Zobraziť fotky
Cena pobytu 319.00

Víkendový joga pobyt v Tatrách

Odporúčané
Tatranská Lomnica, Slovensko
Joga a ajurvéda
2 noci

Popis pobytu

Nájdite si víkend pre seba a poďte si s nami užiť pohodu a luxus do hotela, ktorý svoju prepychovú históriu píše už od roku 1905. Hotel postavený v nádhernom secesnom štýle vás prenesie do rozprávkových čias Tatier.  Pozývame vás na príjemné tri jogové dni do hotela Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici. Budete mať Tatry ako na dlani.

Oddýchnete si od svojich každodenných povinností. Počas víkendu s Petrou Kozejovou vás čakajú nielen dni plné jogy (jogových pozícií, dychových technik aj meditácie), ale tiež víkend plný odpočinku a relaxácie. Cieľom pobytu je spojiť príjemné s užitočným. A teda dopriať si relax v exkluzívnom prostredí s maximálne kvalitnými službami a urobiť niečo aj pre svoje telo či dušu. Aj vďaka luxusnému spa a príjemným prechádzkám po okolí, alebo relaxu v unikátnom vonkajšom vyhrievanom bazéne s výhľadom na Vysoké Tatry vás čaká víkend, na ktorom uvoľníte svoju myseľ, oddýchnite si, ale aj rozprúdite energiu a odkryjete svoju skrytú silu. 

Počas víkendu sa môžete tešiť na 4 lekcie jogy a 90 min workshop zameraný na balans na rukách, na ktorom sa spolu s Petrou povenujete vybraným jogovým pozíciam, a vďaka ktorým svoju prax posuniete o level vyššie.

Po príjemnom cvičení a prechádzkach v tatranskej prírode si doprajte relax, masáže a ošetrenia s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov v jedinečnom hotelovom wellness. Jeho exteriérová časť  je výnimočná jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách. Hlavnou inšpiráciou filozofie miestneho Spa sa stalo tradičné miestne kúpeľníctvo spolu s liečivými účinkami tatranskej prírody. Koncept založený na zdravotných benefitoch typických ihličnanov ako borovica či kosodrevina, liečivých horských byliniek, sladučkých lesných plodov, mede, ale aj podzemných darov, akými sú soľ či drahé kamene je tým, čím sa toto Spa odlišuje od iných.

V Grandhoteli Praha okrem znovunadobudnutej rovnováhy doprajete aj svojim chuťovým pohárikom. Naservírujeme vám lahodné špeciality pripravené z produktov od slovenských farmárov, dochutené tatranským korením a vlastnými bylinkami. Zabudnete na všednosť každodenného života.

A naviac sa zaradíte k slávnym osobám, ktoré už v hoteli nocovali pred vami. :-) V Grandhoteli Praha bol ubytovaný
prezident Masaryk, Eduard Beneš, hudobný skladateľ Béla Bártok, či spisovateľ Karol Čapek, ktorý vo svojich listoch Oľge Scheinpflugovej opísal atmosféru hotela – „Je to tu luxusné…“. Neopomenuteľným hosťom z oblasti športu bola Sonja Henie, prvá olympijská víťazka v krasokorčuľovaní, ktorá bývala v hoteli v roku 1936. V prvý júlový víkend 2012 hotel navštívila hviezda svetového formátu Jean Claude Van Damme. Tak čo, ešte váhate? :-)

Na pobyt je možné využiť aj príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa (rekreačný poukaz).

Program

Piatok

od 15.00: príchod

16.45 - 18.15: privítanie a prvá lekcia jogy Stability flow - lekcia zameraná na koncentráciu a rovnováhu

19.00 - 20.00: večera

20.00: spoločné posedenie prípadne wellness

 

Sobota

7.30 - 8.30: ranná joga: Slow flow vinyasa a pranayama - 15 min venovaných dychovým technikám, 35 min asánová prax, 10 min vedená meditácia

9.00 - 10.00: raňajky

10.30 - 12.00: 90 min workshop balans na rukách - workshop zameraný na vybrané balančné pozície na rukách

12.00 - 13.00: obed

13.00 - 17.00: voľno, relax, wellness

17.00 - 18.00: Happy Hips flow - lekcia zameraná na uvoľnenie bedier a s nimi súvisiace vybrané jogové pozície 

18.30 - 20.30: večera

20.00: voľný program, posedenie prípadne wellness

 

Nedeľa

7.30 - 8.30: ranná joga: Slow flow vinyasa a pranayama - 15 min venovaných dychovým technikám, 35 min asánová prax, 10 min vedená meditácia

8.45 - 9.30: raňajky

10.00: ukončenie pobytu

 

Minimálny počet účastníkov: 12

Usporiadateľ si vyhradzuje právu na zmenu inštruktora, ak sa ten nemôže z vážnych (najmä zdravotných) dôvodov na pobyte zúčastniť.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - mužov i ženy, začiatočníkov i pokročilých. Venovať sa budeme všetkým.

Odporúčané pre tých, ktorí chcú svoju jogovú prax posunúť na ďalšiu úroveň. Prípadne skúsiť niečo nové.

 

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe

- papuče a župan v izbe

- raňajky formou bufetu

- 2x servírovaná 3chodová večera

- 5 x cvičenie jogy podľa programu

- priestory na cvičenie

- 3-hodinový vstup do wellness a fitness centra 1 –krát za pobytový deň (infra a bio sauna, ochladzovací bazén, 2x vírivá vaňa, vonkajšia sauna...)

- wifi

- miestny poplatok

- parkovanie

Informácie o inštruktoroch

Petra Kozejová

Petra je aktívnou lektorkou jogy so zameraním predovšetkým na Vinyasa Flow Yogu, počas ktorej prepája jednotlivé jogové pozície s dychom a vytvára tak výnimočné jogové sekvencie, ktoré obohatí Vašu jógovú prax.

Na jej lekciách sa môžete tešiť na bohatú prax zameranú jak na silové, tak flexibilné pozície, dychové techniky, ale aj vedenú relaxáciu, ktorá je u každej lekcie čerešničkou na torte a vďaka, ktorej si uvoľníte nielen telo, ale aj myseľ. Petra na svojich lekciách rada praktizujúcim pomáha objavovať a prehlbovať rozsach ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko alebo Vietnam. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Petra sa rozhodla šíriť jogu i online. Spoločne s ňou tak môžete praktizovať jogu pravidelne online na https://www.patreon.com/petrakozejova, kde má lekcie, k dispozícii 24/7, alebo na jej IG účte.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- príplatok za jednolôžko (90 Eur)

- obed v sobotu (individuálne)

- masáže (podľa cenníka hotela)

- požičanie bicykla

- všetko, čo nie je špecifikované v ,,cena zaŕňa"

Storno podmienky

Vlastné

40 dní a viac pred nástupom - bezplatné storno

39 - 30 dní pred nástupom - 10% z ceny pobytu

29 - 20 dní pred pobytom - 30% z ceny pobytu

19 - 10 dní pred pobytom - 70% z ceny pobytu

9 - 0 dní pred pobytom - 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
V okolí
 • Hrebienok
 • Múzeum TANAP
 • Skalnaté pleso
 • Bilíkova chata
Služby
 • wifi
 • reštaurácia
 • wellness
 • vonkajší bazén
 • požičiavanie bicyklov
 • knižnica a požičovňa spoločenských hier

Lokalita