Zobraziť fotky
Cena pobytu 1590.00

Maldivy - ideálna dovolenka

Maldivy
Slnko
9 nocí

Popis pobytu

Aj keď sa to možno nezdá, ale Maldivy sú destinácia, kde sa dá oddychovať celoročne. Celoročná teplota na Maldivách je 30 – 32° C a teplota vody dosahuje približne 27° C. V období máj až november je mierne vlhkejší vzduch a mierna oblačnosť - môžu sa vyskytnúť krátke búrky - prívalové dažde - s čím treba rátať, ak sa tam rozhodnete ísť mimo hlavnej sezóny (teda máj - september). Pričom najdaždivejší je máj a vyvrcholením obdobia dažďov je august.

Ak sa pre Maldivy rozhodnete, ponúkame Vám päťhviezdičkový rezort vhodný pre páry aj rodiny s deťmi. Je ideálny aj na svadovnú cestu. Royal Island Resort ponúka luxus v raji na oválnom ostrove obklopenom nádhernými belostnými plážami a tyrkysovou lagúnou. Blízky koralový útes poskytuje dobré podmienky na šnorchlovanie. Ponuka vodných aktivít či aktivít na súši na trávenie voľného času je široká.

Royal Island Resort sa nachádza na atole Baa severne od Malé. Rozmer ostrova je 800x220 metrov. Royal Island Resort pozostáva zo 143 plážových viliek a 2 prezidentských apartmánov. Vily sú rozmiestnené pozdĺž pláží len niekoľko krokov od oceánu v bujnej tropickej vegetácii, ktorá poskytuje obyvateľom víl dostatok súkromia. Lepšiu pozíciu majú vily na južnej strane ostrova - menej tu fúka a voda je pokojnejšia. Piesková pláž leží priamo pri hoteli.

Aktivity, ktoré si tu môžete vychutnať: šnorchlovanie pri blízkom útese, potápanie, windsurfing, kanoistika, jazda na banáne, plachtenie, wakeboarding, kitesurfing, výlet loďou s preskleným dnom, jet-ski a ďalšie vodné športy, výlety loďou na okolité ostrovy, súkromné pikniky, rybolov a veľký rybolov, biliard , bedminton, masáže, sauna, parná komora, SPA, bazén a detský bazén, obchod so suvenírmi a ďalšie aktivity.

Maldivy - top destinácia roka 2021. Poďte ju vyskúšať. V prípade, že máte záujem o iný počet dní, iný termín, kontaktujte nás a nájdeme riešenie.

 

Program

Odlet na Maldivy je z Viedne alebo iného letiska podľa preferencií a možností. Prílet na Maldivy je nasledujúci deň. Stretnutie so slovensky/česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Royal Island. Transfer lietadlom a loďou 45 minút od letiska. Ubytovanie a odpočinok. Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využiť širokú ponuku zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortom.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých. Ideálny pre pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie s polpenziou

-  medzinárodnú letenku vrátane táx v najnižšej knihovacej triede

-  transfer z letiska Malé do rezortu a späť

-  služby slovenského/českého delegáta

-  poistenie proti úpadku CK


Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojposteľovej plážovej vile s polpenziou na 10 dní/7 nocí, (od 2130 EUR all inclusive). Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti od aktuálnych cien leteniek a cenových akcií ponúkaných rezortom.

Pobyt je možné predĺžiť alebo skrátiť o ľubovoľný počet dní. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú v priebehu roka.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- cestovné poistenie

- fakultatívne výlety

Storno podmienky

Vlastné podľa CK:

Storno poplatok pri zrušení -

90 dní a viac: skutočne vzniknuté náklady

90 - 61 dní: skutočne vzniknuté náklady, min 20% celkovej ceny zájazdu podľa zmluvy o zájazde

60 - 41 dní: skutočne vzniknuté náklady, min 30% celkovej ceny zájazdu podľa zmluvy o zájazde

40 - 21 dní: skutočne vzniknuté náklady, min 50% celkovej ceny zájazdu podľa zmluvy o zájazde

20 - 10 dní: skutočne vzniknuté náklady, min 80% celkovej ceny zájazdu podľa zmluvy o zájazde

9 a menej: 100% celkovej ceny zájazdu podľa zmluvy o zájazde

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • tenis
  • šnorchlovanie
  • windsurfing
V okolí
  • Male
Služby
  • detský bazén
  • wellness (masáže, para, jacuzzi, salón krásy)
  • obchod so suvenírmi
  • Wi-Fi zadarmo v hlavnom bare

Lokalita