Zobraziť fotky
Cena pobytu 960.00

Rodinná dovolenka

Mariánske Lázne, Česká republika
Zdravie a relax
6 nocí

Popis pobytu

Relaxácia pre rodičov, zábava pre deti. V Mariánskych Lázňach sa nudiť nebudete.

Úchvatná príroda, čistý vzduch, klimatické podmienky, kúpeľné parky a lesy, skvostná architektúra, bohatý kultúrny, športový a spoločenský život a jedinečná tradícia od roku 1808 vytvárajú z Mariánskych Lázni vyhľadávané kúpeľné mesto, ktoré svojou návštevou poctili medzi inými i takí velikáni ako Johann Wolfgang Goethe, Fryderyk Chopin a anglický kráľ Edward VII.

Mariánské Lázne patria od roku 2021 medzi jedenásť európských kúpeľných miest, ktorá boli zapísané do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedictva UNESCO - „Great Spas of Europe - Slávne kúpele Európy“.

Ubytovanie počas rodinného pobytu si môžete podľľa dostupnosti zvoliť v jednom zo štyroch hotelov: Centální Lázně, Hvězda, Pacifik a Svoboda.

Centrální Lázně

Hotel Centrální Lázně je symbolom kúpeľnej  tradície v Mariánskych Lázňach, jeho história siaha až do roku
1812. Svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie a tradičnú kúpeľnú liečbu, založenú na využívaní jedinečných
miestnych prírodných zdrojov - minerálnych prameňov, slatiny a liečivého Mariina plynu. V hoteli vyviera Ambrožov a Balbínov prameň vhodný na pitné kúry a minerálne kúpele. Nájdete tu moderné Premier fitness centrum a vonkajší park s detským ihriskom.

Hvězda

Rezort Hvězda je historickým skvostpm v centre kúpeľnej časti mesta. Svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie a tradičnú kúpeľnú liečbu, na relaxáciu slúži Aqua wellness centrum s bazénom, 2 saunami, whirlpoolom, parným kúpeľom, tepidáriom a soľnou jaskyňou. Priamo v hoteli vyviera Balbínov prameň na pitnú kúru a na minerálne kúpele, liečebné procedúry sa poskytujú z miestnych prírodných zdrojov.

Pacifik

Honosná historická budova Grandhotela Pacifik tvorí dominantu Hlavnej triedy s nádherným výhľadom na kúpeľné centrum a kolonádu so Spievajúcou fontánou. Hotel ponúka komfortné ubytovanie, štýlovú reštauráciu s akváriom, liečebné procedúry sa poskytujú z miestnych prírodných zdrojov. V hoteli  vyviera Lesní pramen na pitnú kúru a minerálnym kúpeľom, hosťom je k dispozíci bazén, sauna, tropická sprcha a fitness.

Svoboda

Kúpeľný rezort Svoboda leží v pokojnom prostredí lesoparku v blízkosti kolonády i centra mesta. V susedstve hotela sa nachádza pavilón Lesního prameňa. Celý rezort Svoboda, Margareta a Palladio je prepojený krytou promenádou, ktorá umožňuje využívať všetky služby pod jednou strechou. V komplexe vyviera Josefov prameň na pitnú kúru a minerálne kúpele, bazén, whirlpool, sauna a parný kúpeľ, liečebné procedúry sa poskytujú z miestnych
prírodných zdrojov.

Ak ste v ponuke nenašli vhodný termín, napíšte nám Vašu predstavu a pripravíme Vám ponuku na mieru. Rovnako je možné pobyt absolvovať i v skrátenej verzii na 3 noci.

Program

Program si volí každý sám podľa svojich záujmov a obsahu balíčka. Je možné využívať hotelový bazén s whirlpoolom a saunami, Premier fitness centrum. Požičajte si elektrobicykle a kolobežky a vydajte sa objavovať okolie na kolesách. Ak si prenajmete tenisový kurt, môžete si zahrať tenis a tiež využiť tenisovú školu. K dispozícii je aj požičovňa paličiek, aby ste si mohli vyskúšať Nordic walking.

Aktívnych hostí poteší vonkajšie fitnes, deti zas hojdačky a všetkých kúpalisko Lido.

Obtiažnosť

Vhodné pre rodiny s deťmi.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 6 nocí v dvojlôžkových alebo rodinných izbách kategórie Komfort nebo Superior pre 4 osoby (t. j. 1x dvojlôžková izba s 2 prístelkami pre 2 dospelé osoby + 2 deti do 14 rokov) so sprchou alebo vaňou, televízorom, telefónem, wifi, minibarom, sejfom, fénom, županom

- polpenzia (raňajky a večere)

- 1x soľná jaskyňa pre celú rodinu

- Ensana Marienbad karta výhod (zľavy a výhody)

Konečná cena bude potvrdená pri rezervácii vzhľadom na výber izby.

Informácie o inštruktoroch

Bez joga inštruktora

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- Obedy za doplatok 10 EUR/os./deň (Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik), 8 EUR/os./deň (Svoboda)

- parkovanie: 7 Eur/deň

- malý pes: 12 Eur/deň

- požičanie elektro bicyklov a kolobežiek

- prenájom tenisových kurtov

Storno podmienky

Vlastné - hotelové

27 - 21 dní pred príchodom 5% z požadovaných služieb
20 - 14 dní pred príchodom 10% z požadovaných služieb
13 - 7 dní pred príchodom 20% z požadovaných služieb
6 - 1 deň pred príchodom 50% z požadovaných služieb

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • turistika
 • bicyklovanie
 • animačné a kultúrne programy
 • cyklovýlety a terénne kolobežky
 • tenis
 • jazda na koni
V okolí
 • zámok Kynžvart
 • Národná prírodná rezervácia Kladská
 • zámok a hrad Bečov
 • rodinný pivovar Chodovar
 • Karlove Vary
 • Praha
 • Plzeň
Služby
 • reštaurácia
 • wellness
 • animácie
 • bazény

Lokalita