Zobraziť fotky
Cena pobytu 999.00

Vinyasa Flow joga s Petrou Kozejovou v Toskánsku

Odporúčané
Canneto, Taliansko
Joga a ajurvéda
7 nocí

Popis pobytu

Pozor - kapacita pobytu je obmedzená a uzávierka prihlášok je 30. júna 2022. Po tomto termíne vám nevieme garantovať voľné miesto.

Doprajte si týždeň pravidelných lekcií jogy s uznávanou lektorkou Petrou Kozejovou  v nádhernom prostredí súkromnej vily v južnom Toskánsku. 

Počas našich bežných dní venujeme svoju koncentráciu predovšetkým smerom von, staráme sa o najbližších, venujeme sa práci a veľa času nám samým nezostáva. Aby sme však dokázali energiu rozdávať von, mali by sme si nájsť čas tiež sami pre seba, upokojiť svoju myseľ, vnímat svoj dych, svoje telo a energiu tak dopriať tiež samému sebe.

V samom srdci južného Toskánska — vás čaká dychberúci zážitok pri pobyte v historickej Vile Belvedere, ktorú vybudoval umelec, sochár s osobitým štýlom. Vila sa nachádza na pokojnom mieste a má nádherný panoramatický výhľad. Táto desať hektárová usadlosť, ktorej majiteľ je medzinárodne uznávaným socháromm, je obklopená čarovnou prírodou a dovidieť z nej až k etruskému pobrežiu krištáľovo modrého toskánského mora. Napriek pokojnej lokalite je vila v pešej dostupnosti k dedine, kde nájdete reštaurácie, supermarket, lekáreň...

Celá usadlosť je zasadená do veľkého zeleného parku so záhradami, ktoré ponúkajú bohatstvo vonkajšieho priestoru na praktizovanie jogy a akékoľvek  ďalšie relaxačné aktivity. Oddýchnuť si môžete vo vyhrievanom termálnom bazéne, alebo si zaplávať v bazéne so slanou vodou.

Vila má kapacitu pre 18 osôb v  4 x dvojlôžkových, 2 x trojlôžkových, 1x suita s dvoma dvojlôžkovými izbami a celá vila je k  dispozícii  pre účastníkov pobytu. Budete mať skvelú šancu na ponor do vlastného vnútra. 

Počas retreatu vás čaká pestrý program, pravidelná prax jogy v štýle vinyasa flow a hatha jogy v kombinácii s dychovými technikami, mini workshopy k vybraným pozíciám a journaling. Vy sami máte na výber, či sa budete chcieť zúčastňovať na spoločných aktivitách, prípadne voliteľných výletov (napr. do vinárskej dedinky, kamenných termálov alebo do San Gimignano...) alebo zostanete v nádhernom pokojnom prostredí našej vily a budete si užívať relax v priestoroch zeleného parku s rozkvitnutými záhradami či oddych vo vyhrievanom termalnom bazéne.

Doprajte si svoj zaslúžený čas, nájdete opätovné spojenie sami so sebou, nechajte sa viesť pokojným hlasom, užívejte si svoju pravidelnú prax s Petrou a objavte toto magické miesto v južnom Toskánsku, ktoré bude patriť iba nám.

Program

1. deň

príchod do vily (letecky alebo vlastnou dopravou),

- ubytovanie sa 

- "welcome circle" - zoznámenie sa, journaling, úvodné slovo o lekciách a joge

2. deň - 6. deň

- ranná a večerná joga

- možné fakultatívne výlety podľa ponuky

- individuálny program a relax

7. deň

- ranná a večerná joga

- možné fakultatívne výlety podľa ponuky

- individuálny program a relax

- "goodbye circle" - zhodnotenie pobytu a rozlúčka

8. deň

- návrat na Slovensko

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých. Pre začiatočníkov i pokročilých. V menšej skupine je možnosť individuálneho prístupu.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí na základnom lôžku v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe (prípadne trojlôžkovej)

- polpenzia (raňajky formou bufetu a servírované večere)

- 2x denne cvičenie jogy podľa programu (v príletový a odletový deň joga nie, rovnako ako v deň celodenného výletu)

- výlet k moru s cvičením jogy

- fľaša balenej  vody na prvý deň pobytu

- český sprievodca na mieste

Rozpis platieb:

50% pri potvrdení rezervácie a podpise zmluvy o zájazde

doplatok 30 dní pred odchodom

Minimálna kapacita: 12 účastníkov

Informácie o inštruktoroch

Petra Kozejová

Petra je uznávanou lektorkou jogy so zameraním predovšetkým na Vinyasa Flow Yogu v kombinácii s Hatha Yogou. Počas lekcií prepája jednotlivé jogové pozície s dychom a vytvára tak výnimočné jogové sekvencie, ktoré obohatia Vašu jogovú prax o nové prechody, pozície aj znalosti.

