Zobraziť fotky
Cena pobytu 329.00

Joga víkend v kaštieli s Petrou

Odporúčané
Belá, Slovensko
Joga a ajurvéda
2 noci

Popis pobytu

Doprajte si pauzu od svojich každodenných povinností a užijte si víkend nabitý pozitívnou energiou a relaxáciou. Už piatykrát sa s Petrou vyberieme na pokojné a očarujúce miesto.

Počas víkendu sa môžete tešiť na vyhľadávaný a obľubený štýl vinyasa flow jogy, počas ktorého dochádza k prepojeniu jednotlivých asán s dychom a vytváraní zaujimavých sekvencií, ktoré v tele rozprúdia príjemné teplo a energiu. Súčasťou víkendu je aj 90 min kurz, v rámci ktorého vám Petra predstaví zaujímavé pozície a prechody a pokúsi sa tak obohatiť vašu doterajšiu jogovú prax, na záver vás prevedie príjemnou relaxáciu, vďaka ktorej sa budete mať možnosť uvoľniť a ponoriť do samých seba.

V prípade dobrého počasia budete cvičiť v prekrásnom areáli zámockého parku priamo pod korunami stromov, čo umocní pocit relaxácie. 

Celý víkend sa uskutoční v Hoteli Château Béla - najromantickejšom historickom hoteli Európy 2023. Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia. Priestory hotela, jeho izby a apartmány sú pozoruhodné vďaka prvotriednemu, luxusnému štýlu. Voľný čas môžete stráviť rôznymi spôsobmi. Prežiť dobrodružný deň jazdou na  koňoch naprieč očarujúcimi vinicami kaštieľa, užiť si rybačku na jazerách kaštieľa alebo si zahrať tenis. Po vyčerpávajúcom dni alebo hoci aj po celodennom oddychu, máte možnosť vychutnať si kúpele a ožiť spôsobom, aký Vám vyhovuje: sauna, fitnes, masáže alebo relax vo vonkajšom bazéne s oslnivým výhľadom.

A na svoje si prídu aj vaše chuťové poháriky. V  exkluzívnej reštaurácii Baldacci ponúkajú hosťom vlastné, regionálne a čerstvé produkty, divinu, zeleninu a bylinky z vlastnej záhrady a skvelé vína z vlastných viníc, ktoré sú na Slovensku uznávané ako najlepšie ročníky a druhy. Vybrať si môžete aj ochutnávku vína.

Program

PIATOK

od 15.00: check in

16.45 - 17.00: úvodné stretnutie, inštrukcie (v yoga shale)

17.00 - 18.15: večerná joga

19.00- 20.00: večera

20. 30: voľný program

SOBOTA 

7.30 - 8. 45: ranná joga

9.00 - 10. 00: raňajky

10.00 - 17.00: voľný program, wellness, možnosť spoločného programu, výletu podľa dohody na mieste

17.00 - 18.15: večerná joga

19.00- 20.00: večera

20.00 - voľný program

NEDEĽA

7.30 - 8. 45: ranná  joga

9.00 - 10.00: raňajky

10.30: check out

Minimálny počet účastníkov: 13

Usporiadateľ si vyhradzuje právu na zmenu inštruktora, ak sa ten nemôže z vážnych (najmä zdravotných) dôvodov na pobyte zúčastniť.

 

 

Obtiažnosť

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. V menšej skupinke je zabezpečený individuálny prístup.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej Deluxe izbe obsadenej dvoma osobami

bohaté bufetové raňajky,

- 2x trojchodová  večera

- 4x lekcie jogy (90 min)

- Vstup do SPA s vírivkou, fínskou saunou a parným kúpeľom denne v čase 14:00-18:00, fitnes centra, hotelového kina,

- wifi,

- parkovanie

Informácie o inštruktoroch

Petra Ďurica

Petra je uznávanou lektorkou jogy a je známa tým, že praktizujúcim pomáha objavovať a prehlbovať rozsah ich schopností a znalostí v oblasti jógy a integrovat propojení těla, mysle a srdce do každodenního života. Sama tvrdí, že "pravidelnou praxí jógy začínáme více vnímat sami sebe, začneme si více všímat, jakým způsobem reagujeme v určitých situacích, ať na, nebo mimo naši podložku a postupně si k sobě budujeme sebedůvěru, kterou v nás rozvíjíme s každým rozložením podložky. Nejvíce ve chvílích, kdy se nám na podložku příliš nechce. Jóga pro ni není jen praxe na podložce, ale má velký přesah také mimo ni. Díky náročnějším pozicím zjistíme, kde jsou naše limity a učíme se akceptovat sami sebe takoví, jací jsme a pracovat na nás. Definice jógy je pro každého jiná, Petra ji osobně vnímá jako cestu sebepoznání a je moc ráda, že má tu možnost jako učitel jógy na této cestě pomáhat i ostatním."

Během lekce vás vyzve k tomu, abyste překonali samých sebe, naučili se něco nového a její lekce vás naplní vás energií a silou. Petra v průběhu lekce nabízí různé varianty pozic tak, aby lekce byly přístupné každé úrovni.

Díky Petry cestovatelské vášni svou jógovou praxi prohlubuje během svých cest v různých koutech svéta, mezi které patří např. Bali, Thajsko, Mexiko, Vietnam anebo Srí Lanka, kde mimo vedení vlastního jóga pobytu také úspěšně absolvovala svůj další učitelský kurz. Pravidelně také navštěvuje workshopy a semináře se zahraničnými lektory a své nabyté zkušenosti následně předává dále na svých lekcích jógy.

Petra sa rozhodla šířit jógu také online. Společně s ní tak můžete praktikovat jógu online na jejím Patreone www.patreon.com/petradurica anebo se nechat inspirovat na jejím IG účtu (@petra_durica).

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- miestna daň (2 Eur/osoba)

- obed

- fakultatívny program (napr. ochutnávku vína)

- masáže (od 30 Eur)

- piknik (k dispozícii piknikový kôš pre 2 osoby - od 29 Eur)

- príplatok za jednolôžkovú izbu (75 Eur)

Storno podmienky

Vlastné

Storno poplatok

30 – viac dní pred nástupom 0% z ceny pobytu

20 – 29 dní pred nástupom 50 %z ceny pobytu

10 – 19 dní pred nástupom 80% z ceny pobytu

0 - 9 dní pred nástupom 100% z ceny pobytu

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • cvičenie jogy
 • wellness
 • relax
 • tenis
 • spoločenské hry
V okolí
 • Ostrihom
 • Štúrovo
Služby
 • masáže
 • reštaurácia
 • kino
 • vonkajší bazén
 • tenis
 • jazda na koni
 • wifi

Lokalita