Zobraziť fotky
Cena pobytu 799.00

Vianoce a Silvester v Egypte

Zľava
Makadi Bay, Egypt
Slnko a more
7 nocí

Popis pobytu

ZVÝHODNENÁ UVÁDZACIA CENA JE PLATNÁ LEN PRI OBJEDNÁVKE A ÚHRADE ZÁLOHY DO 31. 10. 2021

Ak patríte k tým, ktorí radi vyhľadávajú počas zimy slnko a pohodu, je táto ponuka určená práve vám. Strávte vianočné sviatky v slnkom zaliatom Egypte. Nádherné koralové útesy a azúrové vody vytvárajú úžasný zážitok z potápania, ale aj z bežného leňošenia na pláži. Dovolenka pri Červenom mori vám ponúka množstvo aktivít a zábavy, ktorú si môžete užiť.

Hotel Jaz Makadina v Makadi z obľúbeného reťazca Jaz patrí medzi absolútnu špičku a väčšina klientov sa sem rada vracia. Nachádza sa v oblasti Makadi Bay, vo vzdialenosti približne 35 km južne od Hurghady a 28 km od letiska.

POLOHA:  Hotel sa rozprezstiera v záhrade, ktorá je upravená ako park. Umelecky zastrihnuté kríky a stromky , lavičky a umelá riečka pretekajúca parkom vytvárajú veľmi príjemné prostredie. Krásna, široká a piesočnatá pláž leží priamo pri hoteli, v blízkosti sa nachádzajú koraly. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza novootvorený aquapark.

VYBAVENIE: Hotel je veľmi pohodlný a ponúka od športov až po večernú zábavu všetko, čo klient potrebuje na svojej  dovolenke. Jaz Makadina je súčasťou väčšieho celku -  Madinet Makadi. Celá oáza je vystavaná ako malé mestečko. Má svoju vnútornú promenádu s obchodmi, reštauráciami. Hosťom je k dispozícii, lobby bar, zmenáreň, snack bar pri bazéne, bar na pláži, hlavná reštaurácia, a' la carte reštaurácia s egyptskou, talianskou, orientálnou kuchyňou a grilovanými špecialitami, diskotéka, čistiareň, kaderníctvo, obchody so suvenírmi a obchodná pasáž. Súčasťou vybavenia je vonkajší bazén a samostatný bazén pre deti.

UBYTOVANIE: V dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC, fén na vlasy). Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, televízorom so satelitným príjmom a chladničkou. K izbe patrí balkón alebo terasa.

STRAVA: All inclusive - veľký výber teplých jedál, studených predkrmov, šalátov, dezertov a ovocia. Program zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v neobmedzenom množstve (10:00-24:00), súčasťou je konzumácia v bare alebo pri bazéne, poobedňajší snack, zmrzlina, káva a čaj.

SLUŽBY: Nájdete tu tenisové kurty, stolný tenis, biliard, volejbal, vodné pólo, šípky, squash, fitness centrum, sauna, masáže, jacuzzi, wellness centrum, vodné športy na pláži, potápačské centrum, animačné programy. Deťom sa ponúka miniklub (od 3 do 12 rokov) a detské ihrisko. Za poplatok hotel poskytuje možnosť stráženia detí. Ležadlá, slnečníky a osušky je možné využívať pri bazéne aj na pláži bezplatne.

PLÁŽ: Piesočnatá pláž s výskytom koralov sa nachádza priamo pri hoteli. 

Naša ponuka je na 7 nocí bez letenky. Letenku si klient zabezpečuje sám. Je možné letieť z Bratislavy, Budapešti, Viedne, Katovíc, Prahy. S výberom či kúpou letenky vám radi pomôžeme. Ponuku je možné variovať rôznymi spôsobmi. To znamená, že je možné zvoliť si ľubovoľný počet dní a pobyt si tak predĺžiť pokojne i na dva týždne. Počet dní bude treba prispôsobiť aj letovému poriadku na základe odletového miesta, ktoré si vyberiete. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte.


Program

Program si volí každý sám podľa svojich záujmov.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - pre rodiny i milovníkov potápania.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe superior

-  stravovanie formou all inclusive

- aquapark

- transfer z a na letisko

- delegát v mieste pobytu

- silvestrovská gala večera a program (v prípade, že váš pobyt nebude zahŕňať silvestrovskú noc, bude cena pobytu znížená o túto čiastku)

- deti za špeciálnu cenu (podľa počtu a veku detí) - pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte

PLATOBNÉ PODMIENKY. 50% z ceny pobytu sa uhrádza pri potvrdení rezervácie, zvyšok do 30 dní pred príchodom na pobyt

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- individuálna doprava - letenka (s výberom letenky vám radi pomôžeme)

- komplexné cestovné poistenie

- fakultatívne výlety podľa ponuky na mieste

Storno podmienky

Podľa hotela:

6 dní pred príletom storno poplatek v hodnote  1 dňa ubytovania

5 dní pred príletom storno poplatek v hodnote  2 dní ubytovania

4 dni pred príletom storno poplatek v hodnote  3 dní ubytovania

3 dní pred príletom storno poplatok v hodnote  4 dní ubytovania

2 (48 hod) dni pred príletom storno poplatok v hodnote  5 dní ubytovania

1 deň (24 hod) pred príletom storno poplatok v hodnote  100% ceny

 

 

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • vodné športy
 • spoznávanie Egypta
V okolí
 • Hurgada
 • El Dahar
 • mešita El Mina
 • ostrov Giftun
Služby
 • reštaurácia
 • fitness centrum
 • wifi
 • bazén
 • stráženie detí
 • aquapark

Lokalita