Zobraziť fotky
Cena pobytu 997.00

Joga pobyt v Dubrovníku

Zľava
Dubrovník, Chorvátsko
Joga a ajurvéda
6 nocí

Popis pobytu

Zľava 997 Eur z pôvodnej ceny 1049 Eur. Zľava je platná pri rezervácii a úhrade zálohy za pobyt do 1. 7. 2022. 

Dubrovník - hovorí sa, že je perlou Jadranu. A to určite nie len preto, sa tu natáčal slávny seriál Game of Thrones. Neopísateľné čaro majú staroveké uličky, ale aj ligotavé more a modrá obloha. V tomto meste sa romantika stáva skutočnosťou.

Poďte sa presvedčiť s nami. Zároveň si predĺžite leto. Uvoľníte myseľ, spevníte telo. O to posledné sa postará inštruktorka jogy Janette, ktorá bude pre vás viesť lekcie jogy.

Joga bude zameraná na odbúranie stresu a rozprúdenie lymfatického systému. Dobré prúdenie lymfy zabezpečuje dobré fungovanie imunitného systému, ale aj chudnutia, keďže lymfa odvádza z tela aj tuky. U väčšiny z nás je prúdenie lymfy nedostatočné vplyvom stresu, často nevhodnej stravy a nedostatku pohybu. A keďže stres bráni prúdeniu lymfy, zameráme sa aj na to ako odbúrať stres z nášho života. Náplňou lekcií bude bdelé vnímanie seba v ásanach, spojenie pozícií s dychom a taktiež relaxácia. Spojenie týchto troch elementov tvorí harmonický celok, ktorý umožňuje dokonalé sústredenie pozornosti na seba samého. Joga nám pomôže k tomu, aby sme sa cítili dobre, aby sme boli v harmónii sami so sebou a s okolitým svetom.

Čakajú vás slnečné dni na pláži, joga lekcie, degustácie kvalitných vín, spoznávanie histórie, romantické prechádzky a mnoho iného. V blízkosti Dubrovníka sa nachádza ostrov Pelješac, ktorý je známymi vinohradmi a kapitánskymi vilami. Aj na tento ostrov vás zoberieme.

Bývať budete v Grand Hoteli Park. Hotel sa môže pochváliť moderným dizajnom, príjemnou atmosférou a ideálnou polohou v centre Dubrovníka blízko pláže. Hotel tiež ponúka vlastné Wellness & Spa  centrum.

Benefitom po pobyte bude žiarivá pleť, upokojená myseľ, zvýšená schopnosť zvládať stres a pevnejšia postava. Spojte príjemné s užitočným a vychutnajte si slnečné lúče letoviska. :-)

Uzávierka prihlášok: 03. 07. 2022

Program

1. deň

- odlet do Dubrovníka z Viedne, transfer z letiska do hotela

- večera

- zoznámenie sa

2. a 3. deň

- raňajky v hoteli

- cvičenie jogy 2x denne (ráno a večer)

- voľný program počas dňa (relax na pláži, vo wellness, možnosť zorganizovania fakultatívnych výletov)

- večera v hoteli

4. deň

- raňajky v hoteli

 výlet Pelješac: 

Vzrušujúci deň plný zážitkov pre všetky vaše zmysly! Táto celodenná exkurzia, ktorá poteší gurmánov, vás zoznámi s miestnymi gastrotradíciami: výroba vína, výroba soli a chov ustríc. Dnes je našou prvou zastávkou Ston, malé opevnené mestečko, asi 54 km severozápadne od Dubrovníka, dobre známy svojimi stredovekými hradbami, ktoré obopínajú samotné mesto, produkciou ustríc a soľou, z ktorej sa po stáročia vyrába morská soľ.

Postaráme sa o vaše zmysly v zálive Mali Ston, kde vás zoberú na plavbu loďou a uvidíte tradičné ustricové farmy, vypočujete si o histórii chovu ustríc, a čo je najdôležitejšie, ochutnáte slávne ustrice a mušle z Mali Ston Bay. Keď ich ochutnáte, uvidíte, prečo sa konzumovali dokonca aj na cisárskom dvore vo Viedni!

Našou ďalšou zastávkou je soľná farma. Ston sa pýši jedným z najstarších a stále funkčných soľných diel, ktoré dnes navštívime. Kedysi vzácna komodita, Stonské soľné dielo bolo strategickým majetkom Dubrovníckej republiky a rozhodne prispelo k bohatstvu a prosperite republiky. Región Pelješac je domovom niektorých z najlepších a najviac oceňovaných vín Chorvátska, takže našou poslednou zastávkou tejto očarujúcej prehliadky bude návšteva dvoch vinárstiev, kde sa dozviete o histórii vinárstva a hlavne ochutnáte niektoré z najlepších chorvátskych vín.