Heslom Petry je balans, a tak sa na jej lekciách môžete tešiť na bohatú prax zameranú ako na silové, tak i flexibilné pozície, dychové techniky, ale aj vedenú relaxáciu, ktorá je pri každej lekcii čerešničkou na torte a vďaka, ktorej si uvoľníte nielen telo, ale aj myseľ. 

Petra na svojich lekciách rada praktizujúcim pomáha objavovať a prehlbovať rozsach ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života. Ako inštruktorka je tiež známa svojím individuálnym prístupom ku každému, či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť Petriných lekcií uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve na to, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Vďaka svojej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojích ciest v rôznych kútoch sveta, kde zároveň aj viedla lekcie jogy. Patrí medzi ne napr. Srí Lanka, kde získala po úspešnom absolvovaní svetovo uznávaný certifikát učiteľa jogy, Bali, Thajsko alebo Vietnam. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojích lekciách jogy.

Petra sa rozhodla šíriť jogu aj online, kde spolu s ňou pravidelne praktikuje jogu vyšše 200 ľudí. Spoločne s ňou tak môžete praktizovať jogu pravidelne online, kde má lekcie v CZ aj EN jazyku, k dispozícii 24/7, alebo na jej IG účte.

S Petrou spolupracujeme už tretím rokom a jej pobyty sa stávajů čoraz obľúbenejšie! Prečítajte si Spätná väzbu na jej pobyty a uistite sa, že nebudete ľutovať!

Lucia V. (víkendový pobyt v hoteli Kontakt, 2021)

Inštruktorka (Petra Kozejová) bola vynikajúca, ochotná, priateľská, naozaj človek na správnom mieste.

Daniela K. (pobyt na Srí Lanke, 2022)

Pobyt bol perfektný , servis nemal chybu , aj ubytovanie polo prekrásne . Inštruktorka je topka. Kvôli nej som aj na tento pobyt išla

Lenka S. (víkendový pobyt v Chateau Béla, apríl 2022)

Všetko bolo na pobyte perfektné, slečna Peta je jedno úžasné slnko, veťmi sme si pobyt užili.

 

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava (Rôzne možnosti dopravy podľa vlastnej preferencie. Možnosť leteckej dopravy do Pisa - cena letenky cca 67 Eur s odletom z Viedne spoločnosťou Ryanair. Možnosť vlastnej dopravy autom. Možnosť prepravy mikrobusom v prípade skupiny min 5 účastníkov.)

- obedy (od 10 Eur/obed)

- transfer letisko-vila-letisko v prípade príchodu letecky (Od 55 Eur podľa veľkosti skupiny.)

- fakultatívne výlety

- cestovné poistenie a poistenie storna zo zdravotných dôvodov

Možné fakultatívne výlety:

- výlet na koziu farmu s ľahkým obedom na báze produktov a syrov z vlastnej produkcie ( 18 Eur)

- 4 hodinová túra na e-bicykloch po okolí (45 Eur)

- výlety do okolitých mestečiek

- návšteva prírodných termálnych kúpeľov (35 Eur, možnosť doobjednať extra holistické procedúry, masáže...)

- výlet do rodinného vinárskeho podniku cca 20 km  s degustáciou 4 druhov vín, prehliadka vinárstva, technický výklad, degustácia, cca 2 hodiny (25 Eur)

- výlety do miest: Voterra, San Gimignano, Lucca, Pisa, Elba 

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 25 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 dní a viac pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 50 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 45 - 29 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 75 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 28 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 90 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 6 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 5 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • turistika
 • cvičenie jogy
V okolí
 • Pisa
 • San Gimignano
 • Elba
 • Lucca
Služby
 • priestory na cvičenie jogy
 • bazény (so slanou vodou, termálny)
 • wifi
 • delegát na mieste
 • transfer

Lokalita