O nás

Rebornea

Vplyv telesného stavu organizmu na psychiku človeka a jeho výkonnosť  je známy už veľmi dlho. Všetci chceme žiť úspešne, výkonne, zdravo. A to bol dôvod, prečo sme vznikli. Rebornea pomáha ľuďom nájsť čo najjednoduchšiu cestu k aktívnemu, vyrovnanému a zdravému životnému štýlu. Dáva šancu na reštart.

Aktívne pobyty na zaujímavých miestach zamerané na wellness a relax, jogu, ajurvédu a detox, fitness a zdravé stravovanie. Ku každému pobytu dostaneš zdarma aj tipy na výlety a aktivity v okolí. Zároveň prinášame recenzie a hodnotenia  pobytov, články a odporúčania na získanie rovnováhy v živote.

Zaujímavé tipy máme však aj pre tých, ktorí chcú iba relaxovať, užívať si lúče slnka, či degustovať jedlá a nápoje vo svojej dovolenkovej destinácii. Dovolenka na mieru s nami môže byť pre Vás skutočnosťou. Vyskladáme Vám dovolenku presne podľa Vašich predstáv.

Poď zažiť znovuzrodenie s nami  vďaka novým priateľstvám a zážitkom. Buď fit, úspešný a v rovnováhe.

Tu si úspešný

Kto chce byť úspešný, musí vedieť aj relaxovať. Vynikajúcu príležitosť na únik od zhonu prináša wellness pobyt. Vyčistíš si telový systém, upokojíš myseľ, vychutnáš si masáže, upevníš si zdravie, zažiješ kúsok raja.

Tu si v rovnováhe

Ponúkame množstvo jogových a meditačných pobytov. Joga a meditácia nám pomáhajú oslobodiť sa od rôznych stereotypov v myslení, pomáhajú nám zbaviť sa všetkého, čo nám bráni žiť spokojný a úspešný život.

Tu si fit

Všetko, čím si posilníš svoje zdravie sa ti vráti. Tí, ktorí si nevedia nájsť čas na pohyb, budú si musieť nájsť čas na choroby. A čo je viac ako spojiť zdravé stravovanie s fitness,  priateľstvom a zábavou?