- večera v hoteli

5. - 6. deň:

- raňajky v hoteli

- cvičenie jogy 2x denne (ráno a večer)

- voľný program počas dňa (relax na pláži, vo wellness, možnosť zorganizovania fakultatívnych výletov)

- večera v hoteli

7. deň:

- raňajky v hoteli

- transfer na letisko a odlet domov

Možnosť zabezpečenia fakultatívnych výletov.

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov: 11

Zavedenie a prevedenie lekcií jogy je zodpovedný lektor jogy.

Cestovná kancelária si vyhradzuje právo zmeniť osobu  lektora v prípadoch, keď sa z vážnych dôvodov (zdravotných) lektor nemôže na pobyte zúčastniť.

 

 

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých. Začiatočníkov aj pokročilých, mužov aj ženy. V malej skupinke je zaručený individuálny prístup.

Na fakultatívnych výletoch Vás bude sprevádzať anglicky hovoriaci sprievodca.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí na základnom lôžku v plneobsadenej dvojlôžkovej izbe

- polpenzia

- transfery letisko-hotel-letisko

- cvičenie jogy 2x denne (v deň príletu a odletu joga nie je)

- celodenný výlet v regióne Pelješac s degustáciami (minibus, vstupenka na Ston hradby, 90 min plavba, ustricová farma s welcome drinkom, ochutnávka 5 druhov mušlí a víno, návšteva 2 viníc s ochutnávkou vína, sprievodca)

Platobné podmienky:

50% pri potvrdení rezervácie.

Doplatok najneskôr mesiac pred pobytom.

Informácie o inštruktoroch

Janette Hrnko

certifikovaná učiteľka jogy E-RYT 200 a RYT 500 (Registered Yoga Teacher), Yoga Alliance, lektorovala viac ako 3.000 hodín jogy.

Vyštudovala zdravotnícku školu a roky sa venuje práci s ľudským telom. Absolvovala učiteľský kurz YIN jogy (100 hodín) u Sebastiana Pucelleho a Murielle Burellier v Prahe a následne aj 500 hodinový učiteľský tréning Hatha jogy, Vinyasa jogy, Restoratívnej jogy v Thajsku a tiež Indii. Je tiež lektorkou Power jogy (80 hodín). Absolvovala 7-mesačný kurz jogovej terapie a následne ďalšie dva stupne jogovej terapie na FTVŠ v Bratislave. Založila Viloma Yoga štúdio.


V súčasnej dobe študuje na filozofickej fakulte v Prahe jogovú filozofiu a etiku v spolupráci s Českou Akadémiou jogy.
Praktizuje rôzne štýly jogy – hlavne Yin, Hatha jogu, ale aj Osho meditácie a v ostatnej dobe sa zameriava na relaxačné techniky cez ktoré dokážeme hlbšie vnímať svoje telo, dych a myseľ a ponoriť sa do hlbokého pokoja.
Sama organizuje niekoľko krát do roka školenia YIN jogy, ktoré spája s jogovou masážou a partnerskou asistovanou jogou. Viac ako 17 rokov sa venuje rôznym druhom masáži, pri ktorých kladie dôraz na ich terapeutické a relaxačné účinky, aj preto využíva účinky tibetských misiek, koshi a rôznych iných nástrojov ako súčasť masáži, ale aj jogy.
Je vášnivou cestovateľkou, viedla Yoga pobyty v zahraničí:
Bali (2016)
Maldivy (2016 a 2019)
Srí Lanka (2017)
Zanzibar (2018)
Grécko (2018 a 2019)
Cyprus (2019)
Mallorka (2019)
A taktiež niekoľko Yoga pobytov na Slovensku: Tatranská Lomnica, Orava, Nízke Tatry..

Príplatky k pobytu

- letenka (od 214 Eur), odlet z Viedne

- miestne dane (2,70 Eur/osoba/deň)

- komplexné cestovné poistenie

- stravovanie, ktoré nie je zahrnuté v cene pobytu

- fakultatívne výlety podľa ponuky

-príplatok za jednolôžkovú izbu (390 Eur/pobyt) - ak cestujete sama a nechcete platiť príplatok za jednolôžko, ubytujeme vás v izbe spolu s inou klientkou

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • cvičenie jogy
 • turistika
 • degustácie
 • vodné športy
V okolí
 • Lokrum
 • Pelješac
Služby
 • wifi
 • Wellness & Spa
 • bazén
 • bar
 • fitness
 • recepcia

Lokalita