Zobraziť fotky
Cena pobytu 319.00

Fit dovolenka na jachte

Chorvátsko
Slnko
3 noci

Popis pobytu

Spoj jedinečnú aktívnu dovolenku na jachte s vlastným osobným trénerom na palube. Ponúkame zdravé jedlo, veľa zábavy a nezabudnuteľných chvíľ.

Každý deň kotvíš v inom prístave, na mestskom móle alebo v zátoke a dostaneš šancu poznať krásu malých ostrovov či zabudnutých pobreží. Zažiješ magické západy slnka maľované tými najkrajšími odtieňmi pestrých farieb. Ešte váhaš? Ako sa hovorí “zážitky z nás robia bohatých”. Náš skúsený tréner ťa bude sprevádzať treningovým procesom minimálne dvakrát denne. Tréningy prebiehajú na jachte alebo v prístave. Denne zamakáš na svojom tele, budeš pravidelne jesť stravu navrhnutú trénerom a popri tom ťa budú opaľovať slnečné lúče odrážajúce sa od vód Jadranského mora. úžasné, nie? Nemusí to byť len v tvojich predstavách, pod s nami na jachtu a zaži kopec zážitkov a spoznaj nových ľudí.

Ak chcete viac oddychovať než cvičiť, aj to je možné. Sami si zvoliíte, o koľko tréningov máte záujem (ranné, večerné tréningy alebo samostatný individuálny tréning 1,5 hod).

Naša jachta kotví v Chorvátsku. Máte možnosť spojiť si dva po sebe idúce termíny (trasa plavby v nich je iná).

 

Program

Program závisí od vybraných služieb. Možné cvičenie 2x denne v prístave. 

Každý deň navštívite nové miesta, ktoré sa môžete vybraž spoznávať. Svoj program si personalizuje na základe vlastných preferencií (kúpanie sa, slnenie, návšteva mesta, večerná zábava...)

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých (aj pre deti od 3 rokov).

V cene je zahrnuté

- prenájom jachty s kapitánom zodpovedným za vedenie jachty a bezpečnosť

- poistenie CK proti úpadku

- darček pri príchode

Informácie o inštruktoroch

Radoslav Cabúk (pri pobyte v júnových termínoch)

osobný tréner a výživový poradca, majiteľ Realfit

So svojím tímom trénerov som pomohol schudnúť a získať postavu svojich snov už viac ako 500 spokojným klientom. Mám svoju pravidelnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKYFit. Niekoľko krát som účinkoval v pravidelnej relácii Dámsky klub na STV 1. V roku 2017 som obsadil 3. miesto v súťaži o najlepšieho trénera na Slovensku - Fit Leader. Som autorom a spoluautorom množstva článkov a videí na tému cvičenie a strava (Forbes, FIT štýl, SME Žena, cvicte.sk, Šport7...). Som spoluautorom niekoľkých kuchárskych knižiek.

 

Ľudovít Nemec (pri pobyte v septembrových termínoch)

Som študentom fyzioterapie, Inštruktorom metodiky Oxygen Advantage a kondičným trénerom.

Venujem sa trénovaniu ľudí už 5. rok, odkedy som si urobil kurz 1. stupňa kondičného trénerstva.
Okrem kondičného trénerstva som si naďalej robil športové kurzy a aj kurzy, ktoré sa týkajú fyzioterapie a fyzio-tréningov. Napríklad kurzy: SM systém,NeuroKinetic Therapy, Športová výživa, Spojenie fyzioterapie, jógy a silového tréningu pri bolestiach veľkých kĺbov a chrbtice, Športový masér, Kineziotejp, Lymfotejp.. atď.

Venujem sa tréningu ľudí vo veku od 12 rokov a vyššie. Za 5 rokov som stihol robiť skupinové tréningy pre športovcov a aj mnoho súkromných tréningov pre rôzne typy športu (futbal, hokej, florbal, hádzaná, thajský box...) a rôznych ľudí aj mimo športu, ktorí si časom vybudovali svoj pozitívny postoj k cvičeniu či športu celkovo. Medzi absolútnu nevyhnutnosť pre dobrého trénera/fyzioterapeuta radím výbornú znalosť anatómie, kineziológie a biomechaniky tela - a aj na základe týchto poznatkov by si mali ľudia správne zvoliť svojho vlastného osobného trénera.

Príplatky k pobytu

- ranné tréningy: 40 Eur

- večerné tréningy: 40 Eur

- Samostatný individuálny tréning 1,5hod: 40 Eur

- Strava na jachteT 5x denne: 50 Eur

- Doprava z Bratislavy na jachtu do Chorvátska a späť: 95 Eur

Storno podmienky

Vlastné podľa organizujúcej CK

2 a viac mesiacov pred začatím plavby s nárokom na vrátenie 50% z uhradenej ceny

menej ako dva mesiace pred začatím platby bez nároku na vrátenie uhradenej ceny

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • plachtenie
  • fitnes
  • kúpanie sa
V okolí
  • Jadranskémore
Služby
  • kapitán lode
  • strava

Lokalita