alebo milovníci morského rybolovu si tu prídu na svoje.

V cene je zahrnuté

leteckú dopravu Viedeň – Havana / Varadero – Viedeň s prestupom
transfery letisko – hotel – letisko klimatizovaným autobusom
7 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu partnerskej CK
služby česky hovoriacieho delegát na vyžiadanie

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie ! Pre vstup na Kubu je povinné mať uzavreté cestovné poistenie do zahraničia.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.


 

DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR


Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

vstupné vízum 36,- EUR
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň

Storno podmienky

60 a viac dní 25% z ceny objednaných služieb a poistné
59 - 30 dní 35% z ceny objednaných služieb a poistné
29 - 21 dní 50% z ceny objednaných služieb a poistné
20 - 15 dní 70% z ceny objednaných služieb a poistné
14 - 8 dni 80% z ceny objednaných služieb a poistné
7 dní a menej 100% z ceny objednaných služieb a poistné

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • vodné športy
  • fakultatívne výlety
V okolí
  • delfinárium
  • Jaskyne Bellamar
Služby
  • reštaurácie
  • diskotéka
  • wellness

Lokalita