Zobraziť fotky
Cena pobytu 418.00

Dovolenka vo Fort Arabesque Resort v Egypte

Makadi Bay, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Pobyt v luxusnom plážovom hoteli v Egypte pre tých, čo hľadajú nádherný čistý hotel s vynikajúcou obsluhou, ochotnou a priateľskou. To je štvorhviezdičkový Fort Arabesque Beach Resort v Makadi Bay cca 30 km od centra Hurghady. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v komplexe.

Hotel leží priamo na pláži, ktorá je nádherná,široká a dlhá, ležadlá sú dosť ďaleko od seba. Užijú si ju malí aj veľkí. Nájdete tu spektrum od miest, kde je voda plytká a vhodná pre malé deti až po časti, kde sa rýchlo zvažuje a zaplávate si už pár metrov od brehu. Krásu Červeného mora môžu obdivovať aj celkom malé deti, nakoľko sú koralové ostrovčeky aj v plytkej vode (po kolená).

V „Fort Arabesque Beach Resort“ je veľa typov izieb; všetky boli nedávno zrekonštruované podľa najnovších štandardov. Sú tu štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek (28-32 m2, výhľad na more), superior izby s možnosťou 2 prísteliek (32-36 m2, výhľad na more), rodinné izby pre až 2+2 osoby (48 m2, 2 prepojené spálne, panoramatický výhľad na more) a vily s privátnym bazénom a samostatnou reštauráciou.

V rezorte sú 3 bazény (z toho 2 vyhrievané), nákupná pasáž a hlavná reštaurácia, ktorá podáva raňajky, obedy a večere (formou bufetu).

V kúpeľoch „Verena Spa“ nájdete množstvo procedúr. K dispozícii je osem masážnych miestností, vírivky, parné a marocké kúpele. Posilňovňa je tiež zariadená špičkovým vybavením.

Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma.

Česky hovoriaci delegát sa o vás na mieste postará tak, aby ste sa cítili ako doma.

Pobyt je možné skrátiť alebo predĺžiť na ľubovoľný počet nocí. Air Cairo znova obnovuje priame lety z Bratislavy do Hurgady dvakrát týždenne (utorok a piatok). Pre konkrétnu cenovú ponuku (typ izby, počet dní, skladba osôb - dospelí/deti) nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií. Možnosť sprostredkovania fakultatívnych výletov na mieste.

Na vstup do Egypta je aktuálne nutný negatívny PCR test  nie starší ako 72 hod (neplatí pre deti do 6 rokov).

Cestujúci sú povinní predložiť negatívny PCR test (nie starší než 72hodín) po prílete do Hurghady alebo si dať urobiť test na letisku v Hurghade za cenu 30 USD. 


Cestujúci, ktorí nebudú mať so sebou na ceste do Hurghady PCR test musia mať so sebou fotokópiu pasu dvojstránky s fotografiou. Tí cestujúci, ktorí budú pozitívne testovaní po prílete v Hurghade na letisku (alebo ochorejú počas pobytu) musia následne podstúpiť karanténu a rad testov (na vlastné náklady) podľa Egyptských nariadení. Návrat do Európy týchto pozitívne testovaných v Egypte je možný až po predložení negatívneho PCR testu, bez toho nebude môcť tento cestujúci nastúpiť do lietadla naspäť. 

Preto všetkým cestujúcim dôrazne odporúčame si dať urobiť PCR testy pred cestou do Egypta a nenechávať si testy až po prílete na letisku v Hurghade.

Vstup do budovy letiska M. R. Štefánika je možný len s negatívnym agntigénovým alebo RT-PCR testom, resp. potvrdením o prekonaní Covid-19. Od 15. 3. vstup len v respirátore FFP2. Budova terminálu letiska sa otvára 2,5 hodiny pred každým odletom. Každý cestujúci sa musí pri návrate na SR bezprostredne zaregistrovať na webe https://korona.gov.sk/ehranica/ a potvrdenie v tlačenej forme o jeho vyplnení predložiť na požiadanie.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých, aj pre rodiny s deťmi.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej plne obsadenej izbe typu superior

- stravovanie formou All inclusive

- letiskový transfer

- služby delegáta na mieste

 

Prvé dieťa do 11,99 rokov zdarma.

Druhé dieťa do 5,99 rokov zdarma.

Druhé alebo tretie dieťa za 50% ceny.

Pre vyrátanie konkrétnej individuálnej cenovej ponuky nás kontaktujte.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- letenka (priame lety z bratislavského letiska od 4. 6. 2021 každý utorok a piatok, možná asistencia pri kúpe letenky), aktuálna cena spiatočnej letenky 260 Eur/osoba

- fakultatívne výlety (plavba loďou s presklenným dnom, egyptské safari, Kláštor sv. Kataríny, 

- cestovné poistenie a kovid pripoistenie

- premium All inclusive (16 Eur/deň/osoba)

- príplatok za inú kategóriu izby

 

Storno podmienky

Vlastné. Podľa VOP hotela.

- zrušenie pobytu 10 - 6 dní pred príletom - storno poplatok vo výške ceny za dva dni ubytovania

- zrušenie pobytu 5 - 0 dní pred príletom - storno poplatok vo výške 100% ubytovania

- zrušenie pobytu z dôvodu pozitivity na kovid - storno poplatok sa neplatí (Hotel si vyžaduje fotokópi testu.)

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • potápanie, šnorchlovanie
 • vodné športy
V okolí
 • Mini Egypt park
 • Makadi Water World
Služby
 • Bazén
 • fitness
 • detské ihrisko
 • wellness a spa
 • salón krásy
 • animačné programy pre deti
 • detský bazén

Lokalita