Zobraziť fotky
Cena pobytu 1538.00

Pobyt pri mori v Keni

Diani beach, Keňa
Slnko a more
8 nocí

Popis pobytu

Keňa je obľúbenou celoročnou destináciou, kúpať sa tu dá neustále. Najteplejšími mesiace v Keni sú január, február a marec. Keňa to je zelené srdce Afriky a tiež belostné pláže pri oceáne.

Popis:
zrekonštruovaný, kvalitný, príjemný hotel, so 158 izbami, vhodný pre veľmi náročných klientov, sa nachádza priamo pri pláži, cca 1 hod jazdy od letiska v Mombase v stredisku Diani. Je obklopený krásnym prostredím a nádhernou tropickou záhradou. Hotel ponúka ubytovanie rôznych kategórií, od izieb v hlavných budovách umiestnených v záhrade až po privátne vily ležiace na koralových útesoch nad oceánom.

Vybavenie:
4 reštaurácie a 4 bary, konferenčná miestnosť, obchod, bazén so zabudovaným detským bazénom, za poplatok: kúpeľné centrum s ďalším bazénom, kozmetické a kadernícke služby, internet, práčovňa, lekár na telefón, turistické centrum s ponukou výletov, stráženie detí.

Vybavenie izieb:

Standard, Garden View Superior a Seafacing Superior (v poschodových pavilónoch v záhrade)
kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, telefón, elektronický trezor, sušič vlasov, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón. 
Maximálne 3 osoby na izbe.

Izby Standard Garden sú umiestnené na poschodí. Za príplatok možné izby typu Superior, ktoré sú umiestnené na prízemí, majú väčšiu rozlohu, župany, výhľad na more (môže byť zatienený vegetáciou v záhrade), na terase slnečník a ležadlá.

Chui Class Cottage (samostatné bungalovy na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC a bidetom, klimatizácia, SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor za poplatok, sušič vlasov, župany, minibar (za poplatok), príslušenstvo k príprave kávy a čaju, súkromná záhrada s ležadlami a slnečníkom, výhľad na more. 
Maximálne 2 osoby na izbe, pre rodiny možné zaistiť prepojené bungalovy.

Suite (prízemné budovy na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC, 2 umývadlami, jacuzzi a 2 sprchami, sušič vlasov, župany, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, minibar (za poplatok ), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, room service 24 hod. Izby Suite majú ďalej súkromnú záhradu či patio so slnečníkmi a ležadlami a majú výhľad na Indický oceán. Suity majú veľké spálne a oddelené priestory slúžiace, ako obývačka. Vybavenie je z ratanu. Izby Suite s oddelenými posteľami (nie s manželskou posteľou) majú novo vo vybavení tiež SAT-TV s plochou obrazovkou a DVD v kúpeľni. Izby Suites tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie). Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe, pre 4 osoby možno zaistiť dvojspálňovú Suite. 

Private Villa (súkromné vily na útese nad oceánom)
kúpeľňa s WC a bidetom, 2 umývadlami, jacuzzi pre 2 osoby,2 vnútorné a 2 vonkajšie sprchy, fén, župany, ďalšie oddelené WC, klimatizácia, plochá SAT-TV, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, telefón, elektronický trezor, bar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, kuchynka s kompletným vybavením, room service 24 hod. Izby Private Villa sú v rezorte iba 3 a nachádzajú sa na koralovej skale nad plážou s úžasným výhľadom na Indický oceán. Každá izba Private Villa má veľkú terasu s ležadlami a tiež s vonkajším stolom umiestneným pod strieškou, kde sa dá privátne stravovať v prípade, že si to klienti želajú. Izby Private Villa tiež zahŕňajú stravovanie "Gourmet Package" (popis pozri stravovanie). 
Maximálne 2 dospelí a 1 dieťa na izbe.

Stravovanie:
polpenzia - strava formou bufetu (večere bufet v kombinácii so servírovaným menu, hotel organizuje tematické večere), za príplatok plná penzia. Balíček Gourmet Pack: možnosť čerpania večerí v A la cartereštaurácii Grillroom namiesto bufetových večerí v hlavnej hotelovej reštaurácii. Výber menu v reštaurácii Grillroom je následne bez akýchkoľvek obmedzení, balíček ale nezahŕňa nápoje.

Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri hoteli s výskytom koralových útesov. Odporúčame obuv do vody.

Zábava a šport: zadarmo:
fitness centrum, gymnastika, 2 osvetlené tenisové kurty, animačné programy, volejbal, vodné pólo, stolný tenis, ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži; za poplatok: potápačské centrum (lekcie potápania v bazéne zadarmo), centrum vodných športov (katamarány, plachtenie, biliard, škola windsurfingu, šnorchlovanie, rybárčenie, surfovanie, požičovňa lodí s preskleným dnom), 18 jamkové golfové ihrisko Leisure lodge sa nachádza 500 m od hotela.   

Program

Program je individuálny.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom
transfer letisko – hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive.
asistenciu partnerskej CK

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- komplexné cestovné poistenie

- COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd. Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v  zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu. V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie  stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a  poplatok „COVID garancia”.

- príplatky za noci navyše, ak si chcete pobyt predĺžiť

- vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese )

- fakultatívne výlety a safari

Storno podmienky

60 a viac dní 25% z ceny objednaných služieb a poistné
59 - 30 dní 35% z ceny objednaných služieb a poistné
29 - 21 dní 50% z ceny objednaných služieb a poistné
20 - 15 dní 70% z ceny objednaných služieb a poistné
14 - 8 dni 80% z ceny objednaných služieb a poistné
7 dní a menej 100% z ceny objednaných služieb a poistné

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • vodné športy
  • potápanie
  • golf
V okolí
  • národné parky
  • Kilimandžáro
  • Mombasa
Služby
  • transfer
  • reštaurácie
  • bazén

Lokalita