Zobraziť fotky
Cena pobytu 800.00

Dovolenka vo Fort Arabesque Resort v Egypte

Makadi Bay, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

Pobyt v luxusnom plážovom hoteli v Egypte pre tých, čo hľadajú nádherný čistý hotel s vynikajúcou obsluhou, ochotnou a priateľskou. To je štvorhviezdičkový Fort Arabesque Beach Resort v Makadi Bay cca 30 km od centra Hurghady. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v komplexe.

Hotel leží priamo na pláži, ktorá je nádherná,široká a dlhá, ležadlá sú dosť ďaleko od seba. Užijú si ju malí aj veľkí. Nájdete tu spektrum od miest, kde je voda plytká a vhodná pre malé deti až po časti, kde sa rýchlo zvažuje a zaplávate si už pár metrov od brehu. Krásu Červeného mora môžu obdivovať aj celkom malé deti, nakoľko sú koralové ostrovčeky aj v plytkej vode (po kolená).

V „Fort Arabesque Beach Resort“ je veľa typov izieb; všetky boli nedávno zrekonštruované podľa najnovších štandardov. Sú tu štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek (28-32 m2, výhľad na more), superior izby s možnosťou 2 prísteliek (32-36 m2, výhľad na more), rodinné izby pre až 2+2 osoby (48 m2, 2 prepojené spálne, panoramatický výhľad na more) a vily s privátnym bazénom a samostatnou reštauráciou.

V rezorte sú 3 bazény (z toho 2 vyhrievané), nákupná pasáž a hlavná reštaurácia, ktorá podáva raňajky, obedy a večere (formou bufetu).

V kúpeľoch „Verena Spa“ nájdete množstvo procedúr. K dispozícii je osem masážnych miestností, vírivky, parné a marocké kúpele. Posilňovňa je tiež zariadená špičkovým vybavením.

Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma.

Česky hovoriaci delegát sa o vás na mieste postará tak, aby ste sa cítili ako doma.

Pobyt je možné skrátiť alebo predĺžiť na ľubovoľný počet nocí. Pre konkrétnu cenovú ponuku (typ izby, počet dní, skladba osôb - dospelí/deti) nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií. Možnosť sprostredkovania fakultatívnych výletov na mieste.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých, aj pre rodiny s deťmi. Odporúčame milovníkom šnorchlovania.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej plne obsadenej izbe typu superior

- stravovanie formou All inclusive

- letiskový transfer

- služby delegáta na mieste

 

Prvé dieťa do 11,99 rokov zdarma.

Druhé dieťa do 5,99 rokov zdarma.

Druhé alebo tretie dieťa za 50% ceny.

Pre vyrátanie konkrétnej individuálnej cenovej ponuky nás kontaktujte. Ceny sa môžu meniť vzhľadom na aktuálnu ponuku v hoteli. Sú vždy potvrdené v cenovej ponuke pri nezáväznej rezervácii.

Rozpis platieb:

50% pri potvrdení rezervácie

doplatok najneskôr 30 dní pred odchodom

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- letenka (priame lety z bratislavského letiska, možná asistencia pri kúpe letenky), aktuálna cena spiatočnej letenky od 280 Eur/osoba

- fakultatívne výlety (plavba loďou s presklenným dnom, egyptské safari, kúpanie s delfínmi...)

- cestovné poistenie a kovid pripoistenie

- príplatok za inú kategóriu izby

 

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • potápanie, šnorchlovanie
 • vodné športy
V okolí
 • Mini Egypt park
 • Makadi Water World
Služby
 • Bazén
 • fitness
 • detské ihrisko
 • wellness a spa
 • salón krásy
 • animačné programy pre deti
 • detský bazén
 • reštaurácie

Lokalita