Zobraziť fotky
Cena pobytu 1140.00

Yoga retreat v Mexiku

Cancún, Mexiko
Joga a ajurvéda
11 nocí

Popis pobytu

CENA PRE NECVIČIACICH: ZĽAVA 114 EUR/pobyt

Ak je pre Vás zima už dlhá a chcete se na chvíľu vzdialiť od všedných starostí, negatívnych správ či stereotypu, táto cesta je priamo pre Vás.

Mexiko v spojení s jogou. Raj s bielymi plážami, tyrkysovým morom a energickými miestnymi obyvateľmi. Joga zbystrí vaše zmysly, uvedomenie a vďačnosť za všetko, čo na tomto pobyte spoločne zažijeme.

Ubytovanie je priamo na pláži a to s all inclusive v cene!

ČO VÁS ČAKÁ?

 • 11-denný pobyt v hoteli priamo na pláži
 • All inclusive v cene pobytu
 • ubytovanie v dvojposteľových izbách
 • jogový program s Petrou Pikkelovou – 2 x denne joga lekcie ráno a večer
 • český servis na mieste – od vyzdvihnutia na letisku až po cestu späť
 • možnosť zabezpečenie výletov

INFORMÁCIE K AKTUÁLNYM OPATRENIAM

 • Mexiko je otvorené pre zahraničných turistov
 • nie je nutný negatívny test na vstup do krajiny a nevyžaduje sa povinná karanténa (Väčšina leteckých spoločností vyžaduje doloženie negatívneho testu na COVID-19 a niektoré spoločnosti vyžadujú aj doloženie antigénneho testu nie staršieho ako 4 hodiny. Treba preto pred odletom pozorne sledovať inštrukcie leteckých spoločností.)
 • vykonávajú sa kontroly meraním teploty
 • na vstup do krajiny je nutné mať pas platný ešte min. 6 mesiacov po návrate späť, mať vystavenú spiatočnú letenku, rezerváciu hotela
 • pred vstupom se vyplňuje formulár, ktorý zasiela letecká spoločnosť
 • po vstupe do krajiny sa vypĺňa zdravotný formulár na imigračnom oddelení
 • vízum nie je požadované

POPIS UBYTOVANIA

Menší hotel s rozsiahlou záhradou nachádzajúci sa na poloostrove Cancún v blízkosti všetkých atrakcií a priamo na karibskej pláži.

Transfer z letiska do rezortu trvá cca 40 min.

IZBY

Na joga pobyte vám ponúkame ubytovanie v klimatizovaných dvojlôžkových izbách. Každá má vlastné sociální zariadenie vybavené fénom, uterákmi a toaletnými potrebami. Ďalej je k dispozíci TV, telefón, izbový trezor a Wi-Fi.

VYBAVENIE HOTELA

Hotel svojim hosťom ponúka 3 vonkajšie bazény so sladkou vodou, požičanie plážových osušiek je zdarma. K dispozícii sú 2 reštaurácie so stravovaním formou bufetu a 3 reštaurácie ala carte, 2 bary.

K dispozícii je tiež fitness zdarma. Wellness procedúry sú k dispozícii za poplatok s možnosťou objednať na mieste.

Spoločná záhrada a reštaurácia s hotelom Maya Caribe.

Bankomat je priamo v hoteli

STRAVOVANIE

V cene pobytu je All inclusive.

PLÁŽ

Hotel se nachádza pri 2 plážach. Těšiť se môžete na jemný biely piesok, v ktorom môžete hľadať mušle. Kryštálovo čisté a priezračné more, naviac s príjemnou teplotou zvádza nie len na odpočinok, ale príjemne si v ňom zaplávate alebo zašnorchlujete. Pláže sú lemované kokosovými palmami a exotickými kvetmi.

Hostia môžu využíť ležadlá a slnečníky v záhrade i na pláži zdarma.

Program

JOGA LEKCIE

Joga lekcie budú prebiehať 1-2 x denne (ráno a večer).

V deň príletu, odletu joga nie je.

Zmeny v programu vyhradené.

Za joga lekcie, ich vedenie, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu inštruktora jogy v prípadoch, keď sa z vážnych dôvodov inštruktor jogy nemôže na pobyte zúčastniť. Jogové pobyty sú vždy s odborným lektorom.

Obtiažnosť

Pobyt je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, ženy i mužov.

V cene je zahrnuté

 skupinové transfery letisko – hotel – letisko,

11 dní/10 nocí ubytovania,

ALL inclusive,

1-2 x denne lekcie jogy s joga lektorkou (v príletový a odletový deň joga nie je),

český servis,

poistenie CK proti úpadku

Minimálny počet účastníkov: 14 dospelých osôb + lektorka

Záloha teraz: 200 Eur/osoba

Doplatok: do 10. 3. 2021

Na jogu pri mori sa môžete nahlásit aj individuálne, doplníme vás do dvojlôžkovej izby s ďalšou klientkou a nemusíte priplácať za jednolôžkovú izbu.

