Zobraziť fotky
Cena pobytu 530,71

Stella Beach Alanya

Turecko, Alanya, Okurcalar
Pobytové zájazdy, Pre rodiny s deťmi
7 nocí

Popis pobytu

Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya 85 km Najbližšie mesto (km): Okurcalar 1km Typ pláže: štrkovo-piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha
Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Okurcalar (1km), 35 km od Alanye a 20 km od Manavgatu. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 85 km.


Základné informácie
Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a jeho poloha priamo na pláži vám zaručí zaslúžený relax. Hotelovým hosťom je k dispozícii 247 izieb, vstupná hala s recepciou, 1 vonkajší bazén s toboganmi, vnútorný bazén, detský bazén, internetové pripojenie (za poplatok). K dispozícii je sauna, masáže, fitnes centrum, lekár, čistiareň, fotograf, mini market, klenotníctvo, obchodíky, animačné programy pre deti aj dospelých, motorové vodné športy na pláži, biliard, diskotéka. Wifi je v lobby bez poplatku.


Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, chladničkou, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, klimatizáciou. Eco, Promo A Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.


Koncept
Hotel ponúka stravovanie formou raňajok, polpenzie, ktorá obsahuje raňajky a večere a koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.


Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne. Discobar je spoplatnený ako aj nápoje po polnoci v lobby bare.


Pláž
Štrkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za depozit.


Pre deti
Bez poplatku je možné využiť mini klub, detské animácie, vnútorný bazén s oddelenou detskou časťou, vonkajší detský bazén, detské ihrisko, tobogany.


Šport a zábava
Bez poplatku je k dispozícii fitness, denné a večerné animácie pre deti a dospelých, šípky, stolný tenis, plážový volleyball, aerobik. Za poplatok je billiard, vodné športy na pláži.


Wellness
Bez poplatku hotel ponúka hammam. Za poplatok sú masáže, jacuzzi, peeling, sauna.

Web
www.hotelstellabeach.com