Zobraziť fotky
Cena pobytu 457.00

Ski & Joga pobyt v Alpách

Kaprun, Rakúsko
Joga a ajurvéda
4 noci

Popis pobytu

ČO VÁS ČAKÁ? 

 • jedinečná kombinácia lyžovania  v oblasti Zell am See – Kaprun a jogy so Zuzanou Šimečkovou 
 • možnosť návštevy vyhlásených termálnych kúpeľov Tauern Spa v Kaprune
 • ubytovanie na 5 dní/ 4 noci v trojhviezdičkovomm rodinnom hoteli v Niedernsille
 • polopenzia
 • český servis v hoteli
 • poistenie CK proti úpadku

Doprava: vlastným autom (možno sa dohodnúť s ďalšími klientkami na spoločnej ceste autom do Rakúska)

POPIS UBYTOVANIA

Gathof leží v oblasti Kaprunu – Zell am See, v centre mestečka Niedernsill. Lyžovanie – Kaprun – Zell am See (140 km zjazdoviek)  alebo Kitzbuhel (200 km zjazdoviek). Skibus jazdí do Kaprunu i Zell am See. Ski-vlak do Zell am See a Hollersbachu (Kitzbuhelské Alpy). Zastávka skibusu a skivlaku 100m od hotela. Ubytovanie v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

VYBAVENIE IZIEB

Izby sú štandardne zariadené, vybavené sprchou, WC, káblovou TV s českými programami, rádiom, izbovým trezorom. Hotel ponúka komplexné služby s príjemným českým servisom, plzenské pivo, českú TV, WIFI, vláčik k zjazdovkám v Zell am See a Mittersillu (lanovka ku Kitzbuhelu) je pre lyžiarov ZDARMA, teplovzdušné sušiaky lyžiarských topánok, reštaurácia, jedáleň, detský kútikk a herňa.

STRAVOVANIE

V cene pobytu je POLOPENZIA. Raňajky formou bufetu, 3 chodová večera. 

Program

Po každom dni strávenom na lyžiach, snowboarde alebo precházkach v rakúskych Alpách si spoločne užijeme 90 minút lekcie yin alebo hatha jogy, aby sme dopriali svojmu telu i mysli regeneráciu a ponaťahovanie. Lekcia bude vždy pred večerou a konkrétny čas si upresníme na mieste podľa aktuálnej situácie.

Ak ste jogu zatiaľ nemali možnosť praktizovať alebo jste tzv. “začiatočník”, nie je sa čoho báť. Lekcie vedieme podle aktuálního naladění skupiny a jsou vhodné pro jógové nováčky i pravidelné praktikanty. Všechny pozice lze upravit a modifikovat tak, aby je zvládli všichni s respektem ke svému tělu. Během pobytu budeme mít lekce v příjemném pomalejším tempu, které umožní tělu regenerovat po lyžařských výkonech na svahu. 

Časy lekcí

22. 3. – středa – příjezd, přivítání, společná večeře

23. 3.  – čtvrtek – večerní lekce 90 min

24. 3. – pátek – večerní lekce 90 min

25. 3. – sobota – večerní lekce 90 min

26. 3. – neděle – odjezd

Obtiažnosť

Predĺžený víkend (streda – nedaľa) v Rakúských Alpách je vhodný pre všetkých milovníkov cvičenia i lyžovania na dlhých zasnežených zjazdovkách Álp. Pobyt je vhodný pre ženy i mužov všetkých vekových kategórií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

V cene je zahrnuté

- 4 noci ubytovanie v plneobsadenej dvojlôžkovej izbe

- polpenzia

- joga lekcie

- český servis v hoteli

- poistenie CK proti úpadku

Pre závaznú rezerváciu sa hradí záloha 210 Eur / osoba.

Doplatek do 2 měsíců před odjezdem (do 22.1.)

Doprava: vlastní (možno se domluvit s dalšími klientkami na společnou jízdu autem do Rakouska).

Skipasy Zell am See – Kaprun (nákup na místě). 

Min počet účastníků: 9 osob + lektor.

Informácie o inštruktoroch

Zuzana Šimečková

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, jin jógy a hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti zdraví a osobního rozvoje a také uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje, vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

-  od Union A30 Pandemic za 14,50 Eur / os. / pobyt.

- Skipasy Zell am See

Storno podmienky

Vlastné podľa CK.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • lyžovanie
 • turistika
 • relax
 • joga cvičenie
V okolí
 • Zell am See
 • Kaprun
Služby
 • ubytovanie
 • stravovanie

Lokalita