Zobraziť fotky
Cena pobytu 227.00

Čas pohody

Počátky, ČR
Relax
3 noci

Popis pobytu

Počas všedných dní je možné čerpať 10% zľavu na pobyt.

Spomaľte. Načerpajte energiu, odreagujte se a zabudnite na starosti všedných dní. Naplánujte si relaxačný víkend alebo aj pár dní voľna vo všedné dni v Resorte Svatá Kateřina, príďte a oddýchnite si.

Rezort sa nachádza v oblasti Českomoravskej vrchoviny, v malebnej krajine medzi Pelhřimovom a Telčom a je oázou pokoja. Disponuje 79 dvojlôžkovými izbami v 3 objektoch, hoteli Svatá Kateřina, v hoteli Garnison a hoteli Gymnasion. Izby sú pomenované podľa jednotlivých odrôd hrozna. Vy sa môžete ubytovať napr. v izbe Chardonnay - izba je umiestnená v hoteli Garnison, vzdialenom 70 m od hotela sv. Kateřina. Je zariadená moderným vkusným nábytkom a veľkými pohodlnými posteľami.

Súčasťou rezortu je aj  Pramen sv. Kateřiny, o ktorom je prvá zmienka už v Hájkově Kronice české (1541) ako svätá voda pri Počátkach, kde se roku 1423 liečili ranení husiti po bitke pri neďalekom rybníku Bor pri Horních Duběnek. 

Ak hľadáte wellness pobyty v Čechách, tak práve tento relaxačný pobyt môže byť pre vás správnou voľbou. Počas štyroch dní vám ponúka nielen vstup do wellness a spa, ale aj aktívny pohyb, jazdu na koni, masáže a veľa ďalšieho. Športové a tanečné aktivity, liečebné či skrášľujúce procedúry si môžete nakombinovať podľa vlastnej vôle. Alebo len jednoducho vnímať tlkot prírody, relaxovať a ponoriť sa do vlastného vnútra. Zdravý životný štýl človeka predsa zahŕňa aj oddych. Po takomto pobyte budete cítiť príval energie ako fyzickej, tak aj psychickej.

Na výber máte množstvo masáží. Jednou z nich je aj Aromatherapy masáž (55´alebo 85´), ktorá kombinuje thajské masážne techniky  s esenciálnymi olejmi prinášajúcimi uvoľnenie celému vášmu telu. Odbouráva stres a znovu navodzuje pocit vnútornej harmónie a blaženosti. Je len na vás, akú kombináciu olejov si zvolíte: uvoľňujúcu, povzbuzujúcu, detoxikačnú, antistresovú.

Možno vás zaujme Chôdza na snežniciach - zábavná športová aktivita v prírode. Vyberte si snežnice v požičovni športového vybavenia v rezorte a objevte krásy okolitej prírody. Vydajte sa na precházku hlbokým snehom. 

Únava je preč, ste o niečo ľahší a cítíte se skvelo! Tak už nerozmýšľajte, kde na dovolenku.

Ak si vyberiete pobyt počas všedných dní, máte nárok na zľavu 10 % z uvedených cien (pobyt nesmie zahŕňať piatkovú a sobotnú noc). Ak vám nevyhovuje žiaden z nami ponúkaných termínov, alebo máte záujem o kratší (3 dňový) pobyt, neváhajte nás kontaktovať. 

Cena pobytu pre 2 osoby ubytované v 1 izbe je 429 EUR.

 

 

 

Program

Program pobytu si môžete naplánovať podľa vlastnej chuti na základe aktivít a služieb, ktoré sú obsiahnuté v cene pobytu. Samozrejme je možné zvoliť si aj iné aktivity, poprípade procedúry. Niektoré z nich sú však už za príplatok.

Obtiažnosť

Relax vhodný pre všetkých.

V cene je zahrnuté

 • ubytovanie na 3 noci s raňajkami formou bohatého bufetu 
 • voľný vstup do wellness & spa (sauny, pary, vírivka, relaxačná miestnosť)
 • voľný vstup do posilňovne
 • 1x masáž chrbta 25´+5´ alebo masáž nôh 25´+5´*
 • 50% zľavu na jednu 55' + 5' alebo 85' + 5' podľa vlastného výberu 
 • 1x Rasulbath - medové potešenie PURE FIJI 30'
 • 1x kávu s dezertom podľa vlastného výberu
 • 1x jazdu na koni 30´ alebo 1 hodinu cvičenia (podľa aktuálnej ponuky)
 • Nordic walking s inštruktážou (15' vysvetlenie princípu chôdze a doporučenie trasy, požičanie palíc neobmedzene)
 • požičanie športového vybavenia počas celého pobytu (bicykle, tenis, vybavení na futbal, stolný tenis, volejbal, badminton, pétanque, bežky, snežnice, korčule, vybavenie na hokej...)
 • transfer z Počiatok (oploteného nestráženého parkoviska) do rezortu a späť

* Prosíme,  aby ste si službu alebo procedúru, o ktorú máte záujem, vybrali už pri vašej rezervácii pobytu. V opačnom prípade bude služba vybraná koordinátorom.

Cena pobytu sa môže mierne líšiť podľa typu vybranej izby. Rezervujte si pobyt nezáväzne a radi vám pripravíme cenovú ponuku na vami vybraný termín pobytu a typ izby.

Informácie o inštruktoroch

Inštruktor podľa dátumu pobytu.

Príplatky k pobytu

50% doplatok za masáž podľavlastného výberu

doprava

ostatná strava

wifi v izbe (4 €/deň)

Storno podmienky

Vlastné - podľa organizátora.

Storno poplatok:

0 - 21 dní pred príchodom: 0 % z celkovej čiastky

20 - 14 dní  pred príchodom: 20% z celkovej čiastky

13 - 7 dní pred príchodom: 30% z celkovej čiastky

6 - 2 dni pred príchodom: 50% z celkovej čiastky

48 hodin a menej pred príchodom: 100% z celkovej čiastky

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • cvičenie
 • jazda na koni
 • Nordic walking
V okolí
 • Českomoravská vrchovina
Služby
 • wellness a spa
 • požičovňa športového vybavenia
 • reštaurácie

Lokalita