Zobraziť fotky
Cena pobytu 229.00

Wellness a joga s Monikou

Rebornea produkt
Kaluža, Šírava, SR
Yoga
2 noci

Popis pobytu

Potrebujete si oddýchnuť a nabrať energiu do zásoby? Vyskúšajte oddych vo wellness centre, pri cvičení jogy, relaxačnej masáži či vynikajúcom jedle nájdete svoje znovuzrodenie. Wellness a joga pobyt Vám zabezpečí očistu organizmu na fyzickej i mentálnej úrovni.

Doprajte si kombináciu relaxačných masáží a kozmetických ošetrení prispôsobených potrebám Vašej pokožky v štýlovom a vkusnom interiéri rezortu THERMAL ŠÍRAVA HOTEL****.  Perfektné prostredie pre tých, ktorí majú vysoké očakávania.

Okrem wellness procedúr či saunového rituálu máte možnosť využívať aj Aquapark s geotermálnou vodou. Vodný svet Thermal ŠÍRAVA pozostáva zo štyroch vnútorných bazénov (relaxačný, masážny, vlnový, detský bazén) a zo štyroch vonkajších bazénov (dva termálne bazény, masážny, oddychový bazén). Vnútorné a vonkajšie bazény s vodnými a vzduchovými tryskami a masážnymi tryskami.

Pobyt sa bude niesť v duchu priateľstva, relaxácie a jogovej aktivity.  Prínosom pre vás bude prečistenie tela i mysle. Telu doprajete každodenný pohyb, prechádzky, počas dňa si môžete vychutnať masáže, wellness, spoločné prednášky a diskusie na aktuálne témy z jogy, myseľ uvoľní vedená meditácia. Ak s cvičením jogy nemáte ešte žiadne skúsenosti,  iba o ňom uvažujete, nevadí. Inštruktorka Moni je veľmi ústretová, hodiny prispôsobí všetkým úrovniam. Keďže počet miest je obmedzený, nemôže sa stať, že by vám nebola venovaná dostatočná pozornosť a inštruktáž. Otvorte sa novým skúsenostiam a poznaniu, načerpajte energiu.

Na pobyte sa sústredíte na správne držanie tela a prínosom bude eliminácia bolestí krížovej či krčnej chrbtice a menšia záťaž bedrových kĺbov. Na pobyte sa budeme venovať i dýchacím technikám. Jogové dýchanie je hlboké, naučíte sa ho implementovať do života a vďaka tomu budete plní energie. Naučíte sa, ako si jogou vyformovať dlhé a štíhle svaly. Motivujete sa, ako si jogu zacvičiť aj v domácom prostredí, čo vám pomôže lepšie zvládať každodenné stresové situácie.

Na pobyt môžete využiťaj rekreačný poukaz.

 

Program

Súčasťou programu sú jogové hodiny, relaxácia. Taktiež bude priestor na wellness, oddych a prechádzky. 

PIATOK

15.00 - 16.00: Check-in

 16.45 - 17.00: Úvodné privítanie

 17.00 - 18.10: Hodina jogy

 18.30 - 19.30: Večera

 20.00 - 21.00: Zoznámenie

SOBOTA

07.30 - 08.30: Ranná joga

 08.30 - 10.00: Raňajky

 10.00  -11.00: Prednáška + diskusia

 11.00 -12.00: Joga

 13.00 - 15.00: obed 

 15.15 - 17.15: Voľný program, siesta

 17.00 - 18.00: Večerná joga

 18.30 - 20.00: Večera

 20.00 - 22.00: Voľný program (wellness)

 NEDEĽA

 07.30 - 08.30: Ranná joga

 09.00 - 10.00: Raňajky

 10.00 - 11.00: Check-out, ukončenie pobytu

 

 Zmena programu vyhradená. Minimálny počet účastníkov - 10 osôb.

Obtiažnosť

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Inštruktorka vopred zistí úroveň skupiny a prispôsobí jej program - individuálny prístup je samozrejmosť.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci s plnou penziou (2x raňajky, 2x večera, 1x obed)

- 2x neobmedzený vstup do Thermal parku

- vodný svet

- 5x lekcia jogy (diskusia)

- wellness +18

- župan a papučky

- wifi

- parkovisko

- malý darček pri príchode

- zákonné poistenie CK proti insolventnosti

Informácie o inštruktoroch

Monika Skokanová

 Moje meno je Monika Skokanová a joge som sa začala venovať niekedy okolo roku 2012. Joga ma úplne pohltila a stala sa prirodzenou súčasťou môjho života. Pomohla mi a stále pomáha lepšie poznať seba a svet naokolo. Venujem sa tradičnej hatha joge, ktorej súčasťou je aj práca s dychom, očistné techniky, nasledovanie určitých morálnych a etických kódexov. Okrem inštruktorského kurzu I. som absolvovala viacero jogových workshopov a pobytov.

Som zakladateľkou Monami Yoga Festivalu, ktorý sa koná v Nových Zámkoch a spoluorganizátorkou úspešných jogových pobytov v čarovnom zámku Chateau Belá. Joga znamená pre mňa voľnosť. Voľnosť tela a mysle. Na svojich hodinách jogy sa snažím ľudí inšpirovať a motivovať k hlbšiemu poznaniu seba samých a ukázať im, že vydať sa cestou jogy nie je len fyzické cvičenie, ale celoživotné dobrodružstvo, ktoré sa vyplatí podstúpiť.

    

Príplatky k pobytu

- doprava

- miestna daň 0,70 Eur/osoba/noc

- príplatok za jednolôžkovú izbu 76 Eur

- masáže (za zvýhodnenú cenu 15 Eur masáž chrbta a šije)

Storno podmienky

prísne

Zrušenie pobytu -  Storno poplatok

60 – viac dní pred nástupom 0% z ceny pobytu

30 – 59 dní pred nástupom 50 %z ceny pobytu

0 – 29 dní pred nástupom 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • joga
 • meditácia
 • turistika
V okolí
 • Vinianske jazero
 • Morské oko
 • Vihorlat
 • Múzeum gitár v Sobranciach
 • zaplavený lom Beňatina
 • hipocentrum vo Vinnom
 • drevené kostolíky
Služby
 • wellness
 • aquapark

Lokalita