Zobraziť fotky
Cena pobytu 875.00

Relax na Sardínii

Zľava
Sardínia, Taliansko
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

ZĽAVA 5%, 10% :

- 10% na všetky termíny na izby 2+0, obsadené dvoma dospelými osobami, pri rezervácii do 31. 3. 2022,

- 5%  na všetky termíny pri rezervácii do 31. 3. 2022.

Dovolenka na Sardínii bola vždy lákavá. Prečo? Sardínia má povesť aj ako Karibik Stredozemia. Snehobiele pláže s jemným pieskom, tyrkysové more, tajomná história, chuťové bunky dráždiaca gastronómia... treba na dokonalú dovolenku niečo viac?

Naviac počasie na Sardínii je priaznivé počas celého roka a dovolenku tu pokojne môžete stráviť aj v októbri. Napríklad aj v SANTA TERESA DI GALLURA v hoteli CLUB ESSE SHARDANA ****.

Poloha:

na severe Sardínie (65 km od Olbie), s privilegovanou pozíciou priamo v zálive Baia Santa Reparata, obklopený bohatou vegetáciou, 3 km od prekrásneho mestečka Santa Teresa di Gallura (do centra jazdí večer hotelový minibus), 1 km od mestečka Capo Testa.

Popis a vybavenie:

moderný dobre vybavený klubový hotel v miernom svahu nad morským zálivom, ideálny pre rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii recepcia s bezplatným WiFi a trezorom, klimatizovaná reštaurácia s úchvatným výhľadom na more, piano bar, spoločenská miestnosť s biliardom a TV, vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami, amfiteáter, kde sa organizujú animačné programy, miniklub, parkovisko – vonkajšie nestrážené alebo v areáli (za poplatok), práčovňa (za poplatok).

Ubytovanie:

v murovaných bungalovoch s vlastným vstupom a výhľadom na more. Útulné klimatizované 2-lôžkové izby standard s 1 – 2 prístelkami (v prípade 2 prístreliek – poschodová posteľ), zariadené v sardínskom štýle, majú sprchu, WC, TV-SAT, WiFi, trezor, sušič na vlasy, minichladničku, terasu. Izby terrazzo (na vyžiadanie – za príplatok) s výhľadom na more a s terasou, so stolíkom, slnečníkom a ležadlom. Z vyššie situovaných bungalovov je nádherný výhľad na záliv. K dispozícii sú aj bezbariérové izby – na vyžiadanie.

Stravovanie:

polpenzia (PP) alebo plná penzia (PLP) / raňajky, obedy, večere – formou bufetových stolov. K hlavným jedlám sú v cene zahrnuté nápoje – voda, biele a červené víno, pivo. Možnosť doobjednať ALL INCLUSIVE – za príplatok, v čase 10 – 23 hod., v hlavnom bare možnosť neobmedzenej konzumácie vody, vína, piva, džúsov, limonád, kávy, čaju, alko i nealko koktejlov, vermuthu, limocella, vodky, rumu a iných miestnych likérov v čase 10 – 23 hod. Pre deti do 3 r. je možné využiť miestnosť, kde sa dá pripraviť detská strava a využiť k tomu základné pokrmy pripravené miestnou kuchyňou – vývary, pasírovaná zelenina, cestoviny, syry, jogurty, ovocie – za poplatok.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, kanoe, trekking (množstvo značených turistických trás), lodné výlety za krásami členitého pobrežia severnej Sardínie, potápačské centrum, prenájom surfov, gumených člnov, bicyklov, skútrov. Animačné programy (18.6. – 10.9.) – skupinové lekcie gymnastiky, tance, denné a večerné hry a turnaje, biliard, večerné predstavenia.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 100 m, bezplatná verejná pláž alebo súkromná s plážovým servisom (slnečník, ležadlo, plážová stolička/izba) – za poplatok. Možnosť bezplatne využiť ležadlá a slnečníky pri bazéne a na opaľovacích terasách na skalách v rámci areálu, odkiaľ je priamy prístup do mora.

Určite vám na Sardínii odporúčame prenajať si auto a spoznať viac pláži v okolí. Každá je zaujímavá a niečím iná.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií. Animačný program v hoteli.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- polpenzia

- využívanie bazéna

- klimatizácia

- vonkajšie parkovisko

Dieťa do 13. rokov zadarmo.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- doprava (Dopravu zabezpečujeme na požiadanie zákazníka ako doplnkovú službu. Nie je súčasťou pobytu.)

- komplexné cestovné poistenie

- doplatok za plnú penziu

- klubová karta (35 Eur) - zahŕňa využívanie bazéna, animácie pre deti a dospelých, plážový servis (slnečník + 2 ležadlá) - v termíne 7. 6. - 20. 9.

- príplatok za izbu s terasou a výhľadom na more (160 Eur/izba)

- malý pes (49 Eur)

Storno podmienky

Vlastné podľa CK.

 

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • vodné športy
  • turistika
V okolí
  • Costa Smeralda
  • Olbia
  • Neptúnova jaskyňa
Služby
  • reštaurácia
  • vonkajší bazén
  • wifi
  • animačné programy

Lokalita