Zobraziť fotky
Cena pobytu 1269.00

Joga pobyt Maldivy

Thulusdhoo, Maldivy
Joga a ajurvéda
9 nocí

Popis pobytu

Prežite krásny čas na snehobielej pláži. Užite si jogovú dovolenku na Maldivách. Maldivy sa môžu pochváliť najkrajšími plážami na svete a sú tiež ideálne na vodné športy. Vyskúšať si tu môžete potápanie, windsurfing, kajakovanie, jazda na skútri či vodné lyžovanie...

Náš 8 dňový pobyt sa uskutoční na ostrove Tulusdhoo v hoteli Season Paradise.

Season Paradise je ocenený 4-hviezdičkový hotel so 48 izbami a 5 rôznymi typmi izieb, ktoré vyhovujú potrebám širokého spektra cestovateľov. Izby sú priestranné a majú ručne vyberané akcenty a minimalistický dizajn, ktorý nasáva prirodzenú atmosféru ostrova. Samotný hotel sa nachádza medzi palmami a plážou. Zaujímavosťou hotela je aj jeho bazén, ktorý sa nachádza na streche. Pri plávaní v ňom si užijete výhľad na oceán.

Hodinami jogy vás povedie skúsená inštruktorka Janette HrnkoRanná joga bude dynamickej povahy s rôznym zameraním, prispôsobená danej skupine. Budeme praktikovať terapeutickú jogu, aj detox jogu, prostredníctvom ktorej prečistíme telo na fyzickej úrovni dynamickou praxou jogy, ale aj na psychickej úrovni a to vedomou prácou s dychom v ásanach v štýle plynutia flow. Na záver si doprajeme kvalitnú vedenú relaxáciu a tak podporíme všetky blahodarné účinky jogovej praxe.

Podporíme vyplavovanie toxínov z tela, pomocou praxe jogy a následne dostatkom tekutín a prípadne aj popíjaním detox čajov.

Večer sa budeme venovať pokojnej YIN joge, ktorá kombinuje klasické jogové pozície s učením tradičnej čínskej medicíny.

Predstavuje protiklad k väčšine foriem jogy praktikovaným v západnom svete, ktoré sú viac menej jangovej dynamickej povahy, pričom sa využíva hlavne práca so svalmi a snaha o dosiahnutie určitej formy.

Počas pobytu je možné dopriať si aj maderoterapiu tváre.

Maderoterapia tváre (za príplatok): terapia drevom sa praktizuje stáročia v orientálnych krajinách, kde terapeuti používali drevo prevažne na liečebné účely. Je to 100% prírodná a neinvazívna metóda, ktorá predstavuje jednoduchý a účinný spôsob relaxácie, zlepšenia psychickej pohody, zbavenia sa stresu.

  • posilňuje imunitný systém a detoxikuje organizmus, omladzuje pokožku
  • prekrví tkanivá a urýchľuje látkovú výmenu
  • stimuluje lymfatický systém, uvoľňuje nahromadené toxíny
  • eliminuje zadržiavanie vody v oblasti tváre, očí a zrýchľuje metabolizmus
  • zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu, vďaka čomu tvár pôsobí sviežo a zdravo

Poďte si s nami oddýchnuť, spoznávať nové miesta a urobiť niečo pre seba. 

Program

1. deň

Odlet na Maldivy z Viedne alebo Budapešti.

2. deň

Prílet na Maldivy a transfer do hotela

3. - 8. deň: Joga

Ráno - 60 min Joga pre zdravý chrbát

Podvečer - YIN joga 60 min

9. deň: 

Odlet z Maldív

10. deň

Prílet Budapešť/Viedeň

Možnosť fakultatívnych aktivít/výletov na mieste.

Minimálny počet účastníkov: 10

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 7 nocí v plneobsadenej dvojlôžkovej izbe typu STANDARD (Bezplatná balená voda (denne dopĺňaná) | Sprcha | TV s plochou obrazovkou s | satelitné kanály | Denné upratovanie | Nosič batožiny | Mini bar | Vybavenie kúpeľne | Ohrievač vody)

- polpenzia (raňajky a večere počas pobytu v hoteli)

- cvičenie jogy podľa programu

- transfery letisko- hotel-letisko

- poistenie CK proti úpadku

Informácie o inštruktoroch

Janette Hrnko

Certifikovaná učiteľka jogy E-RYT 200 a RYT 500 (Registered Yoga Teacher), Yoga Alliance, lektorovala viac ako 3.000 hodín jogy.

Vyštudovala zdravotnícku školu a roky sa venuje práci s ľudským telom. Absolvovala učiteľský kurz YIN jogy (100 hodín) u Sebastiana Pucelleho a Murielle Burellier v Prahe a následne aj 500 hodinový učiteľský tréning Hatha jogy, Vinyasa jogy, Restoratívnej jogy v Thajsku a tiež Indii. Je tiež lektorkou Power jogy (80 hodín). Absolvovala 7-mesačný kurz jogovej terapie a následne ďalšie dva stupne jogovej terapie na FTVŠ v Bratislave. Založila Viloma Yoga štúdio.

V súčasnej dobe študuje na filozofickej fakulte v Prahe jogovú filozofiu a etiku v spolupráci s Českou Akadémiou jogy.
Praktizuje rôzne štýly jogy – hlavne Yin, Hatha jogu, ale aj Osho meditácie a v ostatnej dobe sa zameriava na relaxačné techniky cez ktoré dokážeme hlbšie vnímať svoje telo, dych a myseľ a ponoriť sa do hlbokého pokoja.
Sama organizuje niekoľkokrát do roka školenia YIN jogy, ktoré spája s jogovou masážou a partnerskou asistovanou jogou. Viac ako 17 rokov sa venuje rôznym druhom masáži, pri ktorých kladie dôraz na ich terapeutické a relaxačné účinky, aj preto využíva účinky tibetských misiek, koshi a rôznych iných nástrojov ako súčasť masáži, ale aj jogy.

Je vášnivou cestovateľkou, viedla Yoga pobyty v zahraničí:
Bali (2016)
Maldivy (2016 a 2019)
Srí Lanka (2017)
Zanzibar (2018)
Grécko (2018 a 2019)
Cyprus (2019)
Malorka (2019)

Barcelona (2022)

A taktiež niekoľko joga pobytov na Slovensku: Tatranská Lomnica, Orava, Nízke Tatry, Vysoké Tatry...

Príplatky k pobytu

- letenka (od 700 - 850 eur)

- komplexné cestovné poistenie

- ostatné stravovanie

Storno podmienky

Vlastné

Storno poplatok

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 25 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 dní a viac pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 50 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 45 - 29 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 75 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 28 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 90 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 6 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 5 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • relax
  • cvičenie
  • prechádzky
V okolí
  • Male
Služby
  • reštaurácia

Lokalita