Informácie o inštruktoroch

LUCIA BUREŠOVÁ 

Dobrý deň, moje meno je Lucia Burešová, priatelia ma volajú “Lu”.

Mám v krvi dobrodružstvo, chuť spoznávať svet , radosť zo života, lásku k prírode a športu.Mojou vášňou a zamestnaním sa stala JOGA. Venujem sa jej viac ako 15 rokov.Najskôr bola pre mňa doplnkovou aktivitou k behu,fitnessu a indoor cyclingu ktorých som tiež inštruktorkou. Učarovala mi však natoľko že som sa jej rozhodla venovať “na plný uväzok”.

Prelomovým bol pre mňa 200 hodinový medzinárodný učiteľský tréning v Costa Rice v januári 2016 (200 RYS) ktorý mi okrem veľa odborných vedomostí priniesol aj nové priateľstvá so skvelými ľuďmi z celého sveta a cestu k sebe samej.

Dnes vlastním jogové študio YOGA POINT v Trnave.Je mojim splneným snom.Dlho som túžila vytvoriť pre komunitu svojich študentov a priateľov útulné miesto kde sa budú cítiť príjemne,uvoľnene, pohodlne a kam sa budú vždy radi vracať.Verím že sa mi to podarilo.Vediem v ňom verejné aj súkromné lekcie hatha jogy , power jogy aj ich mixu ktorý sme nazvali “Lu joga”.Učím ich praktikovať jogu zdravým spôsobom (môj medzinarodný certifikát je orientovaný na terapeutickú jogu).Súčasťou každej mojej lekcie sú aj relaxácia s meditáciou a dychové cvičenia – pranayama .

Najväčšiu radosť mám keď vidím po lekcii odchádzať ľudí zo štúdia spokojných a usmiatych.Keď mi píšu a hovoria ako im ustupujú bolesti hlavy,krku,chrbta, ako stuhnuté svaly aj myseľ povoľujú , z ich života zmizla podráždenosť, náladovosť a negativita.To je pre mňa najkrajšia odmena.

Príplatky k pobytu

 • letenky  – cca 880 Eur – môžete si ich zabezpečiť individuálne (doporučujeme let s Lufthanskou – 1 prestup vo Frankfurte n.M.), prípadne Vám môžeme zabezpečiť letenky my. Letenky budeme objednávať až po naplnení min. počtu účastníkov – o tom budete informovaný ponukou leteniek od našej CK a potom sa prípadne môžete rozhodnúť, či si letenky objednáte individuálne
 • cestovné a storno poistenie v prípade storna zo zdravotných dôvodov – poisťovňa Union
  • balíček A60 za 41 Eur/osoba/pobyt (v prípade odškodnenia poisťovňou až 80% storno poplatok, max. 2290 Eur/os. – kryje storno v prípade ochorenia covidom pred odletom, nekryje výdavky v prípade ochorenia na mieste (doporučujeme napr. klientom, ktorí majú protilátky alebo sú očkovaní)
  • alebo balíček A30 Pandemic za 46 Eur/os./pobyt- v prípade odškodnenia poisťovňou až 80% storno poplatok, max. 1145 Eur /os. + poistenie karantény a liečebných výdavkov v prípade ochorenia na mieste (doporučujeme klientom, ktorí covid neprekonali alebo majú väčšie riziko, že oochorejú, napr. ak sa stretávajú s väčším počtom ľudí)  – pozn. nie je možné uzatvoriť pre klientov starších ako 69 rokov

Storno podmienky

Vlastné - podľa organizujúcej CK

- zrušenia zájazdu do 61. dňa pred termínom odjazdu: 50% z ceny zájazdu

- zrušenia zájazdu od 60. dňa do 31. dňa vrátane  pred termínom odjazdu: 80% z ceny zájazdu

- zrušenia zájazdu od 30. dňa do dňa odjazdu: 100 % z ceny zájazdu

V prípade, že nebude možné do destinácie vycestovať z dôvodov spojených s covid-19 a zájazd bude zrušený zo strany CK, môžu si klienti presunúť zaplatenú čiastku na náhradný termín zájazdu, prípadne si ju previesť na akýkoľvek pobyt z ponuky CK, vrátane zmeny destinácie, dĺžky pobytu alebo rozdelenia čiastky pobytu medzi viac osôb.

V prípade, že má klient už vystavené letenky a pobyt bude zrušený, závisia možnosti zmeny leteniek na podmienkach danej leteckej spoločnosti.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • joga
 • relax
 • wellness procedúry
V okolí
 • ekologické zábavné parky
 • park Boca del Puma
 • múzeum Rio Secreto
Služby
 • reštaurácie
 • wellness

Lokalita