Zobraziť fotky
Cena pobytu 838,00

Gravity Hotel Aqua Park Hurghada (ex. Samra)

Egypt, Hurghada
Pobytové zájazdy, Potápanie, Pre rodiny s deťmi
7 nocí

Popis pobytu

Krásna piesočnatá pláž, ničím nerušený oddych a perfektné služby sú synonymom pre tento 5* hotel. Okrem oddychu pri mori tu na Vás čakajú skvelé all inclusive služby, bazény a široké spektrum možností relaxu. Nakoľko je tu aj animačný program a bazény s toboganmi, na svoje si tu prídu aj deti.


Poloha:
Tento 5* hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Hurghada, na pobreží Červeného mora. Najbližšie centrum s nákupným možnosťami nájdete 1 km od hotela a je dostupné prijemnou prechádzkou, alebo taxíkom. Medzinárodné letisko v Hurghade sa nachádza iba 6 km od hotela. Vďaka svojej polohe je hotel výbornou voľbou pre klientov, ktorí túžia po dovolenke priamo na pláži a zároveň sa chcú poprechádzať po okolí a navštíviť tradičné miestne obchody.

Vybavenie:
2 prepojené 6- poschodové budovy, 350 izieb, výťah, recepcia, lobby, hlavná reštaurácie, 2 a´la carte reštaurácie (orientálna, talianska), 4 bary, 3 vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti, aquapark - tobogany, animácie, miniklub (4 - 12 r.), detské ihrisko, minidisco, fitnes, aerobik, plážový volejbal, futbal. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, parná miestnosť, sauna, masáže, WiFi, stolný tenis, šípky, biliard, obchody, práčovňa, doktor, babysitting.

Ubytovanie:

2- lôžkové superior izby s možnosťou 2 prísteliek (41 - 45 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., deluxe izby (50 m2, max. 2+2), rodinné izby (90 m2, 2 miestnosti, max. 3+2), suity (120 m2, 2 miestnosti, max. 2+1), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, trezor, minibar, balkón / terasa. Za poplatok: WiFi, dopĺňanie minibaru, room service.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu. Raňajky 07:00 - 10:00, obedy 12:30 - 15:00, večere 18:30 - 21:30, snack 15:00 - 17:00, nočné občerstvenie 22:00 - 23:00, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Vstup do mora je veľmi pozvoľný a v blízkosti pláže sa nachádzajú aj koraly, takže je tu možnosť šnorchlovania. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú za poplatok.