Zobraziť fotky
Cena pobytu 293.00

Joga víkend v kaštieli s Petrou

Odporúčané
Belá, SR
Joga a ajurvéda
2 noci

Popis pobytu

Doprajte si pauzu od svojich každodenných povinností a užijte si víkend nabitý pozitívnou energiou a relaxáciou. Už štvrýkrát sa s Petrou vyberieme na pokojné a očarujúce miesto.

Počas víkendu sa môžete tešiť na vyhľadávaný a obľubený štýl vinyasa flow jogy, počas ktorého dochádza k prepojeniu jednotlivých asán s dychom a vytváraní zaujimavých sekvencií, ktoré v tele rozprúdia príjemné teplo a energiu. Súčasťou víkendu je aj 90 min kurz, v rámci ktorého vám Petra predstaví zaujímavé pozície a prechody a pokúsi sa tak obohatiť vašu doterajšiu jogovú prax, na záver vás prevedie príjemnou relaxáciu, vďaka ktorej sa budete mať možnosť uvoľniť a ponoriť do samých seba.

V prípade dobrého počasia budete cvičiť v prekrásnom areáli zámockého parku priamo pod korunami stromov, čo umocní pocit relaxácie. 

Celý víkend sa uskutoční v Hoteli Château Béla - najromantickejšom historickom hoteli Európy 2018. Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia. Priestory hotela, jeho izby a apartmány sú pozoruhodné vďaka prvotriednemu, luxusnému štýlu. Voľný čas môžete stráviť rôznymi spôsobmi. Prežiť dobrodružný deň jazdou na  koňoch naprieč očarujúcimi vinicami kaštieľa, užiť si rybačku na jazerách kaštieľa alebo si zahrať tenis. Po vyčerpávajúcom dni alebo hoci aj po celodennom oddychu, máte možnosť vychutnať si kúpele a ožiť spôsobom, aký Vám vyhovuje: sauna, fitnes, masáže alebo relax vo vonkajšom bazéne s oslnivým výhľadom.

A na svoje si prídu aj vaše chuťové poháriky. V  exkluzívnej reštaurácii Baldacci ponúkajú hosťom vlastné, regionálne a čerstvé produkty, divinu, zeleninu a bylinky z vlastnej záhrady a skvelé vína z vlastných viníc, ktoré sú na Slovensku uznávané ako najlepšie ročníky a druhy. Vybrať si môžete aj ochutnávku vína.

Program

Piatok

od 14.00: príchod

16.45 - 18.30: privítanie účastníkov a večerná prax: pranayama, asány, vedená meditácia

19.00 - 20.00: večera

20.00 - 20.30: prehliadka kaštieľa

20. 30: spoločné posedenie, prípadne večerné spa

 

Sobota

7.30 - 9.00: Dynamická ranná prax: Pranayama a asány, vedená meditácia

9.00 - 10.00: raňajky

10.00 - 12.00: voľný program - možnosť návštevy okolitých viníc, relax, spa, masáže

12.00 - 13.00: obed (nie je v cene pobytu)

13.00 - 17.00: voľno, relax, wellness

17.00 - 18.30: večerná prax: Pranayama a asány, vedená meditácia 

19.00 - 20.00: večera

20.00: voľný program, posedenie prípadne večerné spa, ochutnávka vína

 

Nedeľa

7.30 - 9.00: Dynamická ranná prax: Pranayama a asány

9.00 - 9.45: raňajky

10.00: spoločné rozlúčenie a ukončenie pobytu 

 

Minimálny počet účastníkov: 13

Usporiadateľ si vyhradzuje právu na zmenu inštruktora, ak sa ten nemôže z vážnych (najmä zdravotných) dôvodov na pobyte zúčastniť.

 

 

Obtiažnosť

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. V menšej skupinke je zabezpečený individuálny prístup.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej Deluxe izbe

bohaté bufetové raňajky,

- 2x trojchodová  večera

- 4x lekcie jogy (90 min)

- využite fínskej sauny, parného kúpeľa, vonkajšieho bazéna, fitnes centra, hotelového kina,

- wifi,

- parkovanie

Informácie o inštruktoroch

Petra Ďurica

Petra je uznávanou lektorkou jogy so zameraním najmä na Vinyasa Flow Yogu v kombinácii s Hatha Yogou. Je známa tým, že praktizujúcim pomáhá objavovať a prehlbovať rozsah ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života. Ráda prepojuje jednotlivé jogové pozície s dychom a vytvára výnimočné jogové sekvencie, ktoré obohatia vašu jogovú prax o nové prechody, pozície i znalosti.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou.

Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko, Mexiko, Vietnam alebo Srí Lanka, kde okrem vedenia vlastného joga pobytu aj  úspešne absolvovala svoj ďalší učiteľský kurz.. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Petra sa rozhodla šíriť jogu i online. Spoločne s ňou tak môžete praktizovať jogu online a tiež ju nájdete na YT kanáli Joga s Češkou alebo na jej IG účte.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- miestna daň (1,10 Eur/osoba)

- obed

- fakultatívny program (napr. ochutnávku vína)

- masáže (od 29 Eur/30 min)

- piknik (k dispozícii piknikový kôš pre 2 osoby - od 29 Eur)

- príplatok za jednolôžkovú izbu (70 Eur)

Storno podmienky

Vlastné

Storno poplatok

30 – viac dní pred nástupom 0% z ceny pobytu

20 – 29 dní pred nástupom 50 %z ceny pobytu

10 – 19 dní pred nástupom 80% z ceny pobytu

0 - 9 dní pred nástupom 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • cvičenie jogy
 • wellness
 • relax
 • tenis
 • spoločenské hry
V okolí
 • Ostrihom
 • Štúrovo
Služby
 • masáže
 • reštaurácia
 • kino
 • vonkajší bazén
 • tenis
 • jazda na koni
 • wifi

Lokalita