Zobraziť fotky
Cena pobytu 6198.00

Rezort na Seychelách

Mahé, Seychely
Luxusné pobyty
9 nocí

Popis pobytu

Panenská príroda, nádherné pláže a chutná kreolská kuchyňa (jej základom sú čerstvé ryby, najmä tuniak, sépia či makrela, morské plody a rôzne druhy korenia)  - to všetko vás čaká na tomto jedinečnom pobyte.

Luxusný rezort Banyan Tree Resort s 36 izbami v samostatných vilách postavených vo viktoriánskom štýle s privátnymi bazénmi sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova pri nádhernej piesčitej pláži. Leží na najväčšom Seychelskom ostrove Mahé. Vplyv odlivu je v západnej časti tohto ostrova, kde sa rezort nachádza, minimálny.

Vybavenie: 2 reštaurácie (možnosť servírovanie jedál priamo do Vašej vily), bar, bazén, kúpele, kadernícke služby a salón krásy.

Pláž: piesočnatá cca 800 m dlhá pláž  priamo pri hoteli, odborníkmi hodnotená ako jedna z desiatich najkrajších pláží sveta.

Zábava a šport: fitness centrum, centrum vodných športov (šnorchlovanie, kajaky), joga, tenisový kurt.

Stravovanie: raňajky bufetovým spôsobom, možnosť polpenzie. V rezorte sú 3 reštaurácie: Au Jardin d´Espices (medzinárodná kuchyňa), Lamar (kreolská), Saffron (thajská) a La Varangue Bar (drinky a koktejly). K dispozícii je aj Pool Bar (pri bazéne), možnosť večerať vo vlastnej vile, a tiež degustačné večere. 

Vybavenie izieb: vila základnej kategórie – plocha 97 m2, poloha vyššie vo svahu s výhľadom na more, kúpeľňa s WC, (vaňa zapustená a deluxe sprcha), spálňa s posteľou king size, klimatizácia, TV, telefón, minibar, trezor, kávovar, fén, separátna veranda s jedálenským stolom, bazén 6 x 2,6 m s ležadlami.

Poznámka: Aktuálne je hotel zatvorený z dôvodu úplnej rekonštrukcie, predpokladaný termín otvorenia je rok 2022.

Ak chcete utiecť pred svetom, luxusné Seychely sú ideálna voľba. Zažijete tu romantiku na gýčových bielych plážach pod kokosovými palmami. Príroda je tu veľmi krásna a jedinečná a pre milovníkov turistiky je tu aj množstvo dobre označených turistických trás. Jedným z hlavných lákadiel sú však biele pieskové pláže so žulovými balvanmi obklopené exotickými palmami.  

Pre milovníkov potápania sú tu tiež priaznivé podmienky. V hĺbke 8-30 metrov môžete sledovať stovky druhov morských živočíchov, prekrásne sfarbené koraly aj vraky dávno potopených lodí. 

Program

1. deň

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

2. deň

Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

3. - 8. deň

Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

9. deň

Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10. deň

Prílet do Viedne.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých - špeciálne pre tých, čo túžia po romantickej a luxusnej dovolenke v exotike.

V cene je zahrnuté

 • leteckú dopravu Viedeň – Mahé – Viedeň s prestupmi
 • letiskové taxy
 • transfery letisko – hotel – letisko 
 • 7 x ubytovanie s daným stravovaním 
 • asistenciu miestnej CK

Cena je kalkulovana s cenou letenky v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Storno podmienky

60 a viac dní 25% z ceny objednaných služieb a poistné
59 - 30 dní 35% z ceny objednaných služieb a poistné
29 - 21 dní 50% z ceny objednaných služieb a poistné
20 - 15 dní 70% z ceny objednaných služieb a poistné
14 - 8 dni 80% z ceny objednaných služieb a poistné
7 dní a menej 100% z ceny objednaných služieb a poistné

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • šnorchlovanie
 • potápanie
 • relax
 • tenis
V okolí
 • Victoria
 • Národná botanická záhrada
Služby
 • reštaurácie
 • kúpele
 • fitness centrum
 • kadernícke služby

Lokalita