Zobraziť fotky
Cena pobytu 1340.00

Spa na Bali

Sanur, Bali
Wellness & spa
9 nocí

Popis pobytu

Do konca roka 2020 je Bali pre turistov uzatvorené. 

Pre všetkých, ktorí túžia oddychovať v exotike kedykoľvek počas roka, máme spa resort PARIGATA RESORT & SPA 4****. Je to hotel v pokojnej oblasti. Poďte sa nadýchať relaxu. Zvoľte si akýkoľvek dátum počas celého roka a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Štvrť Sanur, kde sa hotel nachádza, je ideálne miesto na relax pre osoby stredného veku a pre rodiny s deťmi. Nachádza sa na juhovýchodnej strane Bali. V oblasti je golfové ihrisko, cyklistika, nákupy a vodné športy. Verejne prístupná piesková pláž leží niekoľko minút chôdze od hotela. Pozdĺž pláže sa môžete prechádzať po promenáde, kde je množstvo vynikajúcich reštaurácií. Pláž s bielym pieskom je viac ako 5 kilometrov dlhá, voda je kľudnejšia. Kúpanie je možné predovšetkým počas prílivu, pri odlive je obmedzený prístup do mora. Oblasť ponúka širokú škálu vodných športov. Pláže v Sanure sú obľúbené medzi Balijčanmi najmä cez víkendy.

Hotel disponuje izbami Superior (2 dosp. osoby + 1 dieťa), rodinnými izbami (2 dosp. osoby + 2 deti) a privátnou vilou (49 m2 pre 2 osoby). Je tu bazén a wellness centrum s masážnym salónom, prenajať si môžete bicykle na výlety po okolí.

Z rezortu je možné vybrať sa na fakultatívne výlety, ktoré Vám zabezpečíme.

Piesková pláž 3 minúty chôdze

Deluxe/Superior, rodinná, súkromná vila s bazénom (Parigata Villa resort)

K termínu pobytu je nutné prirátať ešte 2 dni na cestu.

 

Program

Program si môžete zvoliť sami podľa vlastnej chute. Podstatou pobytu je relax na pláži, či vo vile s využitím wellnessu a spa. Súčaťou programu sú aj 2 výlety: výlet na Uluwatu, výlet do vnútrozemia Ubud. Je možné doobjednať si aj ďalšie fakultatívne výlety (pozri časť príplatky k pobytu).

 

 

Obtiažnosť

Pobyt nekladie žiadne zvýšené nároky na účastníkov.

V cene je zahrnuté

Ubytovanie s raňajkami na 7 nocí,

služby slovenského/českého delegáta,

výlet na Uluwatu,

výlet do vnútrozemia Ubud,

medzinárodná letenka so všetkými taxami,

transfery,

zákonné poistenie CK proti úpadku

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

fakultatívne výlety:

Návšteva poloostrova Bukit → Tajomná jaskyňa na Uluwatu: 40 Eur/osoba

Poldenný výlet na poloostrov Bukit. Prehliadka úchvatného pobrežia, ktoré je rajom surferov. Návšteva tajomnej jaskyne v Uluwatu, ktorá nás zavedie na skrytú pláž. Úžasné výhľady na oceán. Návšteva pláže Pandawa alebo Padang Padang (podľa počasia a vĺn).

 

Tegalallang → Tirta Empul → Gunung Kawi → Záhrada korenia a cibetková káva: 60 Eur/osoba

Začnite krásnou a príjemnou prechádzkou medzi ryžovými poliami Tegalalang na kopcoch nad Ubudom. Potom sa spolu s ostatnými pútnikmi vydáte k chrámu Tirta Empul, kde sa schádzajú pútnici z celého Bali na kúpeľ v posvätných prameňoch. Zostúpite do údolia komplexu Gunung Kawi, kde sú v skalách pochovaní členovia kráľovskej rodiny. Na záver navštívite čajové a kávové plantáže, kde môžete ochutnať slávnu kávu Luwak, prechádzajúcu traktom cibetky.

 

Vodný palác Ujung Water palace → Soľná fabrika v Kusamba → Ryžové políčka: 55 Eur/osoba

Celodenný výlet na východné pobrežie Bali začína na pláži v Kusambe, kde sa dodnes ťaží morská soľ len tradičným spôsobom. Potom následuje návšteva krásnych vodných záhrad Ujung a na záver kráľovské kúpele Tirtagangga.

 

Motýlí park → chrám Ulundanu → Tanah Lot: 60 Eur/osoba

Celodenný výlet k Motýliemu parku, ďalej pôjdete k chrámu Ulundanu Bratan, ktorý sa nachádza v Bedogulu - miesto vyhlásené vďaka pestovaniu jahôd. Môžete ochutnať miestne palacinky s vynikajúcou jahodovou marmeládou. Na záver návšteva chrámu Tanah Lot (počas prílivu a miestnych osláv je cudzincom vstup zakázaný).

 

sopka Batur → sopečná oblasť Kintamani → scénicka cesta do krátera: 80 Eur/osoba

Zažite východ slnka na jednej zo sopiek Bali. Výstup je spoločne s miestnym, skúseným sprievodcom. Po výstupe na vrchol sopky sa prejdete okolo krátera, uvaríte si vajíčka v horúcej vode priamo zo sopky, dáte si čaj a zažijete východ slnka nad Bali z cca. 2.000m výšky. Zostup a odpočinok. Po obede návrat do hotela. Stredná náročnosť.

 

Kávová plantáž → zážitková plavba loďou → Balijský vidiek: 50 Eur/osoba

Rafting po rieke Telaga Waja pod sopkou Agung. Po vyzdvihnutí z hotela, návšteva kávovej plantáže, začiatok plavby sa nachádza 2hod jazdy autom od hotela. Samotná plavba trvá cca. 2 hod. Plavba je veľmi zaujímavá - plavíte sa malými dedinkami a krásnou balijskou prírodou v okolí vodopádov. Obed v miestnej reštaurácii v cene. Stredná náročnosť, kapacita lode max. 4 osoby, raft riadi miestny skúsený inštruktor.

cena fakultatívnych výletov obsahuje:

 • vstupy a poplatky do chrámov a pamiatok/rafting/výstup na sopku
  (podľa výletu)
 • privátne auto so šoférom

cena fakultatívnych výletov neobsahuje:

 • jedlo a pitie počas výletu


Storno podmienky

Vlastné - podľa CK:

Počet dní do pobytu:                                      stornopoplatok

 91 DNÍ A VIAC                                                 skutočne vzninuté náklady

90 - 61 DNÍ                                                       skutočne vzninuté náklady , najmenej však 20 % celkovej ceny pobytu 

 60 - 41 DNÍ                                                     skutočne vzninuté náklady , najmenej však 30 % celkovej ceny pobytu 

40 - 21 DNÍ                                                     skutočně vzninuté náklady , najmenej však 50 % celkovej ceny pobytu 

20 - 10 DNÍ                                                    skutočne vzninuté náklady , najmenej však 80 % celkovej ceny pobytu 

9 a menej dní pred pobytom                       100 % celkovej ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • masáže a spa
 • relax
 • výlet do vnútrozemia Ubud
V okolí
 • záhrada
 • pláž
Služby
 • Plážový klub
 • požičovňa bicyklov
 • masážny salón
 • WiFi
 • bazén
 • jacuzzi
 • detský klub
 • fitnes
 • kúpele
 • Tv
 • mikrovlnka

Lokalita