Zobraziť fotky
Cena pobytu 415.00

Egypt - dovolenka v Hurghade

Hurghada, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Ak hľadáte skvelý pomer medzi cenou a kvalitou, práve ste našli svoj hotel v Hurghade.

4 hviezdičkový hotel Blend Club je po rozsiahlej rekonštrukcii opäť pripravený privítať hostí na brehu Červeného mora v Hurghade. Transfer z letiska trvá 23 min.

Hotel má k dispozícii vlastnú piesočnú pláž, na ktorej sa dá aj šnorchlovať. Vstup do mora je pozvoľný. Keďže je areál hotela veľký, môže sa stať, že cesta na pláž sa vám bude zdať dlhá (max 800 m). Preto je v rezorte k dispozícii zdarma hotelový shuttle bus, ktorý premáva po areáli smerom na pláž zdarma. Na pláži sa nachádza plážová reštaurácia.

Každá izba má regulovanú klimatizáciu, satelitnú TV, kávový set a minibar. Izby na prízemí majú terasu, izby na prvom poschodí majú balkón. Súkromné kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K dispozícii sú nefajčiarske izby. Izby sú priestranné. Možnosť ubytovania až 5 osôb v izbe.

Na svoje si prídu najmä najmenší návštevníci, ktorí sa môžu dosýta vyblázniť v obrovskom aquaparku. Je plný skĺzaviek a tobogánov. Všetky atrakcie sú prispôsobené pre rôzne vekové skupiny. Okrem aquaparku majú deti možnosť zahrať sa aj v detskom klube.

Stravovanie je formou All inclusive v dvoch reštauráciách - jedna hlavná a jedna na pláži. Okrem reštaurácií sa občerstviť môžete i v baroch. Jeden z nich je priamo v bazéne.

O vašu zábavu sa postarajú animátori a animačné programy.

Najväčšími benefitmi pobytu v tomto hoteli je obrovský aquapark, ktorý je v cene za ubytovanie a nemusí sa zaň už doplácať, priestranná pláž, množstvo nákupných možností v okolí a nízka cena. Deti do 13. rokov majú špeciálne zľavnené ceny. (Podľa veku, počtu, typu izby. Cena je upresnená pri potvrdení rezervácie).

Pobyt je možné predĺžiť si na ľubovoľný počet dní. Ide o individuálny pobyt. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte.

Program

Program si volí každý sám podľa svojich záujmov. Možnosť zorganizovania fakultatívnych výletov.

Obtiažnosť

Vhodné pre stredne náročných klientov a pre rodiny s deťmi. 

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- stravovanie formou all inclusive

- transfer letisko-hotel-letisko

- česky hovoriaci delegát na mieste

Rozpis platieb:

50% pri potvrdení rezervácie ubytovania, doplatok 30 dní pred odchodom.

Cena podlieha spätnému potvrdeniu vzhľadom na možné akcie v hoteli vo vybranom termíne.

Informácie o inštruktoroch

Bez joga inštruktora. Česky hovoriaci delegát na mieste.

Príplatky k pobytu

- letenka (od 350 Eur)

- príplatok za jednolôžkovú izbu

- víza (25 USD - na mieste)

- komplexné cestovné poistenie

- možné fakultatívne výlety

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • vodné športy
 • turistika
 • šnorchlovanie
V okolí
 • Senzo Mall
 • Sand City Hurghada
 • delfinárium
Služby
 • 2 reštaurácie
 • 2 bary
 • shutle bus
 • aquapark
 • detský bazén
 • klimatizácia
 • internet

Lokalita